لیزر جای جوش در شیراز

لیزر جای جوش در شیراز(معرفی 10مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

جای جوش، زخم و آکنه جزو مواردی است که تاثیر بسزایی در زیبایی خواهد داشت، مخصوصا اگر در صورت انسان باشد.

داشتن جای جوش قطعا اعتماد بنفس هر انسانی را پایین می آورد و نمی توان به راحتی از کنار این موضوع گذشت. خوشبختانه امروزه مردم نسبت به گذشته اهمیت بیشتری به زیبایی و پوست خود می دهند و به همین خاطر شاهد روش های بسیار متنوع پزشکی زیبایی برای جوانسازی پوست هستیم.

روش های مختلفی برای درمان جای جوش، آکنه و زخم وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از لیزر است.

از جمله روش هایی که می توان برای درمان جای جوش استفاده کرد، عبارتند از:

  • لیزر فرکشنال
  • لیزر پالسی IPL
  • لیزر PDL
  • لیزر Smoothbeam
  • لیزر اربیوم
  • مزوتراپی
  • PRP
  • میکرونیدلینگ

تمام روش های بالا برای از بین بردن جای جوش بسیار موثر خواهند بود، اما طبق نظر پزشکان زیبایی، استفاده از لیزر تاثیر به مراتب بهتری خواهد داشت.

اینکه کدام لیزر برای درمان جای جوش، اسکار، زخم یا آکنه مورد استفاده قرار بگیرید، به نظر پزشک متخصص پوست مو و زیبایی بستگی خواهد داشت و برای افراد مختلف متفاوت است.

پس اگر می خواهید برای از بین بردن جای جوش خود با لیزر اقدام کنید، لازم است ابتدا به کلینیک یا پزشک متخصص زیبایی مراجعه کنید تا پس از بررسی ها و معاینات ابتدایی، بهترین روش برای شما انتخاب شود.

معمولا اکثر کلینیک زیبایی درمان جای جوش با لیزر را انجام می دهند و اتفاقا امروزه این روش طرفداران بسیاری نیز پیدا کرده است.

با روشهایی مانند درم ابریژن یا لیزر، با کمک لیزر یا امواج رادیوفریکوئنسی (RF)، برخی پمادهای موضعی مانند فیبرینولیز، تزریق استروئید و … تلاش می‌شود اسکار ایجاد شده برطرف شود. برخی از انواع امواج لیزری تأثیر بسزایی در درمان انواع مختلف اسکار خصوصاً اسکار سوختگی دارد. مکانیزم عمل این لیزرها در ایجاد شوک گرمایی ناگهانی در عمق پوست (درم) و تحریک آن به کلاژن‌سازی می‌باشد که این کلاژن‌سازی طبق آخرین تحقیقات تا ۹ ماه پس از درمان با دستگاه نیز ادامه میابد. (منبع: ویکی پدیا)

نکته جالب توجهی که درمان جای جوش بوسیله لیزر می توان به آن اشاره کرد، این است که برای درمان لکه های جوشی که حاوی رنگدانه می باشند، لیزرهای نوری موثرتر عمل می کنند، اما انتخاب لیزر مناسب بدین منظور فقط به نظر پزشک متخصص بستگی خواهد داشت.

شهر شیراز جزو شهرهای بسیار خوب برای انجام هر گونه عمل زیبایی به حساب می آید که دلیل آن فعالیت کلینیک های زیبایی مجهز و مدرن است که پزشکان بسیار قابل و ماهر در آنها فعالیت می کنند.

پس اگر می خواهید برای انجام لیزر جای جوش در شیراز اقدام کنید، دغدغه ای نخواهید داشت، زیرا با گزینه های بسیار خوب و متعددی رو به رو خواهید بود.

همچنین وبسایت کارشد برای راهنمایی و کمک بیشتر به شما عزیزان همشهری، لیستی از کلینیک ها و پزشکانی که لیزر جای جوش را انجام می دهند، تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در ارتباط باشید.

آیا تا به حال برای لیزر جای جوش اقدام کرده اید؟ کدام لیزر یا روش برای شما موثرتر بوده است؟ شما می توانید نظرات خود را در انتهای این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. جای زخم (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر جای جوش در شیراز

1

هزینه لیزر جای جوش در شیراز چقدر است؟

وسعت جای جوش، شدت و عمق اسکار و جای جوش یاآکنه، نوع درمان، تعداد جلسات درمانی و تخصص پزشک همگی از موارد تاثیر گذار در هزینه لیزر جای جوش در شیراز می باشد.

2

بهترین روش درمان جای جوش کدامند؟

لیزر فرکشنال، لیزر پالسی IPL، لیزر PDL، لیزر Smoothbeam، لیزر اربیوم، مزوتراپی، PRP، میکرونیدلینگ و ... جزو بهترین روش درمان جای جوش می باشد.

3

لیزر جای جوش را کاملا ذف می کند؟

از بین بردن غده های چربی و اسکارهای سطحی پوست بوسیله دستگاه های لیزر امکان پذیر است و در واقع باعث جوانسازی و شفافیت پوست می شود.