لیزر تیتانیوم در شیراز

لیزر تیتانیوم شیراز(معرفی مراکز تخصصی این لیزر)

مشاهده مراکز معرفی شده

لیزر موهای زائد امروزه به قدری محبوب شده است که دیگر نیازی نیست برای از بین بردن موهای زائد بدن از روش های سنتی استفاده کرد و می توان برای رفع موهای زائد از دستگاه های مختلف لیزر استفاده نمود.

به همین دلیل کلینیک های زیبایی امروزه استفاده از دستگاه های قدرتمند لیزر را در دستور کار خود قرار داده اند و خدمات رفع موهای زائد را برای مراجعه کنندگان خود انجام می دهند.

یکی از موثرترین و بهترین دستگاه های حال حاضر برای از بین بردن موهای زائد بدن، دستگاه لیزر تیتانیوم است. دستگاه لیزر تیتانیوم از سه طول موج الکس، دایود و اندیاگ استفاده می کند که این موضوع جزو مزیت های آن به حساب می آید.

از جمله مهمترین مزیت های لیزر تیتانیوم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مناسب برای همه تیپ پوست، به خصوص برای پوست ‌های برنزه
  • قابل انجام در فصول مختلف سال
  • بسیار ایمن
  • بدون درد
  • قابل تنظیم برای هر نوع پوست و مو
  • عوارض و خطرات احتمالی حداقلی
  • قابل استفاده برای تمامی مناطق بدن
  • مجهز به سیستم خنک کننده قوی

ویژگی ها و مزیت ها دستگاه لیزر تیتانیوم باعث شده تا کلینیک های زیبایی زیادی از این دستگاه استفاده کنند.

شهر شیراز از جمله شهرهایی است که کلینیک های زیبایی زیادی را در دل خود جای داده است و شما به راحتی می توانید کلینیک هایی که از لیزر تیتانیوم در شیراز استفاده می کنند را پیدا کنید.

تشخیص این که چه کسی به انجام لیزر نیاز دارد و تا چه میزان باید این کار را انجام دهد تا کاملاً موها رفع شوند، غیرممکن است. بهترین و مؤثرترین شیوه برای درمان موهای زائد موجود در قسمت بازو، سینه، پشت و شانه است. دوره درمان لیزر به دلیل متفاوت بودن افراد و الگوی رشد موها، در هر فرد متفاوت است اما به‌طور میانگین برای برطرف شدن موها بین ۳ تا ۷ جلسه نیاز است. (منبع: ویکی پدیا)

تعداد جلسات درمانی بوسیله دستگاه لیزر تیتانیوم را نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد و بستگی به نظر پزشک، ضخامت و رنگ پوست، ناحیه تحت درمان و ... خواهد داشت. ولی معمولا برای افراد مختلف بین 4 تا 10 جلسه تجویز خواهد شد تا به صورت کامل از دست موهای زائد بدن رها شوید.

به هر حال توجه داشته باشید که برای انجام لیزر موهای زائد بوسیله دستگاه تیتانیوم، بایستی به پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی مراجعه نمایید و لازم است تمامی مراحل این دستگاه زیر نظر اپراتور آموزش دیده و ماهر انجام شود.

وبسایت کارشد در راستای کمک و راهنمایی به شما عزیزان همشهری، لیستی از کلینیک ها و پزشکان پوست، مو و زیبایی که از دستگاه لیزر تیتانیوم برای مراجعین خود استفاده می کنند، تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید.

اگر تا به حال برای رفع موهای زائد بدن از لیزر تیتانیوم استفاده کرده اید، می توانید نظرات خود را در انتهای این مقاله با دیگر کاربران کارشد به اشتراک بگذارید و آنها را راهنمایی کنید.

همچنین با امتیازدهی به این مقاله می توانید وبسایت کارشد را در راستای ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید.

منبع:

  1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر تیتانیوم در شیراز

1

لیزر تیتانیوم برای چه پوست های مناسب است؟

این دستگاه با دلیل ترکیب سه طول ‌موج لیزر مختلف برای انواع تایپ های پوستی مناسب است.

2

لیزر تیتانیوم برای همه قسمت های بدن قابل استفاده است؟

بله. لیزر تیتانیوم را میتوان برای همه اندام های بدن زنان یا مردان استفاده کرد.

3

در استفاده از لیز تیتانیوم چند جلسه درمانی نیاز است؟

بصورت کلی بین 6 تا 8جلسه نیاز است ولی برای موهای زائد مشکی رنگ و ضخیم تعداد جلسات بیشتری نیاز است.