لیزر الکس کوترا در شیراز

لیزر الکس کوترا یا سرد در شیراز(معرفی مراکز تخصصی این لیزر)

مشاهده مراکز معرفی شده

انجام لیزر موهای زائد بوسیله دستگاه های مدرن امروزی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و روز به روز دستگاه های جدید و پیشرفته تری به بازار عرضه می شود که انجام لیزر موهای زائد بدن را راحت تر می کند.

لیزر الکساندرایت یکی از لیزرهایی است که مدل های مختلفی دارد و جزو بهترین دستگاه های لیزر به حساب می آید. اخیر لیزر الکساندرایت، دستگاه لیزر الکس کوترا یا الکس سرد را به بازار عرضه کرده است که نتایج بسیار خوبی را برای علاقه مندان به لیزر موهای زائد به همراه دارد.

از جمله مهمترین مزیت های دستگاه لیزر الکس کوترا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حداقل درد
 • سیستم خنک کنندگی قوی و جدید
 • استفاده از انرژی کمتر لیزر
 • نتایج بسیار خوب در کمترین زمان ممکن
 • اثر بخش بودن آن در کمترین جلسات
 • پیشرفته ترین دستگاه لیزر
 • بدون آسیب و عوارض
 • کوتاه بودن تعداد جلسات درمان
 • عدم محدودیت در رنگ و جنس پوست
 • بدون ایجاد سوختگی و کرکی نمودن موها
 • مناسب برای حساس ترین نقاط بدن
 • قابلیت انجام لیزر بر روی پوست های برنز شده
 • عدم نیاز به استفاده از کرم های ترمیم کننده بعد از لیزر

لیزر الکس کوترا جزو دستگاه های لیزر جدید می باشد که به جرات می توان گفت نقطه ضعفی در آن وجود ندارد و تمامی مزیت های دستگاه های لیزر گذشته را به همراه دارد.

نتایج لیزر الکس کوترا بسیار خیره کننده و موثر است به طوری که نزدیک به 95 درصد افراد متقاضی لیزر از این دستگاه رضایت مندی خود را اعلام کرده اند.

این دستگاه لیزر موهای زائد بدن برای تمامی رنگ و پوست های مختلف مناسب می باشد و از آن می توان در نواحی شکم، پشت، بازوها، زیربغل، وسط سینه، ران و پاها، صورت، کشاله ران، پشت لب ها، ناحیه بیکینی و ... استفاده نمود.

در سال ۲۰۰۶ مقاله‌ای به نقد و بررسی در مجله «لیزر در علوم پزشکی» با مقایسه پالس نور شدید موزدایی و دو نوع لیزر الکساندریت و دیود لیزر انجام گرفت. این بررسی، هیچ تفاوت آماری در کوتاه مدت نشان نداد اما در سطح دیگر نشان داد عوارض جانبی با دیود لیزری مبتنی بر درمان بیشتر است. کاهش موهای زائد پس از ۶ ماه دوره درمانی، ۶۸٫۷۵ درصد برای لیزر، ۷۱٫۷۱٪ لیزر دیود و ۶۶٫۹۶٪ برای نور شدید پالسی را نشان داد. عوارض جانبی گزارش شده ۹٫۵٪ برای لیزر، ۲۸٫۹٪ لیزر دیود و ۱۵٫۳ درصد برای نور شدید پالسی گزارش شده‌است. همه عوارض جانبی به‌طور موقت بوده‌اند و حتی تغییرات رنگدانه‌ها در عرض ۶ ماه به حالت اول بازگشته‌اند. (منبع: ویکی پدیا)

لیزر موهای زائد بدن با دستگاه های مختلف در شهرهای مختلف ایران قابل انجام است، اما ممکن است شما نتوانید دستگاه لیزر الکس کوترا در هر شهری پیدا کنید.

یکی از شهرهای ایران که در زمینه لیزر موهای زائد بدن بسیار پیشرفته عمل می کند، شهر شیراز است. زیرا در این شهر پزشکان متخصص، کلینیک های به روز و تجهیزات بسیار مجهز مورد استفاده قرار می گیرد که خیال مردم شهر شیراز از این بابت بسیار آسوده می باشد.

برای انجام لیزر الکس کوترا در شیراز نیز قطعا کلینیک های متعددی پیش روی شما قرار خواهند داشت که برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید از لیستی که وبسایت کارشد برای شما تهیه کرده است، استفاده کنید و با آنها در تماس باشید.

هم بانوان و هم آقایان با هر نوع رنگ و پوستی می توانند برای انجام لیزر الکساندرایت کوترا اقدام کنند، اما اگر دچار مشکلات پوستی، عفونت فعال در پوست و ناحیه لیزر و تبخال پوستی هستید و پوست شما نسبت به عوامل خارجی واکنش منفی نشان می دهد، لازم است قبل از انجام لیزر الکس کوترا، با دکتر خود مشورت نمایید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

به هر حال تا برای انجام لیزر الکساندرایت کوترا در شیراز اقدام کرده اید، می توانید نظرات خودتان را در انتهای این مقاله با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید و بهترین کلینیک را به آنها معرفی کنید.

منبع:

 1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر الکس کوترا در شیراز

1

چه مدل پوستی برای این دستگاه لیزر مناسب تر است؟

به دلیل فناوری موجود در این دستگاه، برای انواع مدل و رنگ های پوست مناسب است.

2

برای رفع موهای زائد با لیزر الکس سرد به چند جلسه درمان نیاز است؟

بستگی به نوع پوست، جنس موها و مکان لیزر دارد ولی بصورت کلی این دستگاه جلسات لیزر را کاهش میدهد.

3

چه کسانی کاندید مناسب لیزر موهای زائد با این دستگاه هستند؟

این دستگاه برای انواع مدل های مو(ضخیم و کرکی) و انواع مدل های پوست(روشن و تیره) مناسب است.