لیزر الکساندرایت در شیراز

لیزر الکساندرایت در شیراز(معرفی مراکز تخصصی این لیزر)

مشاهده مراکز معرفی شده

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش های حال حاضر پزشکی برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و مردم زیادی برای انجام آن اقدام می کنند.

توجه داشته باشید که اگر می خواهید برای انجام لیزر موهای زائد اقدام کنید، این روش بایستی در کلینیک های زیبایی و زیر نظر اپراتور متخصص انجام شود تا نتیجه مطلوب را برای شما به همراه داشته باشد.

لیزر موهای زائد بوسیله دستگاه های مختلفی انجام می شود که هر کدام از آنها مزیت های خاص خود را دارند. یکی از بهترین دستگاه های موجود که امروزه در اکثر کلینیک های زیبایی کشورمان برای افراد متقاضی از آن استفاده می شود، لیزر الکساندرایت کندلا است.

شهر شیراز یکی از شهرهایی است که در تمامی زمینه های پزشکی زیبایی، بهترین ها را به شما ارائه می دهد، به همین دلیل اگر می خواهید برای انجام لیزر الکساندرایت در شیراز اقدام کنید، با کلینیک های زیبایی بسیاری رو به رو خواهید بود که از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند.

دستگاه لیزر الکساندرایت مدل های متفاوتی دارد که از جدیدترین و پیشرفته ترین مدل های آن می توان به کندلا و جنتل مکس پرو کندلا اشاره کرد.

به طور کلی مزیت های این دستگاه عبارتند از:

 • تعداد جلسات کم
 • سرعت بسیار زیاد
 • سیستم خنک کننده
 • بیشترین اثر و ماندگاری
 • پوشش دادن نواحی مختلف بدن
 • قیمت مناسب برای افراد متقاضی
 • مناسب برای پوست های تیره و روشن
 • مناسب برای از بین بردن موهای نازک و ضخیم

به دلیل مزیت های بالا، کلینیک های زیبایی بسیار زیادی از این دستگاه استفاده می کنند و همین موضوع سبب شده تا طرفداران دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در شیراز و شهرهای بزرگ ایران بیشمار باشند.

معمولا رنگدانه های اکثر پوست های نژاد ایرانیان تیره است و از بین بردن آن کمی دشواتر می باشد که لیزر کندلا الکساندرایت با ایجاد انرژی حرارتی مناسب، باعث از بین بردن آنها خواهد شد.

بدون شک بهترین و مناسب ترین دستگاه برای از بین بردن موهای زائد بدن برای ایرانیان، لیزر الکساندرایت است که این شرکت تولید کننده روز به روز مدل های جدیدتر را نیز تولید و وارد بازار می کند.

سوالی که معمولا برای افراد متقاضی لیزر الکس کندلا پیش می آید این است که به چند جلسه درمانی نیاز خواهیم داشت و فاصله بین هر جلسه چقدر باید باشد؟

معمولا تعداد جلسات انجام لیزر موهای زائد بوسیله دستگاه الکس کندلا بستگی به نظر پزشک متخصص خواهد داشت که برای افراد مختلف بین 10 تا 15 جلسه است. همچنین فاصله بین هر جلسه بایستی بین 6 تا 8 هفته باشد.

هر جلسه درمانی لیزر موهای زائد بوسیله دستگاه الکساندرایت بستگی به وسعت ناحیه انجام لیزر، حجم و ضخامت موهای بدن خواهد داشت که معمولا در مدت زمان 20 الی 45 دقیقه انجام می شود.

همچنین انجام لیزر موهای زائد عوارضی چون درد و سوزش خفیف به همراه خواهد داشت و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه می باشد. شما بعد از انجام هر جلسه درمانی بوسیله لیزر کندلا می توانید به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.

به همین دلیل اگر می خواهید برای انجام لیزر کندلا در شیراز اقدام کنید و دغدغه دوره نقاهت آن را دارید، اصلا نگران نباشید و فقط ابتدا به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا تمامی شرایط و مراحل انجام کار به شما توضیح داده شود.

بشر تاکنون، روش های زیادی برای رفع موهای زائد ابداع کرده است، برخی روش ها که موقتی و قدیمی هستند عبارتنداز: اپیلاسیون، کرم‌ها و پودرهای موبر، بند انداختن و استفاده از موچین، تیغ اصلاح، دستگاه های مو کن خانگی و محلول های شیمیایی. پس از استفاده از روش های مذکور، موهای زائد دوباره رشد خواهند کرد. با حضور تکنولوژی های جدید، پزشکی به نام راکس اندرسون فارغ التحصیل دانشگاه MIT به همراه ملانی گراسمن، دریافتند که می‌توان به صورت انتخابی کروموفورها را با هدف از بین بردن سلول های بنیادی موجود در فولیکول های مو مورد اصابت فوتون های لیزر قرار داد. این روش، توانست به اثبات برسد و در سال ۱۹۹۶ میلادی برای اولین بار استفاده شد. (منبع: ویکی پدیا)

یکی از دیگر مدل های دستگاه لیزر الکساندرایت، لیزر جنتل مکس پرو کندلا می باشد که نسبت به مدل های قبلی بسیار پیشرفته تر شده است و مزیت های زیر را به همراه خواهد داشت:

 • موزدایی بهتر
 • عدم نیاز به ژل
 • سفت کردن پوست
 • درمان سرخی صورت
 • مناسب برای انواع پوست
 • رفع لکه های ناشی از آفتاب
 • رفع دائمی موهای ناخواسته
 • ترمیم و جوانسازی نواحی پوستی آسیب دیده

لیزر جنتل مکس پرو کندلا علاوه بر این مزیت ها، نسبت به مدل های قبلی دستگاه الکساندرایت از تکنولوژی ND-YAG استفاده می کند که سرعت موزدایی را بسیار بالاتر می برد.

با توجه به مزیت های این مدل، لیزر جنتل مکس پرو کندلا در شیراز نیز روز به روز طرفداران بیشتری پیدا کرده است و کلینیک های زیبایی زیادی درصدد هستند تا این مدل را نیز به مجموعه خود اضافه کنند.

به هر حال شهر شیراز کلینیک های زیبایی بسیاری دارد که به صورت تخصصی انجام لیزر موهای زائد را بوسیله مدل های مختلف الکساندرایت انجام می دهند و وبسایت کارشد لیستی از آنها را برای شما عزیزان تهیه کرده است تا به راحتی با آنها در تماس باشید و از خدمات آنها بهره مند شوید.

منبع:

 1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر الکساندرایت در شیراز

1

آیا لیزر الکساندرایت درد دارد؟

بصورت کلی لیز موهای زائد و استفاده الکساندرایت به دلیل وارد کردن نور با سرعت بالا به داخل بافت پوست برای سوزاندن ریشه موها با مقدار کمی درد و سوزش همراه است که این درد قابل تحمل است. در صورتی که آستانه درد پایینی دارید میتوانید از بی حسی های موضعی استفاده کنید.

2

آیا لیزر الکساندرایت عوارض هم دارد؟

لیزر موهای زائد در حالت کلی عوارض بسیار کمی دارد ولی گاها عوارض زیر گزارش شده است:

 1. مقدار کمی سوزش و درد.
 2. قرمزی و تورم
 3. کبودی پوست(البته به ندرت گزارش شده است)
3

چه مراقبت های پس از انجام لیزر الکساندرایت لازم است؟

بهتر از بعد از هر جلسه انجام لیزر موارد زیر رعایت کنید:

 1. استفاده از کیسه یخ برای تسکین ناحیه درمان.
 2. تا چند روز بعد از لیزر ناحیه پوستی را مالش ندهید.
 3. از پوست در برابر آفتای محافظت کنید.