لومینیرز دندان در شیراز

لومینیرز در شیراز(معرفی 2 داندان پزشکی)

مشاهده مراکز معرفی شده

دندان ها جزو مهمترین اعضای بدن انسان به حساب می آیند که با داشتن دندان های سالم، قطعا زندگی برای هر کس راحت تر خواهد بود، به خصوص اینکه دندان های سالم کمک زیادی به جویدن غذا می کند و این موضوع باعث می شود که سیستم گوارش نیز به خوبی کار کند.

اما افراد زیادی علاوه بر اهمیت دادن به سالم بودن دندان ها، اهمیت بسیاری نیز به زیبایی دندان ها می دهند که روش های متعددی برای این موضوع وجود دارد و بایستی به دندانپزشکان زیبایی مراجعه کرد.

ترمیم و بازسازی شکل دندان های آسیب دیده به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از این روش ها، لومینیرز است. لومینیرز در واقع نوعی روکش دندان است که محصول شرکت Lumineers بوده و با همین نام مشهور شده است.

مهمترین ویژگی لومینیرز نازک بودن این روکش است که به راحتی ساخته شده و بر روی دندان بیمار قرار داده می شود. همچنین برای انجام لومینیرز دیگر نیازی به تراشیدن مینای دندان نخواهد بود.

برای ترمیم دندان های آسیب دیده بهتر است به یک دندانپزشک زیبایی خوب مراجعه کرده تا با بررسی شرایط دندان های شما، بهترین روکش مورد استفاده قرار گیرد که در بسیاری از مواقع دندانپزشکان زیبایی از روکش لومینیرز استفاده می کنند.

به طور کلی مزیت های استفاده از روکش لومینیرز عبارتند از:

  • عدم نیاز به آمادگی دندان قبل از نصب
  • نبود درد یا ناراحتی در مراحل درمان
  • کم بودن مدت زمان جلسات نصب لومینیرز
  • عدم نیاز به نصب روکش موقت و نگهداری از آن
  • عدم احتیاج به تراش دادن دندان

 

درگذشته برای پر کردن دندان از طلا، آمالگام و فلزهای دیگر و گاهی پرسلن استفاده می‌شده. اکنون، پر کردن دندان می‌تواند کاملاً با پرسلن انجام بگیرد که ظاهر دندان را بسیار طبیعی جلوه می‌دهد. این مواد همرنگ با استفاده از مواد چسبنده رزین به ساختار دندان متصل می‌شوند. برخلاف آمالگام، این ماده کاملاً فاقد جیوه است. بسیاری از دندانپزشکان، مواد ترمیمی زیبایی را ارائه می‌دهند زیرا بیشتر مردم خواهان ترمیم دندان بسیار نزدیک به دندان طبیعی هستند. دندانپزشکی زیبایی، شیوه‌های جدید بسیاری را پوشش می‌دهد و مواد جدید دندانپزشکی به‌طور مداوم در حال ورود به این شاخه هستند. (منبع: ویکی پدیا)

معمولا اکثر دندانپزشکان زیبایی، لومینیرز را برای بیماران خود بسته به شرایط فیزیکی دندان های آنها انجام می دهند که روشی بسیار خوب برای زیبایی دندان ها به حساب می آید.

اگر می خواهید برای لومینیرز در شیراز اقدام کنید، می توانید از لیست دندانپزشکان زیبایی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام لومینیرز، قیمت و ... با آنها در ارتباط باشید.

آیا تا به حال برای لومینیرز اقدام کرده اید؟ کدام دندانپزشک زیبایی را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. دندان‌پزشکی زیبایی (ویکی پدیا)
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...