قیمت کرایه لباس عروس در شیراز

قیمت کرایه لباس عروس در شیراز

بسیاری از عروس و دامادها به دلایل مختلف ترجیح می دهند که لباس عروس را کرایه کننده و از خرید آن صرفه نظر می کنند. البته به دلیل قیمت بالای لباس عروس، پوشیدن یکبار در شب عروسی و ... تصمیم اجاره کردن لباس عروس منطقی به نظر می رسد و با انجام آن می توان در هزینه های کلی مراسم ازدواج صرفه جویی کرد.

به هر حال کرایه لباس عروس توسط بسیاری از مزن های عروس انجام می شود که شما می توانید ابتدا به آنها مراجعه کنید و با دیدن مدل های مختلف، بهترین گزینه را کرایه نمایید.

اما یکی از مسائل مهم در این زمینه، قیمت کرایه لباس عروس می باشد که قطعا دانستن این موضوع برای عروس و دامادها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شهر شیراز با دارا بودن مزون های متعدد، یکی از بهترین شهرهای ایران برای کرایه لباس عروس می باشد، زیرا به دلیل رقابت بین این مزون ها، شرایط اجاره و کرایه لباس عروس را نیز بسیاری از آنها برای شما محیا کرده اند.

اما قیمت کرایه لباس عروس در شیراز نیز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

  • مدل لباس عروس
  • ایرانی یا خارجی بودن لباس عروس
  • مدت زمان کرایه
  • قیمت اصلی لباس عروس
  • هزینه اکسسوری های لباس عروس (تاج، تور، دستکش و ...)
  • هزینه شستشو و خشک شویی بعد از استفاده
  • موقعیت جغرافیایی و شهر محل سکونت

به هر حال به دلیل عوامل بالا، نمی توان هزینه دقیقی از کرایه لباس عروس را به طور قطعی بیان کرد. به همین دلیل لازم است در رابطه با شرایط کرایه و هزینه اجاره لباس عروس، با مزون ها در تماس باشید و یا به صورت حضوری مراجعه کنید.

پیش تر و در ایام های بسیار قدیم، رنگ آبی، رنگ پاکدامنی تلقی میشد، لذا خانم ها، لباس عروس خود را به رنگ آبی انتخاب می کردند. اما ملکه ویکتوریا، رنگ سفید را برای لباس عروس خود برگزید و سنت شکنی کرد. از آن زمان تا به امروز، این تغییر به قوت خود باقی مانده است و لباس عروس سفید رنگ، انتخاب اکثر خانم ها شده است. البته حتما می دانید که انتخاب رنگ و سبک لباس عروس در هر فرهنگ، کشور و مذهبی با یکدیگر متفاوت است، مثلا در هندوستان لباس عروس به رنگ قرمز است و یا در غنا، لباس عروس رنگی انتخاب می شود، اما در اکثر کشورها و فرهنگ ها، سفید رنگی است که برای لباس عروس برگزیده می شود. (منبع: ویکی پدیا)

وبسایت کارشد لیستی از مزون های لباس عروس را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، مزون های عروس را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

در صورتی که اطلاعی از قیمت کرایه لباس عروس را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای لیست مزون ها قرار دارد، می توانید آنها را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

شما عزیزان می توانید در انتهای این مقاله در قسمت امتیازدهی با امتیاز دادن به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر به خود، یاری کنید.

منبع:

  1. لباس عروس (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...