قیمت کرایه لباس عروس در شیراز

قیمت کرایه لباس عروس در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

بسیاری از عروس و دامادها به دلایل مختلف ترجیح می دهند که لباس عروس را کرایه کننده و از خرید آن صرفه نظر می کنند. البته به دلیل قیمت بالای لباس عروس، پوشیدن یکبار در شب عروسی و ... تصمیم اجاره کردن لباس عروس منطقی به نظر می رسد و با انجام آن می توان در هزینه های کلی مراسم ازدواج صرفه جویی کرد.

به هر حال کرایه لباس عروس توسط بسیاری از مزن های عروس انجام می شود که شما می توانید ابتدا به آنها مراجعه کنید و با دیدن مدل های مختلف، بهترین گزینه را کرایه نمایید.

اما یکی از مسائل مهم در این زمینه، قیمت کرایه لباس عروس می باشد که قطعا دانستن این موضوع برای عروس و دامادها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شهر شیراز با دارا بودن مزون های متعدد، یکی از بهترین شهرهای ایران برای کرایه لباس عروس می باشد، زیرا به دلیل رقابت بین این مزون ها، شرایط اجاره و کرایه لباس عروس را نیز بسیاری از آنها برای شما محیا کرده اند.

اما قیمت کرایه لباس عروس در شیراز نیز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

 • مدل لباس عروس
 • ایرانی یا خارجی بودن لباس عروس
 • مدت زمان کرایه
 • قیمت اصلی لباس عروس
 • هزینه اکسسوری های لباس عروس (تاج، تور، دستکش و ...)
 • هزینه شستشو و خشک شویی بعد از استفاده
 • موقعیت جغرافیایی و شهر محل سکونت

به هر حال به دلیل عوامل بالا، نمی توان هزینه دقیقی از کرایه لباس عروس را به طور قطعی بیان کرد. به همین دلیل لازم است در رابطه با شرایط کرایه و هزینه اجاره لباس عروس، با مزون ها در تماس باشید و یا به صورت حضوری مراجعه کنید.

پیش تر و در ایام های بسیار قدیم، رنگ آبی، رنگ پاکدامنی تلقی میشد، لذا خانم ها، لباس عروس خود را به رنگ آبی انتخاب می کردند. اما ملکه ویکتوریا، رنگ سفید را برای لباس عروس خود برگزید و سنت شکنی کرد. از آن زمان تا به امروز، این تغییر به قوت خود باقی مانده است و لباس عروس سفید رنگ، انتخاب اکثر خانم ها شده است. البته حتما می دانید که انتخاب رنگ و سبک لباس عروس در هر فرهنگ، کشور و مذهبی با یکدیگر متفاوت است، مثلا در هندوستان لباس عروس به رنگ قرمز است و یا در غنا، لباس عروس رنگی انتخاب می شود، اما در اکثر کشورها و فرهنگ ها، سفید رنگی است که برای لباس عروس برگزیده می شود. (منبع: ویکی پدیا)

در پایین لیستی از مزون های لباس عروس شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه مزو های عروس روی دکمه (مشاهده همه مزون های لباس عروس شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه مزون های لباس عروس، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مزون ها بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مزون های عروس بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مزون های دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مزون های لباس عروس بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد خرید و اجاره لباس عروس
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد لباس عروس

در صورتی که با قیمت کرایه لباس عروس آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. لباس عروس (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد قیمت کرایه لباس عروس در شیراز

1

همه مزون ها لباس عروس کرایه می دهند؟

بله معمولا به دلیل هزینه های بالای خرید لباس عروس، اکثر مزون ها لباس های عروس را اجاره می دهند.

2

بازه قیمتی کرایه لباس عروس چقدر است؟

قیمت کرایه لباس عروس در شهرهای مختلف ایران متفاوت می باشد. اما در شهر شیراز معمولا بسته به نوع لباس عروس و مدت زمان کرایه، بازه قیمتی 1 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان را می توان برای کرایه لباس عروس بیان کرد.

3

لباس عروس برای چه مدت اجاره داده می شود؟

معمولا مزون ها لباس های عروس را برای 72 ساعت اجاره می دهند، اما این زمان بسته به شرایط عروس و دامادها می تواند قابل مذاکره باشد.