هزینه لمینت دندان در شیراز

قیمت لمینت دندان شیراز

لمینت دندان یا ونیر، روکش های بسیار نازکی هستند که بر روی دندان ها کشیده می شوند و بیشتر به منظور زیبایی و ایجاد لبخند زیبا مورد استفاده قرار می گیرند.

توجه داشته باشید که رنگ، شکل، اندازه یا طول لمینت های دندانی بستگی به فرد متقاضی خواهد داشت و شما می توانید این موارد را با دندانپزشک خود درمیان بگذارید.

افراد بسیار زیادی را شاهد هستیم که دندان های آنها خراب و معیوب می باشند و یا رنگ طبیعی دندان های خود را از دست داده اند. مسلما یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن این عیوب دندانی، انجام انواع لمینت می باشد.

وبسایت کارشد سعی بر این دارد تا شما عزیزانی که به دنبال کلینیک های لمینت دندان شیراز هستید را بیشتر با آنها آشنا کند و لیست کاملی را برای شما تهیه کرده است.

با استفاده از فیلتر نمایش "نزدیکترین به من" در این لیست می توانید آنها را بر اساس نزدیکی به خود مرتب کنید. (برای استفاده از این امکان باید اجازه دسترسی به لوکیشن را به وبسایت کارشد بدهید.)

اما اگر بخواهید برای انجام لمینت اقدام کنید، یکی از مهمترین عواملی که در قدرت تصمیم گیری شما تاثیر زیادی خواهد داشت؛ قیمت و هزینه انجام آن است.

به هر حال قیمت لمینت دندان در شیراز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

  • نوع لمینت (ونیر کامپوزیت یا سرامیکی)
  • پیچیدگی درمان
  • میزان و نوع مواد به کار رفته
  • مقدار تغییرات مورد نظر
  • تجربه و تخصص دندانپزشک
  • تجهیزات و امکانات کلینیک
  • موقعیت جغرافیایی

موارد فوق تاثیر گذارترین عوامل تعیین قیمت انجام لمینت است و نمی توان هزینه دقیق از آن را بیان کرد. به همین دلیل لازم است به متخصص لمینت مورد نظر خود مراجعه کنید تا بعد از معاینه دندان های شما، هزینه ها با جزئیات بیشتر به شما اعلام گردد.

ونیرها یا لمینت ها معمولاً در لابراتوار توسط دندان‌ ساز و از روی مدلی که توسط دندانپزشک تهیه شده ساخته می‌ شوند. برای جاگرفتن ونیر روی دندان لازم است مقدار کمی از مینای دندان برداشته شود، به همین علت استفاده از ونیر برگشت‌ پذیر نیست. بعضی از غذاها و نوشیدنی‌ ها ممکن است باعث بدرنگ‌ شدن لمینت شوند. (منبع: ویکی پدیا)

وبسایت کارشد لیست کلینیک های لمینت دندان را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات کلینیک ها و دندانپزشکان لمینت را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

همچنین با استفاده از فیلتر نمایش "دارای تخفیف" که در بالای لیست کلینیک ها و دندانپزشکان قرار دارد، می توانید آنهایی که تخفیف ارائه داده اند را مشاهده نمایید و با آنها در این رابطه نیز در تماس باشید و پرس و جو کنید.

آیا اطلاعی از هزینه لمینت دندان در شیراز دارید؟ در چه سالی برای انجام لمینت اقدام کرده اید؟ شما عزیزان می توانید تجربیات خودتان را در وبسایت کارشد با دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. ونیر (ویکی پدیا)
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار میرزای شیرازی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...