بررسی قیمت و هزینه ایمپلنت دندان در شیراز

قیمت ایمپلنت دندان در شیراز + امکان استعلام هزینه

مشاهده مراکز معرفی شده

بسیاری از انسان ها به دلایل مختلف دندان های اصلی خود را از دست می دهند و جای خالی آنها در دهان بسیار اذیت کننده خواهد بود. یکی از بهترین روش ها برای پر کرده جای خالی دندان های از دست رفته، ایمپلنت یا کاشت دندان است.

بدین منظور بایستی حتما به یک دندانپزشک متخصص ایمپلنت مراجعه نمود تا با نمونه گیری و قالب گیری اولیه، بهترین ایمپلنت ساخته شود.

طبق تحقیقات انجام شده، استفاده از ایمپلنت های دندانی جزو موثرترین و بهترین روش ها جهت درمان بی دندانی می باشد که درصد موفقیت، طول عمر و دوام بسیار بالایی دارند.

یکی از شهرهای ایران که برای انجام ایمپلنت دندان بسیار خوب می باشد، شهر شیراز است. زیرا در این شهر دندانپزشکان متخصص ایمپلنت بسیاری فعالیت می کنند که علاوه بر تخصص لازم، سابقه درخشانی نیز در زمینه کاشت دندان و یا ایمنلنت دارند.

اما سوالی که بسیار پرسیده می شود، این است که قیمت ایمپلنت دندان در شیراز چقدر است؟

همیشه بعد از کیفیت مهمترین قسمت در انجام ایمپلنت دندان، قیمت و هزینه آن می باشد. بطور معمول قیمت آن از 2 میلیون تومان شروع می شود و می تواند بنا به شرایط و عوامل زیر، قیمت آن متفاوت باشد:

 • وضعیت سلامت دهان و فک
 • مواد اولیه مورد استفاده و جنس ایملپنت دندان
 • دستمزد پزشک متخصص ایمپلنت دندان
 • هزینه فیکسچر
 • قطعات پروتزی مثل اباتمنت
 • زمان کاشت ایمپلنت
 • پیچ اباتمنت آنالوگ
 • کیفیت روکش ایمپلنت
 • هزینه لابراتواری 
 • کشور سازنده ایمپلنت
 • میزان به روز بودن تجهیزات

قیمت ایمپلنت دندان در شیراز هم همانند سایر شهرهای ایران به عوامل بالا بستگی دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دندانپزشکان متخصص ایمپلنت که لیستی از آنها توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، در تماس باشید.

ایمپلنتولوژی بعد از علم جراحی دهان و دندان، جزء قدیمی‌ترین روش‌های دندان پزشکی است. استفاده از ایمپلنت‌هایی به فرم ریشه‌ای قدمتی چندین هزار ساله دارند. ۴۰۰۰ سال پیش در چین باستان از بامبو برای جایگزینی دندان از دست رفته و ۲۰۰۰ سال پیش در مصر باستان از فلزات گران بها برای این منظور استفاده می‌کرده‌اند و در بعضی از مومیایی‌های یافت شده در مصر دندان پیوند شدهٔ انسان یافت شده‌است که خود گواهی برای قدمت استفاده از ایمپلنت‌های دندانی از سالیان دور می‌باشد. (منبع: ویکی پدیا)

همچنین بسیاری از دندانپزشکان با توجه به شرایط بیمار خود و یا بصورت کلی برای تمامی بیماران بخصوص کسانی که توان پرداخت بصورت نقد را ندارند، شرایط اقساط را در نظر می گیرند.

در پرداخت اقساط به طور معمول به این صورت عمل می شود که حدود 50 تا 70 درصد مبلغ بسته به توانایی بیمار پرداخت می گردد و مابقی آن بصورت چک یا هر چیزی که بصورت توافقی در آنجا به امانت بگذارید (مانند طلا) قسط بندی می شود.

ایمپلنت اقساطی در شیراز هم توسط بسیاری از دندانپزشکان و کلینیک ها انجام می شود، اما ممکن است شرایط اقساط هر کدام از آنها متفاوت باشد، پس حتما از تعدادی از آنها اطلاعات لازم را کسب کنید تا شرایط پرداخت بهتری داشته باشد.

آیا تا به حال برای انجام ایمپلنت یا کاشت دندان در شهر شیراز اقدام کرده اید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. درون‌کاشت دندانی (ویکی پدیا)
بلوار میرزای شیرازی
استعلام قیمتاطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...