فیلر زیر چشم در شیراز

فیلر زیر چشم شیراز

تیرگی، گودی و سیاهی زیر چشم از جمله مشکلات پوستی صورت است که به دلایل مختلف رخ می دهد. این سه مورد باعث خسته به نظر رسیدن صورت انسان خواهد شد که برای بسیاری از مردم اصلا خوشایند نیست.

تزریق فیلر یکی از روش های ایمن و مطمئن در این زمینه است که اگر به دست پزشک متخصص انجام شود، نتایج بسیار خوب و مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

فیلرها به دلیل اینکه جزو مواد پرکننده به حساب می آیند، تاثیر بسیاری در از بین بردن تیرگی سیاهی و گودی زیر چشم دارند. معمولا بهترین نوع فیلر برای تزریق زیر چشم، هیالورونیک اسید است که توسط اکثر پزشکان متخصص برای افراد متقاضی مورد استفاده قرار می گیرد.

اما توجه داشته باشید که نوع فیلر انتخابی برای زیر چشم، با توجه به شرایط فیزیکی پوست بیمار، به دکتر شما بستگی دارد.

شهر شیراز با داشتن بهترین پزشکان و کلینیک های زیبایی، در زمینه انجام تزریق فیلر نیز مردم خود را بی نیاز از رفتن به شهرهای دیگر کرده است.

پیشنهاد ما به افرادی که می خواهند برای تزریق فیلر زیر چشم در شیراز اقدام کنند، این است که ابتدا به مراکز و کلینیک های تخصصی مراجعه نمایند تا توسط یک دکتر متخصص معاینه شوند و بهترین نوع فیلر برای آنها تزریق شود.

انجام فیلر زیر چشم دارای مزیت هایی است که عبارتند از:

 • از بین بردن تیرگی، گودی و سیاهی زیر چشم
 • نتایج مطلوب و سریع
 • دوره نقاهت کوتاه و کم
 • کم تهاجمی و بدون درد
 • رفع چین و چروک زیر چشم
 • بهبود زیبایی چهره و از بین بردن حالت خستگی آن
 • استفاده از بی حسی موضعی
 • بازگرداندن نتایج در صورت عدم رضایت بیمار
 • از بین بردن کیسه های زیر چشمی و نواحی تیره
 • فیلرها از مواد طبیعی ساخته شده اند که به مرور زمان در بدن و زیر پوست شما حل می شوند.

قطعا افرادی که اهمیت زیادی به زیبایی و برطرف کردن عیوب پوست خود می دهند، مزیت های تزریق فیلر زیر چشم برای آنها هیجان انگیز است.

بسیاری از پوست‌شناسان، اعمال زیبایی خود را به جراحی های غیر-تهاجمی محدود می کنند. اگر در رهنمودهای رسمی از هیئت پوست‌شناسی امریکایی به طور خاص اشاره ای نشده باشد، بسیای از فلوشیپ های زیبایی هم در قالب جراحی و هم پزشکی لیزر ممکن است ارائه گردند. (منبع: ویکی پدیا)

عمل فیلر زیر چشم برای افراد بالای 18 سال انجام می شود و ماندگاری آن بستگی به نوع فیلر، موقت و دائمی بودن آن خواهد داشت. اگر از فیلرهای موقت استفاده شود، معمولا 6 ماه تا 1 سال و فیلرهای دائمی 2 تا 10 سال دوام و ماندگاری دارند.

در پایین لیستی از کلینیک های تزریق فیلر زیر چشم در شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های تزریق فیلر در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق فیلر شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
 3. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد تزریق فیلر

به نظر شما بهترین دکتر برای فیلر زیر چشم در شیراز کیست؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. پوست شناسی (ویکی پدیا)
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...