فروشگاه لوازم قهوه در شیراز

لوازم قهوه در شیراز(معرفی 6 فروشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

قهوه یکی از نوشیدنی های محبوب مردم سراسر دنیاست که امروزه مصرف آن در کشور ما نیز بسیار افزایش یافته است و افراد زیادی قهوه را جایگزین نوشیدنی های دیگر کرده اند.

اما اگر به نوشیدن قهوه علاقه داشته باشید، قطعا به فکر این افتاده اید که یک دستگاه قهوه خانگی تهیه کنید و هر زمان که میل به قهوه داشتید، خیلی سریع سرو کنید.

تهیه دستگاه قهوه ساز خانگی فکر بسیار خوبی است و بایستی به فروشگاه هایی مراجعه کنید که علاوه بر دستگاه قهوه ساز، لوازم دیگر مورد نیاز را نیز به شما ارائه دهند.

مهمترین لوازم قهوه عبارتند از:

  • تمپر قهوه
  • پارچ های مخصوص ریختن قهوه درون فنجان
  • ظرف جمع آوری باقیمانده قهوه
  • قاشق و فنجان های اندازه گیری
  • ماگ های قهوه
  • کرم قهوه
  • آسیاب قهوه

تمامی لوازم بالا برای افرادی که می خواهند در خانه خود دستگاه قوه ساز داشته باشند، می تواند مهم باشد. اما تجهیزات پیشرفته تر دیگری نیز برای سرو قهوه نیاز خواهد بود که این تجهیزات مرتبط با کافی شاپ ها، تیک اوی ها و ... است که برای خرید آنها می توان از فروشگاه های قهوه مشورت دریافت کرد.

معمولا فروشگاه های زیادی هم به صورت تخصصی قهوه سرو می کنند و هم به صورت تخصصی لوازم قهوه را به فروش می رسانند که برای خرید هر گونه لوازم قهوه می توان به آنها مراجعه کرد و نسبت به نیاز خود، بهترین لوازم را خریداری نمود.

جالب است بدانید که:

تاریخ قطعی ورود قهوه به ایران معلوم نیست. اما چون در آغاز پادشاهی شاه عباس قهوه‌خانه در ایران وجود داشته ممکن است که نوشیدن قهوه از دوران شاه تهماسب یکم در ایران معمول شده باشد. قهوه در زمان صفویه جای خود را در میان نوشیدنی‌های روزانه ایرانی‌ها باز کرد و نمونه‌ای است از ورود ایران به شبکه اقتصادی جهانی آن دوران. امروزه نوشیدن گونه‌های قهوه از جمله قهوه فرانسه، اسپرسو، کاپوچینو و قهوه فوری و شیر قهوه طرفداران بسیاری پیدا کرده. البته قهوه ترک به‌خاطر محبوبیت میان ایرانیان ارمنی از گذشته در میان مردم رایج بوده و به‌واسطه فال قهوه جایگاه خاص خود را داشته‌است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال امروزه در کشورمان فروشگاه های بسیار تخصصی قهوه فعالیت می کنند که شما می توانید لوازم قهوه را نیز از اکثر آنها خریداری کنید. معمولا تمام وسایل و لوازم مورد نیاز قهوه در این فروشگاه ها یافت می شود.

شما عزیزان همشهری نیز که به دنبال فروشگاه لوازم قهوه در شیراز هستید، می توانید از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در ارتباط باشید.

کدام فروشگاه لوازم قهوه را به دیگر دوستان خود معرفی می کنید؟ شما می توانید نظرات خود را در رابطه با بهترین فروشگاه های لوازم قهوه، در انتهای این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. قهوه (ویکی پدیا)
بلوار ارتش
اطلاعات بیشتر...
بلوار باهنر
اطلاعات بیشتر...
بلوار استقلال
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
پارامونت
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...