فروشگاه تخت ماساژ در شیراز

فروشگاه تخت ماساژ در شیراز(معرفی 2مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

ماساژ یکی از بهترین روش ها برای زدودن انرژی های منفی از بدن و همچنین رفع خستگی می باشد که به روش های مختلفی انجام می شود و قدمت بسیار زیادی دارد.

افرادی که در زمینه ماساژ فعالیت دارند، به خوبی می دانند که این روش درمانی نیازمند ابزار و وسایل خاصی است که بتوانند بهترین ماساژ را به ماساژ گیرنده ارائه دهند.

یکی از مهمترین ابزار و وسایل مورد نیاز برای ماساژ، تخت ماساژ است که فرد ماساژ گیرنده بایستی بر روی آن دراز بکشد تا ماساژ به خوبی انجام شود.

هر چه این تخت راحت تر و استانداردتر باشد، مراحل ماساژ به خوبی طی خواهد شد و ماساژ گیرنده آرامش بیشتری کسب می کند.

تخت های ماساژ به دو دسته ثابت و قابل حمل تقسیم بندی می شوند که ماساژورها بسته به نیاز خود آن را خریداری می کنند. اما امروزه بیشتر از تخت های ماساژ برقی استفاده می شود که بوسیله آن می توان شیب تخت را به میزان دلخواه تغییر داد و این نوع تخت ها کار را برای ماساژورها راحت تر کرده است.

اگر می خواهید برای خرید تخت ماساژ اقدام کنید، لازم است به نکاتی در این باره توجه نمایید. ابعاد، ارتفاع، وزن، فوم تخت، بخش مخصوص قرارگیری سر، نوع روکش و قیمت جزو مهمترین فاکتورهایی است که هنگام خرید تخت ماساژ بایستی به آن توجه داشته و بسته به نیاز و سلیقه خود خریداری نمایید.

معمولا مدل های جدید تخت های ماساژ دارای دفترچه راهنما می باشند (مخصوصا مدل های برقی) که بایستی حتما این دفترچه را مطالعه نمود و پیشنهاد می کنیم اگر ماساژور حرفه ای هستید، از خرید تخت ها ارزان قیمت و بی کیفیت خودداری نمایید.

قیمت تخت های ماساژ به نوع تخت، مدل و کیفیت آنها بستگی خواهد داشت که معمولا قیمت تخت های ماساژ برقی بیشتر از بقیه تخت ها می باشد.

ريلكس و زنیت مد از محبوب ترین برند های تخت ماساژ در کشورمان می باشد که معمولا قیمت آنها از 8 میلیون تومان شروع می شود.

جالب است بدانید که:

ماساژ بدن جهت رفع خستگی و درمان قدمتی بیش از ۴۰۰۰ سال دارد و ریشه‌های آن در طب سنتی به‌خصوص در آسیای دور و میانه است، یافته‌های باستان‌شناسان و متون تاریخی نشان می‌دهد استفاده از ماساژ بخش مهمی از درمان در دوران قدیم بود. در حال حاضر منافع ماساژ در رفع خستگی عضلات، کاهش درد عضلانی، ایجاد گردش خون بهتر در بدن، رفع اسپاسم‌های موضعی در ناحیه کمر و پشت، کمک به بهبود بیماری‌های مرتبط با ساختار استخوان‌بندی بدن، جلوگیری از خشک‌شدن و محدودیت‌های حرکتی عضلات بدن و کاهش استرس و ایجاد آرامش و بسیاری موارد دیگر ثابت شده و توسط پزشکان توصیه می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

ابزار و وسایل مورد نیاز برای ماساژ بسیار متنوع و گوناگون می باشد که یکی از این وسایل، تخت ماساژ است. برای خرید آن می توان به فروشگاه های تخت ماساژ مراجعه کرد.

معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
ایمان شمالی
اطلاعات بیشتر...