خرید فرش قسطی در شیراز

خرید فرش قسطی در شیراز(معرفی 7 فروشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

فرش یکی از مهمترین وسایل هر خانه ای به حساب می آید و تا زمانی که فرش خوبی کف خانه پهن نشود، خانه رنگ و بوی خوبی نخواهد داشت و به همین دلیل است که از قدیم نیز گفته اند، فرش ضروری ترین وسیله هر خانه می باشد.

همانطور که می دانید کشورمان در زمینه تولید فرش های ماشینی و دستباف جزو برترین های جهان بوده و نیازی نیست در این زمینه به دنبال خرید فرش خارجی باشیم.

اما خرید فرش ماشینی و دستباف برای مردم ایران اهمیت ویژه ای داشته و قطعا قیمت آن بسیار مهم می باشد.

خوشبختانه بازار فرش در کشور بسیار داغ است و همه فرش فروشی ها در حال رقابت با یکدیگر می باشند تا بهترین فرش ها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهند.

به دلیل اینکه قیمت فرش ها کم نیست، فرش فروشی ها در همه شهرهای ایران شرایط اقساطی را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده اند و هر کدام از آنها شرایط خاص خود را دارا می باشند.

معمولا خرید اقساطی فرش به صورت تماما قسطی انجام می شود و یا می توان مقداری از مبلغ را به صورت پیش پرداخت و مابقی آن را قسطی پرداخت کرد.

اما مهمترین نکات شرایط خرید اقساطی فرش عبارتند از:

  • حضور صاحب چک به همراه کارت ملی و دسته چک طرح صیاد
  • عدم داشتن چک برگشتی
  • ارائه تعداد چک ها معادل تعداد ماه های اقساط
  • ارائه آخرین فیش حقوقی مهر شده، حکم کارگزینی، کارت پرسنلی و ... برای کارمندان و بازنشستگان
  • ارائه جواز کسب دارای آدرس و تاریخ اعتبار برای کسبه

البته موارد بالا طبق بررسی های انجام شده، بعضی از شرایط اقساطی خرید فرش است که ممکن است فرش فروشی ها شرایط دیگری نیز داشته باشند.

معمولا تعداد اقساط نیز به صورت 6، 12، 18، 24 و ... خواهد بود که می توان طبق شرایط خود، تعداد اقساط را تعیین کرد.

جالب است بدانید که:

فرش ماشینی توسط ماشین آلات مختلفی تولید می‌گردد که می‌توان به دستگاه‌های تکسیما، واندویل، شونهر، Alpha ,CRX, ASR, VTR و… اشاره کرد. جنس هر فرش نیز می‌تواند آکریلیک یا BCF و مخلوطی از این دو، یا الیاف جدید ابریشم مصنوعی (پلی استر) باشد. قابل ذکر است که فرش‌های ۱۰۰٪ آکریلیک دارای کیفیت و قیمت بالاتری هستند ولی فرش‌های ابریشم مصنوعی در حال حاضر به دلیل عدم پرزدهی و شستشوی بسیار آسان و ثبات و درخشندگی بالا در بازارهای جهانی به عنوان بهترین کفپوش مورد توجه قرار گرفته و همچنین فرش‌ها بر اساس شانه به ۳۵۰، ۴۴۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰و ۱۵۰۰ شانه تقسیم می‌شوند. تراکم فرش‌ها نیز می‌تواند براساس نوع ماشین و شانه بین ۷۰۰ تا ۴۵۰۰ باشد. (منبع: ویکی پدیا)

در حال حاضر بازار فرش در تمامی شهرهای کشورمان بسیار داغ است و همه فرش فروشی ها سعی در جذب مشتری بیشتر دارند که تقریبا یکی از خدمات همه فرش فروشی ها فروش اقساطی می باشد و هر کدام از آنها شرایط منحصر به فرد خود را دارند.

اگر می خواهید برای خرید فرش قسطی در شیراز اقدام کنید، لازم است بدانید که در این شهر فرش فروشی های زیادی وجود دارد و هر کدام از آنها شرایط بسیار خوبی را برای مشتریان شیرازی خود فراهم کرده اند.

وبسایت کارشد لیستی از فرش فروشی هایی که فروش اقساطی دارند را تهیه کرده است که پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اقساطی خرید فرش، حتما با آنها در ارتباط باشید.

آیا تا به حال در شهر شیراز فرش قسطی خریداری کرده اید؟ به نظر شما کدام فرش فروشی شرایط اقساط بهتری دارد؟ می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما و دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. فرش ماشینی (ویکی پدیا)
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...