عمل بینی به صورت سه بعدی در شیراز

عمل سه بعدی بینی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

عمل بینی سه بعدی، عمل بینی ۳d یا رینوپلاستی ۳d به چه معناست؟

اگر جزو افراد متقاضی جراحی بینی هستید، قطعا در جستجوهایی که انجام داده اید، عمل بینی سه بعدی، عمل بینی ۳d یا رینوپلاستی ۳d را شنیده اید که در واقع یک روش درمانی ترکیبی بسیار مطلوب می باشد.

امروزه متقاضیان جراحی بینی بسیار زیاد شده اند و برای آنها مهم است که نتیجه عمل بینی به چه صورت می شود.

به همین دلیل عمل بینی سه بعدی معروف شده است و پزشک جراح ابتدا بوسیله اسکنر قوی تصویری از چهره فرد دریافت می کند و با استفاده از نرم افزار پزشکی مخصوص، تغییرات بینی فرد متقاضی بعد از عمل جراحی را اعمال می کند.

تصویر بدست آمده با تصویر قبل از عمل به فرد نمایش داده خواهد شد و این موضوع می تواند استرس نتیجه عمل جراحی را برای افراد متقاضی برطرف کند.

هرچند تصویر عمل سه بعدی ممکن است دقیقا همان چیزی که بعد از عمل اتفاق می افتد نباشد، اما تا حد زیادی به آن شبیه خواهد بود.

کاندید مناسب برای عمل بینی سه بعدی افراد هستند که دارای بینی بدشکل و کج، دارای بریج های صاف در بینی و افراد دارای شکل غیر عادی بینی می باشند.

هزینه عمل سه بعدی نیز به دلیل طراحی سه بعدی بینی و تصویر سازی که قبل از عمل برای بیمار انجام می شود، از هزینه جراحی معمولی بینی گران تر خواهد بود.

جالب است بدانید که:

جراحی زیبایی بینی با حفظ عملکرد تنفسی همراه می‌باشد، بدین معنی که نه تنها تنفس بیمار پس از جراحی دچار مشکل نمی‌شود، بلکه در صورت وجود مشکل تنفسی، بهبودی تنفس نیز حاصل می‌گردد. عدم نیاز به قرار دادن تامپون بینی که در اکثر موارد با گرفتگی کامل بینی و خشکی دهان و نیز درد شدید هنگام خارج کردن آن همراه است. بینی متناسب با سایر اجزای صورت و کاملاً طبیعی جراحی می‌شود و ظاهر بینی عمل شده را ندارد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال عمل بینی سه بعدی یکی از روش های جدید می باشد که توسط پزشکان جراح بینی برای افراد متقاضی قابل انجام است و می توان بوسیله آن به بهبود ظاهر بینی پرداخت.

در وبسایت کارشد و ادامه این مقاله لیستی از جراحان بینی تهیه شده است که عمل سه بعدی بینی در شیراز را انجام می دهند و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با آنها در ارتباط باشید.

آیا نظری در رابطه با عمل سه بعدی بینی دارید؟ می توانید در قسمت نظردهی این مقاله برای ما بنویسید.

منبع:

  1. جراحی بینی ترمیمی (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...