جراحی نوک بینی یا تیپ پلاستی در شیراز

عمل تیپ پلاستی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

شاید اگر قصد عمل زیبایی بینی را داشته باشید، کلمه تیپ پلاستی به گوش‌تان خورده باشد که مفهوم آن از لحاظ آناتومی به معنی نوک بینی (تیپ) و بازسازی یا عمل جراحی زیبایی (پلاستی) می باشد.

عمل تیپ پلاستی برای افرادی مناسب است که فقط در نوک بینی خود دارای عیوب بوده و می خواهند این مشکل را اصلاح کنند.

به صورت کلی تیپ پلاستی جزو عمل بینی به حساب می آید ولی یک نوع عمل بینی ناقص بوده زیرا بر روی نوک بینی فقط تمرکز دارد. مهمترین هدف عمل تیپ پلاستی که توسط جراحان بینی انجام می شود، شکل دادن، خوش فرم کردن، رفع افتادگی نوک بینی و اصلاح پهنی نوک بینی می باشد.

در نتیجه عمل تیپ پلاستی برای همه متقاضیان جراحی زیبایی بینی مناسب نبوده و برای کوچک کردن نوک بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاندید مناسب برای عمل تیپ پلاستی افرادی هستند که قوس بینی کم یا متوسط دارند، نوک بینی آنها غیرقرینه بوده و افرادی که قبلا بینی خود را عمل کرده اند و از نوک بینی خود رضایت کافی ندارند.

پیشنهاد می کنیم برای انجام عمل تیپ پلاستی حتما به جراحی مراجعه نمایید که سابقه درخشانی در این زمینه داشته و با شرکت در جلسه مشاور و بررسی بینی شما، مشخص شود که آیا کاندید مناسبی برای انجام تیپ پلاستی هستید یا خیر.

لازم به ذکر است که هزینه عمل تیپ پلاستی نیز بستگی به تخصص پزشک جراح، نوع بینی و مشکلات آن، شهر یا موقعیت جغرافیایی و ... خواهد داشت که قطعا از عمل زیبایی بینی هزینه کمتری دارد.

جالب است بدانید که:

جراحی بینی یکی از متداولترین نوع جراحی‌ها است که هر ساله عده بسیاری برای این نوع جراحی به مطب زیبایی می‌روند جراحی بینی معمولاً به دورش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می‌شود. تفاوت این دو روش در نحوه ایجاد برش بر روی بینی می‌باشد. در جراحی به روش باز از آنجایی که برش در زیر تیغه بینی ایجاد می‌شود پوست بینی به‌طور کلی از بینی جدا شده و جراح می‌تواند با دید وسیع تری تغییرات را بر روی ساختمان بینی ایجاد کند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال اگر بینی شما جزو بینی هایی است که نوک آن فقط نیاز به اصلاح دارد می توانید به یکی از پزشکان جراحی بینی مراجعه کنید و عمل تیپ پلاستی را انجام دهید.

عمل تیپ پلاستی در شیراز نیز توسط بهترین جراحان قابل انجام خواهد بود به شرط آنکه کاندید مناسبی برای آن باشید که بدین منظور بایستی ابتدا جراح مورد نظرتان را پیدا کرده و در جلسه مشاوره با ایشان شرکت نمایید.

وبسایت کارشد در ادامه لیستی از جراحان بینی که عمل تیپ پلاستی را انجام می دهند تهیه کرده است که در انتخاب شما می تواند کمک کننده باشد.

شما می توانید نظرات خودتان را راجع به عمل تیپ پلاستی در انتهای این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...