عمل بینی به صورت اقساطی در شیراز

عمل بینی اقساطی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

عمل زیبایی بینی به یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی در کشورمان تبدیل شده است و هزینه آن نسبتا زیاد می باشد. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال عمل بینی اقساطی هستند.

به طور کلی هزینه عمل بینی به عواملی چون تجربه و تخصص جراح، نوع بینی (گوشتی یا استخوانی)، نوع عمل بینی (ترمیمی، فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی)، مکان جراحی (کلینیک، بیمارستان و ...)، هزینه های آزمایش پیش از جراحی، هزینه دارو، هزینه مشاوره، عکس سی تی اسکن و شهر یا موقعیت جغرافیایی بستگی خواهد داشت.

در شهر شیراز هزینه عمل بینی بین 7 الی 30 میلیون می باشد و طبق عوامل ذکر شده متفاوت خواهد بود. اما بعضی از پزشکان جراح بینی این شهر برای رفاه حال بیماران خود، شرایط اقساطی را نیز فراهم کرده اند که معمولا این شرایط اقساطی در بیشتر شهرهای بزرگ کشور توسط پزشکان جراح فراهم است.

اما اگر قصد دارید برای عمل بینی خود اقدام کنید و می خواهید از شرایط اقساطی استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم حتما در این رابطه تحقیق نمایید و بهترین پزشک جراح که هزینه را به صورت اقساط دریافت می کند، پیدا کنید.

اینکه شما هزینه را به صورت اقساطی پرداخت نمایید، هیچ ارتباطی به کیفیت عمل بینی شما نخواهد داشت و نیازی نیست در این رابطه نگران باشید.

معمولا در شرایط اقساطی عمل بینی 50 درصد مبلغ از بیمار دریافت شده و 50 درصد بقیه به صورت چک معتبر و طبق توافق طرفین در چند قسط دریافت می شود.

وبسایت کارشد در انتهای این مقاله لیستی از پزشکان جراح بینی که هزینه را به صورت اقساط دریافت می کنند، تهیه کرده است که پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در ارتباط باشید.

جالب است بدانید که:

به دلیل اینکه عمل بینی ترمیمی یکی از پیچیده‌ترین جراحیهای زیبایی است بنابراین نیاز به زمان و دقت بیشتر جراح نیاز دارد و قاعدتاً هزینه این جراحی نسبت به جراحی بینی اولیه بیشتر است. البته برخی از جراحان که جراحی بینی اولیه را خودشان انجام داده‌اند هزینه بابت عمل ترمیم دریافت نمی‌کنند اما اکثر جراحان این هزینه را دریافت می‌کنند. (منبع: ویکی پدیا)

پزشکان جراحی بینی در همه جای ایران فعالیت دارند و مخصوصا در شهرهای بزرگ ایران بعضی از آنها هزینه عمل بینی را به صورت اقساطی هم از بیماران خود دریافت می کنند.

این موضوع در شهر شیراز نیز صدم می کند و متقاضیان جراحی بینی می توانند از خدمات پرداخت قسطی استفاده کنند. البته بایستی قبل از هر اقدام برای  عمل بینی اقساطی در شیراز ابتدا از این موضوع مطمئن شوید و پزشک جراح خوبی پیدا کنید.

آیا بینی خود را به صورت اقساطی عمل زیبایی کرده اید؟ کدام پزشک جراح در این زمینه را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

  1. جراحی بینی ترمیمی (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...