خرید عطر مردانه در شیراز

عطر مردانه در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

خرید عطر مردانه باید براساس طبع آقایان، نوع پوست آنها و احساسات درونی آنها صورت پذیرد. در هنگام خرید عطر مردانه نه تنها توجه به رایحه مهم است بلکه هر شیشه و بسته بندی دلیلی متفاوت دارد:

 • رنگ آبی: آبی روشن و یخی نشانه خنک و تازگی عطر است و با آب و دریا ارتباط دارد.
 • رنگ طلایی: نشانه غلظت و غنای عطر است و مناسب مهمانی ها می باشد.
 • رنگ زرد: نشانه عطرهایی است که بوی شاد و هیجان انگیزی دارند.
 • رنگ سبز: بویی از طبیعت دارند و با گیاهان ارتباط دارند.
 • رنگ سیاه: بوی تند و عمیقی دارد و برای مهمانی ها مناسب است.
 • رنگ قرمز: دارای بویی تند و ادویه ای هستند و حس شادی و سرزنده ای دارند.

حال برای خرید عطرهای مردانه بهتر است که رایحه های آنها را بشناسید.

رایحه تند و آروماتیک: بویی تند و تازه دارد که در کنار آن عطر انواع ادویه قرار می گیرند. از عطرهای این نوع، بوی خوش رزماری، آویشن، نعناع و ... می باشد.

رایحه مدیترانه ای: این عطر دارای سه رایحه اصلی ترنج، خزه بلوط و لادن است. ترکیب این رایحه ها در این عطرها بوی چوبی و خزه ای ایجاد می کنند.

رایحه مرکبات: در این گروه از عطرها بوی گل شاه پسند و برگ لیمو به مشام می رسد. پایه اصلی این عطرها را مرکباتی مانند لیمو، پرتقال، گریپ فروت و نارنگی تشکیل می دهد. از این رایحه در نت آغازین بسیاری از عطرها به دلیل حس تازگی آن استفاده می شود.

رایحه گل: این عطرها بویی رمانتیک دارند و در آنها عطر بوی گل رز، یاسمن، اسطوخودوس و ... به مشام می رسد.

رایحه چرمی: در این رایحه بوهایی مانند بوی روغن، مشک و عنبر به مشام می رسد. بوهای دیگری ممکن است در این رایحه بشنوید مانند درخت غان، روغن کاج و ... این رایحه برای آقایانی که مشکل پسند هستند مناسب است.

رایحه شرقی: این رایحه ها گرم هستند و در آنها بوی وانیل، رزین و مشک به مشام می رسد. در این رایحه ممکن است بوی گل، چوب و ادویه جات را هم بشنوید. در بعضی مواقع هم از رایحه های خوراکی مانند قهوه، شکلات و .. در آن استفاده می شود.

رایحه چوب: معمولا آقایان به این بو علاقه دارند. در این عطرها از بوی خزه بلوط، عنبر، چوب رز، نعناع هندی و ... استفاده می شود.

حال با توجه به آنکه اطلاعات کامل تری از عطرهای مردانه دارید می توانید برای خرید عطر مردانه در شیراز و یا هر شهری که در آن ساکن هستید به فروشگاه های عطرفروشی معتبر مراجعه فرمایید.

در اینجا 10 برند از پرفروش ترین عطرهای مردانه را برای شما آورده ایم:

 1. ادو تویلت مردانه اورلین مدل Derrick 
 2. ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire
 3. ادو تویلت مردانه لنکوم مدل Doughty
 4. ادو پرفیوم مردانه لنکوم مدل  Royal legend  
 5. ادو پرفیوم مردانه لنکوم مدل ocean blue
 6. ادو تویلت مردانه لنکوم مدل Black Oud
 7. ادو تویلت مردانه مای مدل Concordia
 8. ادو تویلت مردانه فراری مدل Scuderia Black
 9. ادو تویلت مردانه امپر مدل Qubism
 10. ادو پرفیوم مردانه لنکوم مدل Eterno

جالب است بدانید که:

آنالیز عطرهای قدیمی یا عطرهایی که در شرایط بدی نگهداری شده‌اند نیز بعلت تجزیه و یا ترکیب خیلی از مواد اولیه و به وجود آمدن ناخالصی‌ها به مرور زمان مشکل می‌باشد. مواد اولیه و ترکیبات معمولاً به وسیلهٔ شناساگر کروماتوگرافی گازی می‌توانند تشخیص داده شوند. این دستگاه هر ماده شیمیایی را از طریق بو یا خصوصیات فیزیکی آن تشخیص می‌دهد. مهندسی معکوس عطرهای موفق در بازار، بعلت آسانی نسبی کار با ابزار GC، فشار موجود برای تولید عطرهای پر طرفدار و طبیعت پر سود بازار عطر، بسیار معمول می‌باشد. (منبع: ویکی پدیا)

لیستی از عطر و ادکلن فروشی های معتبر در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است که شما آقایان شیرازی می توانید برای خرید عطر مردانه در شیراز به آنها مراجعه نمایید.

به نظر شما بهترین عطر فروشی مردانه شهر شیراز کدام است؟ شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید و با امتیازدهی به این مقاله ما را در ارائه خدمات بهتر به خود یاری نمایید.

منبع:

 1. عطر (ویکی پدیا)
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...