خرید عطر زنانه در شیراز

عطر زنانه در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

انتخاب عطری که متناسب با شخصیت فرد باشد سخت است. به همین دلیل در خرید عطر باید بسیار سختگیرانه عمل کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

عطرهای زنانه پنج نوع اصلی دارند که بصورت زیر می باشند:

 • عطرهای شرقی: ترکیب این عطرها شامل: مشک، کهربا، دارچین و عود می باشد. این عطر نمادی برای قدرت است و نشانه ای از لوکس بودن است. این عطرها معمولا در شب استفاده می شوند.
 • عطر سرد: این عطرها مناسب برای تابستان هستند و به دلیل نزدیکی رایحه آنها به صابون حس تمیزی به فرد می دهند.
 • عطر چوب: این عطرها به دلیل گرمی خاصی که دارند در زمستان استفاده می شوند و معمولا انتخاب اول خانم های جدی هستند. ترکیب این عطرها شامل: چوب صندل و ادویه جات می باشد.
 • عطر شیرین: این عطرها دارای بویی مانند خوراکی های شیرین می باشد. این عطر به دلیل بویی که دارد حس سرزندگی می دهد و بسیاری از بانوان آن را می پسندند. همچنین برای مصارف روزانه بسیار مناسب است.
 • عطر گل و میوه: در ترکیب این عطرها از گل و میوه های خاص مانند زنبق، بنفشه، یاس، نارنج، انبه و ... استفاده می شود.

عطرهای زنانه معمولا رایحه ای قوی تر دارند و به همین دلیل این عطرها بیشتر ادوپرفیوم هستند. شما می توانید برای خرید عطر زنانه در شیراز به مغازه های عطر فروشی شیکی که لیست آنها در ابتدای این مقاله جمع آوری شده است مراجعه کنید.

همچنین 10 برند از پرفروش ترین عطرهای زنانه را در اینجا معرفی می کنیم:

 1. عطر فلاور بمب از برند ویکتور اند رالف Flowerbomb
 2. عطر شانل مدل Chance
 3. ادو پرفیوم تام فورد Fabulous
 4. ادو تویلت جیمی چو Jimmy Choo
 5. عطر بابی براون مدل Beach
 6. عطر گوچی بلوم Gucci Bloom
 7. عطر میسون مارگیلا رپلیکا مدل Beach Walk
 8. عطر تیفانی اند کو Tiffany & Co
 9. عطر Hibiscus Palm از استی لادر
 10. عطر والنتینو دونا Valentino Donna

جالب است بدانید که:

عطرها از طریق مهندسی معکوس با استفاده از تکنیک‌های تحلیلی ای نظیر کروماتوگرافی گازی- اسپکترومتری جرمی Gas chromatography–mass spectrometry که به‌طور خلاصه (GC-MS) به آن گفته می‌شود و می‌تواند فرمول عمومی هر نوع عطری را آشکار کند، قادرند به وجود بیایند. سختی روش (GC-MS) ناشی از پیچیدگی مواد اولیه عطرها می‌باشد. به‌خصوص وجود اسانس‌های طبیعی و ترکیب‌های پیچیده شیمیایی این کار را سخت‌تر می‌کنند. هرچند هر کسی با ابزار خوب و تجربه کافی در عرض چند روز می‌تواند فرمول هر عطری را بدست آورد… مشتریان و رقبا می‌توانند به‌طور تقریباً دقیقی فرمول بیشتر عطرها را تحلیل کنند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال شما بانوان عزیز شیرازی اگر می خواهید برای خرید عطر زنانه در شیراز اقدام کنید، می توانید با فروشگاه های عطر و ادکلن فروشی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، در ارتباط باشید.

شما خانم های شیرازی کدام عطر فروشی را به دیگر بانوان این شهر پیشنهاد می کنید؟ می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. عطر (ویکی پدیا)
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...