عروسک فروشی های شیراز

عروسک فروشی در شیراز(معرفی 9فروشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

اسباب بازی های پسرانه و دخترانه بسیار متفاوت می باشد و حتما باید در انتخاب اسباب بازی مناسب برای کودک خود دقت داشته باشید. به عنوان مثال دختر خانم ها علاقه بسیار زیادی به عروسک ها دارند و ارتباط بسیار مناسبی با این نوع اسباب بازی ها برقرار می کنند.

فروشگاه های زیادی در سراسر کشورمان فروش عروسک ها را انجام می دهند که محصولات آنها خارجی یا تولید داخل است. اگر می خواهید دختر خود را سوپرایز کنید، قطعا خرید عروسک یکی از بهترین پیشنهادها برای شما خواهد بود.

شهر شیراز یکی از شهرهایی است که فروشگاه های اسباب بازی و عروسک فروشی زیادی را در دل خود جای داده است و عروسک های ایرانی و خارجی توسط آنها به فروش می رسد.

هنگام مراجعه به عروسک فروشی های شیراز حتما نظر فرزندتان را در مورد یک عروسک بپرسید و هم از فروشنده در مورد انتخاب خود مشورت بگیرید.

عروسک ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها مناسب یک سن خاص می باشد. عروسک هایی که از مواد شیمیایی تولید شده اند به هیچ عنوان مناسب نمی باشد و ممکن است برای کودک خطراتی را به همراه داشته باشد، پس حتما به برچسب استاندارد بر روی جعبه اسباب بازی توجه نمایید.

همیشه سعی کنید عروسک را به درستی انتخاب کنید، زیرا کودکان و بخصوص دخترها ارتباط زیادی با آن برقرار می کنند و در بسیاری از مواقع عروسک بهترین دوست کودک خواهد شد.

انتخاب درست عروسک باعث ایجاد آرامش و راهی برای نشان دادن خلاقیت کودک نیز خواهد بود که به همین دلیل لازم است در انتخاب آن دقت زیادی به خرج دهید.

به هر حال خرید عروسک برای کودک بسیار مهم است و نقش مهمی در بزرگ شدن کودک شما خواهد داشت که در واقع عروسک ها ارتباطی بین کودک و جهان بزرگسالان برقرار می کنند.

نخستین عروسک‌ها از موادی مانند گل، سنگ، چوب، استخوان، عاج، چرم یا موم ساخته می‌شدند. شواهد باستان‌شناسی عروسک‌ها را به عنوان نمونه‌ اصلی قدیمی‌ترین اسباب‌بازی شناخته‌شده قرار می‌دهد. عروسک‌هایی با دست و پای چوبی در مقبره‌های مصری پیدا شده‌اند که قدمت آن‌ها به  اوایل قرن بیست و یکم پیش از میلاد می‌رسد. قدمت عروسک‌ها با اندام‌های متحرک و لباس‌های جدا شونده به حداقل 200 سال قبل از میلاد بر می‌گردد. باستان شناسان عروسک های یونانی ساخته شده از خاک رس که مفصل ران و شانه دارند را کشف کرده اند. (منبع: ویکی پدیا)

فروشگاه های اسباب بازی در شهر شیراز معمولا انواع وسایل سرگرمی برای کودکان را عرضه می نمایند اما بعضی از آنها به صورت تخصصی انواع عروسک را در فروشگاه خود دارند. فروشگاه های عروسک فروشی در شیراز را می توانید در ادامه این مقاله مشاهده بفرمائید.

به نظر شما بهترین عروسک فروشی شهر شیراز کدام است؟ کدام فروشگاه را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید نظرات خود را در قسمت نظردهی این مقاله برای ما بنویسید.

منبع:

  1. عروسک (ویکی پدیا)
ایمان شمالی
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...