طب سوزنی برای لاغری در شیراز

طب سوزنی(امبدینگ) برای لاغری در شیراز: معرفی 1مرکز و دکتر

مشاهده مراکز معرفی شده

افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا از چاقی زیاد رنج می برند و سعی در لاغر شدن دارند که روش های مختلفی پیش روی آنها خواهد بود. یکی از روش های موثر برای لاغری، طب سوزنی است.

بوسیله طب سوزنی طبق اصول عملی و علمی می توان کاهش وزن و لاغری را انجام داد که هیچگونه عوارضی در بر نخواهد داشت. مقدار اثر گذاری طب سوزنی بر کاهش وزن بستگی به ژنتیک و سن افراد خواهد داشت.

مزایای طب سوزنی برای لاغری:

  • سوزاندن چربی های اضافی
  • کاهش اشتها
  • دفع سموم و مواد غذایی اضافی
  • از بین رفتن کالری های اضافی بوسیله تنظیم غدد درون ریز

روش هایی که برای لاغری بوسیله طب سوزنی قابل انجام می باشد:

طب سوزنی استانداد: در این روش با استفاده از سوزن های استاندارد نقاط مورد نظر تحریک شده و باعث کاهش اشتها و آزادسازی چربی های موضعی می گردد.

طب سوزنی گوش: با استفاده از سوزن های گوش، اشتها کاهش پیدا می کند و طول هر جلسه بسیار کوتاه (5 تا 10 دقیقه) می باشد. این روش در طب سوزنی، روشی مکمل به حساب می آید.

جالب است بدانید که:

امبدینگ یا کت گوت یکی از فنون نو در طب سوزنی است. در این روش، به جای استفاده از سوزن، نخ‌های قابل جذبی از جنس cutgut (همان نخ‌ بخیه) در نقاط طب سوزنی کاشته می‌شود. یکی از روش‌های نوین در لاغری امبدینگ است. این روش که یکی از زیر شاخه های طب مکمل است، تاثیر زیادی در لاغری دارد. در امبدینگ با قرار دادن نخ‌های قابل جذب در بدن، سوخت‌وساز چربی‌ها در بدن افزایش یافته و همچنین گردش خون نیز بهبود می‌یابد. نخ‌هایی که در امبدینگ به کار برده می‌شود، کاملاً قابل جذب می باشد در نتیجه نگرانی جهت خارج کردن آنها از بدن نداشته باشید. توصیه می‌کنیم حتما قبل از انجام امبدینگ از دلایل چاقی خود اطلاعاتی داشته باشید. چراکه برای مثال در چاقی‌های هورمونی این روش پاسخگو نمی‌باشد. (منبع: ویکی پدیا)

اگر می خواهید برای لاغری با طب سوزنی اقدام کنید، بایستی حتما به پزشک متخصص طب سوزنی مراجعه نمایید که تعداد این پزشکان در کشورمان کم نیست.

شیراز یکی از شهرهای مطرح پزشکی ایران می باشد که پزشکان طب سوزنی بسیار خوبی در آن فعالیت دارند و شما می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید.

افرادی که در شهر شیراز می خواهند برای لاغری اقدام نمایند؛ می توانند از روش طب سوزنی برای لاغری در شیراز استفاده کنند و با مراجعه به پزشک متخصص، مشاوره بهتری دریافت نمایند.

آیا تا به حال برای لاغری به پزشک طب سوزنی مراجعه کرده اید؟ کدام پزشک را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت نظردهی این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. امبدینگ (ویکی پدیا)