ترک اعتیاد با طب سوزنی در شیراز

ترک اعتیاد با طب سوزنی در شیراز: معرفی 1مرکز و دکتر

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه یکی از بزرگترین مشکلات هر جامعه ای، اعتیاد به مواد مخدر است که می تواند هر زندگی را به سمت نابودی بکشاند. 

اعتیاد نوعی بیماری است که راه های ترک آن بسیار زیاد می باشد. اما ترک اعتیاد بوسیله طب سوزنی نیز قابل انجام خواهد بود و روشی کاملا مناسب به حساب می آید.

بوسیله طب سوزنی، هورمون اندروفین طبیعی مغز ترشح خواهد شد و علاقه فرد بیمار را به مواد مخدر از بین خواهد برد و یا به بیانی دیگر طب سوزنی در فرایند ترک اعتیاد بسار موثر و مفید خواهد بود.

طب سوزنی جزو قدیمی ترین روش های درمانی به حساب می آید که مهد تولد آن کشور چین است و امروزه در اکثر کشورها برای درمان های مختلف به خصوص برای ترک اعتیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای ترک اعتیاد با طب سوزنی:

  • آرامش و اعتماد بنفس فرد بیمار
  • استفاده نکردن از مواد شیمیایی
  • کاهش علاقه به مواد مخدر
  • دوره درمانی و هزینه نسبتا کوتاه نسبت به سایر روش ها
  • درمان موفقیت آمیز

البته لازم است که برای این کار به پزشک متخصص طب سوزنی مراجعه نمایید که سابقه بسیار خوبی در این زمینه داشته و درصد رضایت مندی بیماران قبلی‌اش بالا باشد.

جالب است بدانید که:

طب سوزنی مهم‌ترین بخش طب سنتی چین به حساب می‌آید و اصل اساسی در آن، درمان بیمار به عنوان یک کلیت ترکیب یافته از ابعاد سه‌گانه جسم، ذهن و روح از طریق توجه به ریشه‌های اصلی بیماری و نه صرف سرکوب علائم مربوط به بیماری است. در این شیوه درمانی پزشک با وارد نمودن سوزن‌های استریل ظریف و یکبار مصرف از جنس استیل در سطح بدن (بسته به موضع از زیر پوست تا بافت چربی و حداکثر تا عضله)، با به حرکت درآوردن جریان الکترومغناطیسی (چی Qi) موردنیاز برای کار کردن صحیح سلول‌ها و بافت‌های بدن، از یکسو انباشتگی و انسداد چی را برطرف می‌کند و از سوی دیگر کمبود انرژی حیاتی را در اندام‌ها و مسیرهای مربوط به آن‌ها در سراسر بدن، درمان می‌کند. (منبع: ویکی پدیا)

پزشکان طب سوزنی بسیاری در شهر شیراز فعالیت دارند که بعضی از آنها معتقدند می توان اعتیاد به مواد مخدر را بوسیله طب سوزنی قطع کرد.

اگر در شهر شیراز می خواهید برای ترک اعتیاد اقدام کنید، روش ترک اعتیاد با طب سوزنی در شیراز برای شما می تواند مناسب باشد، اما بهتر است قبل از آن حتما با یک دکتر متخصص طب سوزنی مشورت نمایید.

آیا تجربه ای از ترک اعتیاد بوسیله طب سوزنی دارید؟ کدام دکتر متخصص طب سوزنی را به دیگران معرفی می کنید؟ شما می توانید نظرات خود را در انتهای این مقاله به اشتراک بگذارید و با امتیازدهی به آن ما را در ارائه خدمات بهتر به خود یاری کنید.

منبع:

  1. طب سوزنی (ویکی پدیا)