افزایش قد با طب سوزنی در شیراز

افزایش قد با طب سوزنی در شیراز: معرفی 1مرکز و دکتر

مشاهده مراکز معرفی شده

در صورتی که صفحه رشد در بدن انسان بسته نشده باشد، با استفاده از طب سوزنی می توان افزایش قد را انجام داد. طب سوزنی مخصوصا در کودکان و نوجوانان با تحریک هورمون های دخیل، متابولیسم، افزایش اشتها، انرژی و قوای حیاتی باعث افزایش قد می شود.

افزایش قد بوسیله طب سوزنی بستگی به عوامل زیر دارد:

  • ژنتیک
  • زمان شروع درمان
  • مزاج فرد

واقعیت این است که افزایش قد با طب سوزنی امکان پذیر خواهد بود، اما تخصص پزشک و 3 عامل بالا اهمیت بسیار زیادی در افزایش قد با طب سوزنی خواهد داشت.

پس اگر می خواهید برای افزایش قد بوسیله طب سوزنی اقدام کنید، حتما به دنبال پزشکان متخصص طب سوزنی باشید که در این زمینه سابقه درخشانی داشته و بیماران قبلی آنها رضایت مندی بالایی دارند.

لازم به ذکر است که افزایش قد بعد از دوران رشد امکان پذیر نخواهد بود و بزرگسالانی که می خواهند برای افزایش قد با طب سوزنی اقدام کنند، بایستی اول به پزشک متخصص مراجعه کرده تا با انجام آزمایش های لازم، مشخص شود که استخوان های بلند بدنشان کامل شده یا خیر.

در افزایش قد بوسیله طب سوزنی، مفاصل بدن یکی از مهمترین نقاط می باشد و جالب است بدانید که مسیر انرژی بدن یکی از نقاط طب سوزنی برای افزایش قد به حساب می آید و این نقاط بایستی فقط بوسیله پزشک متخصص طب سوزنی مشخص شود.

انجمن طب سوزنی بریتانیا پس از بررسی پیامدهای درمان سی و چهار هزار بیمار توسط ۵۷۴ درمانگر طب سوزنی، با ارائه مقاله‌ای در مجله معتبر «ژورنال بریتانیایی پزشکی» British Medical Journal در ماه سپتامبر ۲۰۰۱ چنین اعلام نمود که طب سوزنی در صورتی که توسط پزشکان آموزش دیده در دوره‌های استاندارد انجام شود، بسیار ایمن و فاقد هرگونه عارضه جدی است. بیشتر بیماران، طب سوزنی را با تزریقات مقایسه می‌کنند، و به همین دلیل با ترس و نگرانی زیادی مواجه می‌شوند؛ ولی لازم است ذکر شود که سوزن‌ها، بسیار باریک و صیقلی طراحی شده‌اند تا بیمار دردی حس نکند، و اگر دردی ایجاد شود معمولاً در حد یک پشه گزیدگی می‌باشد. (منبع: ویکی پدیا)

طب سوزنی کاربردهای بسیار زیادی دارد که با توجه به نظر پزشک متخصص طب سوزنی می توان برای افزایش قد نیز از آن استفاده کرد.

بهترین زمان برای انجام افزایش قد با طب سوزنی، دوران بلوغ می باشد. اگر می خواهید برای افزایش قد با طب سوزنی در شیراز اقدام نمایید حتما با پزشک متخصص درباره آن مشورت کنید.

آیا تجربه استفاده از طب سوزنی برای افزایش قد را داشته اید؟ چقدر این روش برای شما موثر بوده است؟ شما می توانید نظرات خود را در قسمت نظردهی این مقاله با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید و با امتیازدهی به این مقاله ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

منبع:

  1. طب سوزنی (ویکی پدیا)