بهترین دکتر طب سنتی در شیراز برای نازایی

دکتر طب سنتی برای نازایی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

داشتن فرزند و به دنیا آوردن آن، آرزوی هر پدر و مادری می باشد و این موضوع برای همگان واضح و مشخص است. اما متاسفانه در بعضی از مواقع به دلایل ژنتیکی و جسمانی، مردان یا زنان نمی توانند صاحب فرزند شوند.

ناباروری در مردان و زنان اتفاق می افتد که دلایل آن عبارتند از:

 • زنان:
  • مشکلات تخمک‌گذاری
  • اندومتریوز
  • چسبندگی لگن
  • گرفتگی و ناهنجاری لوله های رحمی
  • هیپرپرولاکتینمی
 • مردان:
  • نقایص ژنتیکی
  • نارسایی فیزیولوژیکی و غدد درون ریز
  • مشکلات مربوط به بیضه

روش های پزشکی بسیار زیادی برای درمان ناباروری و نازایی مورد استفاده قرار می گیرد که در بعضی از موارد نیز اثر بخش نخواهد بود. اما طب سنتی به این موضوع کمک شایانی کرده است و به روش های مختلف می توان نازایی را درمان نمود.

اما لازم است برای درمان نازایی به سراغ پزشکان متخصص طب سنتی بروید که سابقه درخشانی دارند و در این حوزه ماهر هستند.

مطالعات زیادی در طب سنتی برای درمان نازایی انجام شده است که طی این مطالعات مصرف غذاهای کم کالری با شاخص گلیسمی پایین (مصرف پروتئین، چربی های غیراشباع، فیبر، کربوهیدارت های با شاخص گلیسمی پایین، لبنیات پرچرب، کاهش مصرف پروتئین های حیوانی و ...) کمک زیادی به درمان ناباروری و نازایی می کند، اما توجه داشته باشید که تمامی این موارد توسط دکتر متخصص طب سنتی به شما اعلام می شود و نباید به صورت خودسرانه مصرف غذاهای خاص را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

برخی از انواع طب سنتی مورد استفاده در سراسر دنیا عبارتند از: طب سنتی چین، طب سنتی کره ای، طب سنتی آفریقایی، طب ایران باستان، طب سنتی ایرانی، آیورودا و طب سنتی اروپایی. رشته های علمی که به مطالعهٔ طب سنتی می‌پردازند عبارتند از گیاه درمانی، اتنومدیسین، مردم گیاه شناسی و انسان شناسی پزشکی. (منبع: ویکی پدیا)

پزشکان طب سنتی زیادی در کشورمان فعالیت می کنند که شهر شیراز نیز به عنوان یکی از کلانشهرهای ایران، دارای دکترهای طب سنتی بسیار خوب و مجرب است.

اگر به دنبال دکتر طب سنتی برای نازایی در شیراز هستید، وبسایت کارشد لیستی از آنها را تهیه کرده است که به راحتی می توانید با آنها در تماس باشید و از آنها نوبت دریافت کنید.

توجه داشته باشید که برای پیدا کردن بهترین دکترهای طب سنتی جهت درمان ناباروری و نازایی می توانید از دوستان و آشنایان خود نیز پرس و جو کنید تا به نتیجه خوبی دست یابید.

همچنین استفاده از جستجوهای اینترنتی و خواندن نظرات کاربران در فضای مجازی نیز کمک شایانی به شما در پیدا کردن پزشکان متخصص طب سنتی خواهد کرد.

در پایین لیستی از پزشکان طب سنتی برای نازایی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه پزشکان طب سنتی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز طب سنتی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه پزشکان طب سنتی شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی پزشکان بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش پزشکان طب سنتی بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد طب سنتی

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات طب سنتی برای نازایی در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. طب سنتی (ویکی پدیا)
بلوار هفت تنان
اطلاعات بیشتر...
خیابان فلسطین
اطلاعات بیشتر...
خیابان فلسطین
اطلاعات بیشتر...
خیابان فلسطین
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد بهترین دکتر طب سنتی در شیراز برای نازایی

1

هزینه درمان ناباروری با طب سنتی چقدر است؟

هزینه درمان ناباروری با طب سنتی بستگی به پزشک متخصص، نوع و روش درمان، تعداد جلسات درمانی، موقعیت جغرافیایی یا شهر محل درمان و ... خواهد داشت.

2

کدام دکتر طب سنتی برای نازایی را انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال دکتر طب سنتی برای نازایی هستید، سعی کنید پزشکی را انتخاب کنید که اول از همه مدرک تخصصی طب سنتی داشته و سابقه درخشانی در زمینه درمان نازایی داشته باشد. می توان نظرات بیماران گذشته هر پزشک را جویا شد و میزان رضایت مندی آنها را مورد بررسی قرار داد.

3

دلایل طب سنتی برای ناباروری مردان و زنان چیست؟

 • زنان: گرفتگی لوله های رحمی، مشکل تخمک گذاری، آندومتریوز و چسبندگی لگن
 • مردان: نقص‌های ژنتیکی، نارسایی‌های فیزیولوژیکی، مشکل در غدد درون ریز و مشکلات مربوط به بیضه ها