بهترین دکتر طب سنتی در شیراز برای نازایی

دکتر طب سنتی برای نازایی در شیراز

داشتن فرزند و به دنیا آوردن آن، آرزوی هر پدر و مادری می باشد و این موضوع برای همگان واضح و مشخص است. اما متاسفانه در بعضی از مواقع به دلایل ژنتیکی و جسمانی، مردان یا زنان نمی توانند صاحب فرزند شوند.

ناباروری در مردان و زنان اتفاق می افتد که دلایل آن عبارتند از:

 • زنان:
  • مشکلات تخمک‌گذاری
  • اندومتریوز
  • چسبندگی لگن
  • گرفتگی و ناهنجاری لوله های رحمی
  • هیپرپرولاکتینمی
 • مردان:
  • نقایص ژنتیکی
  • نارسایی فیزیولوژیکی و غدد درون ریز
  • مشکلات مربوط به بیضه

روش های پزشکی بسیار زیادی برای درمان ناباروری و نازایی مورد استفاده قرار می گیرد که در بعضی از موارد نیز اثر بخش نخواهد بود. اما طب سنتی به این موضوع کمک شایانی کرده است و به روش های مختلف می توان نازایی را درمان نمود.

اما لازم است برای درمان نازایی به سراغ پزشکان متخصص طب سنتی بروید که سابقه درخشانی دارند و در این حوزه ماهر هستند.

مطالعات زیادی در طب سنتی برای درمان نازایی انجام شده است که طی این مطالعات مصرف غذاهای کم کالری با شاخص گلیسمی پایین (مصرف پروتئین، چربی های غیراشباع، فیبر، کربوهیدارت های با شاخص گلیسمی پایین، لبنیات پرچرب، کاهش مصرف پروتئین های حیوانی و ...) کمک زیادی به درمان ناباروری و نازایی می کند، اما توجه داشته باشید که تمامی این موارد توسط دکتر متخصص طب سنتی به شما اعلام می شود و نباید به صورت خودسرانه مصرف غذاهای خاص را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

برخی از انواع طب سنتی مورد استفاده در سراسر دنیا عبارتند از: طب سنتی چین، طب سنتی کره ای، طب سنتی آفریقایی، طب ایران باستان، طب سنتی ایرانی، آیورودا و طب سنتی اروپایی. رشته های علمی که به مطالعهٔ طب سنتی می‌پردازند عبارتند از گیاه درمانی، اتنومدیسین، مردم گیاه شناسی و انسان شناسی پزشکی. (منبع: ویکی پدیا)

پزشکان طب سنتی زیادی در کشورمان فعالیت می کنند که شهر شیراز نیز به عنوان یکی از کلانشهرهای ایران، دارای دکترهای طب سنتی بسیار خوب و مجرب است.

اگر به دنبال دکتر طب سنتی برای نازایی در شیراز هستید، وبسایت کارشد لیستی از آنها را تهیه کرده است که به راحتی می توانید با آنها در تماس باشید و از آنها نوبت دریافت کنید.

توجه داشته باشید که برای پیدا کردن بهترین دکترهای طب سنتی جهت درمان ناباروری و نازایی می توانید از دوستان و آشنایان خود نیز پرس و جو کنید تا به نتیجه خوبی دست یابید.

همچنین استفاده از جستجوهای اینترنتی و خواندن نظرات کاربران در فضای مجازی نیز کمک شایانی به شما در پیدا کردن پزشکان متخصص طب سنتی خواهد کرد.

به هر حال وبسایت کارشد به عنوان بزرگترین بانک مشاغل شهر شیراز، لیستی از پزشکان طب سنتی این شهر را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، مطب و کلینیک آنها را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات طب سنتی برای نازایی در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای لیست پزشکان طب سنتی قرار دارد، می توانید آنها را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

منبع:

 1. طب سنتی (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
بلوار دانشجو
اطلاعات بیشتر...
خیابان فلسطین
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
خیابان فلسطین
اطلاعات بیشتر...