طب سنتی برای لاغری در شیراز

دکتر طب سنتی برای لاغری در شیراز

داشتن اندامی مناسب و نسبتا لاغر آرزوی بسیاری از افرادی است که از چاقی رنج می برند و مطمئنا بارها و بارها برای لاغر شدن به روش های مختلف اقدام نموده اند.

چاقی یکی از معضلاتی است که امروزه افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال راه حلی برای لاغری هستند. بسیاری از مردم از رژیم های لاغری استفاده می کنند که ممکن است به نتیجه مطلوب ختم نشود. افراد دیگری ورزش را امتحان می کنند که راه حلی بسیار دشوار، اما شدنی به حساب می آید که ممکن است همه کس از عهده آن بر نیایند.

به هر حال روش های فراوانی برای لاغری پیش روی شما خواهد بود، اما یکی از موثرترین روش های ممکن، استفاده از طب سنتی برای لاغری می باشد.

طب سنتی از گذشته های دور برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گرفته است که به شدت موثر و مفید نیز واقع شده است.

بوسیله طب سنتی می توان سوزاندن چربی ها و افزایش متابولیسم در بدن را انجام داد و در نهایت به نتیجه مطلوب یعنی لاغری دست یافت؛ به شرط آنکه تمامی مراحل طب سنتی برای لاغری زیر نظر پزشک متخصص انجام شود.

از دیدگاه طب سنتی، چاقی انسان به دو دسته زیر تقسیم بندی می شود:

  1. جمع شدن پیه و چربی
  2. تجمع و ازدیاد عضلات

در هر دو مورد بالا انسان چاق به نظر می رسد و قطعا این موضوع برای بسیاری از افراد خوشایند نبود و باعث کاهش اعتماد بنفس آنها نیز می شود.

طب سنتی شامل جنبه های پزشکی در دانش سنتی است که در جوامع گوناگون و در نسل های مختلف پیش از دوران پزشکی مدرن شکل گرفته است. طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO)، طب سنتی «مجموعه‌ای است از دانسته ها، مهارت ها و اعمال که بر پایهٔ نظریه ها، باورها و تجربه های بومی فرهنگ های مختلف است، خواه قابل شرح باشد یا نباشد، که در بهداشت و نیز پیشگیری، تشخیص، بهبود و مداوای بیماری های جسمی و ذهنی مورد استفاده قرار می‌گرفتند». در مقابل طب سنتی، «پزشکی مبتنی بر شواهد» قرار دارد. (منبع: ویکی پدیا)

چاقی که در طب سنتی به آن سمن مفرط گفته می شود، علاوه بر ظاهر نامناسبی که برای انسان رقم می زند، باعث بروز بیماری های بسیار زیادی نیز می شود که لازم است این افراد به فکر یک راه حل مناسب برای آن باشند و با کاهش وزن، لاغر شوند.

قطعا یکی از بهترین و موثرترین راه حل های پیش روی افراد چاق، بهره مند شدن از تکنیک های درمانی طب سنتی است. پزشک متخصص طب سنتی با استفاده از روش های درمانی مختلف به لاغری افراد کمک می کند و با تجویز یک برنامه و رژیم غذایی مناسب، دوره درمانی آنها را تجویز خواهد کرد.

اگر واقعا قصد لاغر شدن را دارید و می خواهید که از علم و طب سنتی استفاده کنید، لازم است به تمامی تجویزات پزشک مورد نظر توجه داشته باشید و با اراده ای قوی، لاغری را برای خودتان به ارمغان بیاورید.

پزشکان طب سنتی در کشورمان تعدادشان کم نیست و شهر شیراز از جمله شهرهایی است که دارای پزشکان متخصص طب سنتی بسیار معروف و با دانش است. به همین دلیل افراد بسیار زیادی از شهرهای مختلف کشور به این شهر سفر می کنند و به دنبال پیدا کردن دکتر طب سنتی برای لاغری در شیراز هستند.

وبسایت کارشد به عنوان بزرگترین بانک مشاغل شهر شیراز، لیستی از پزشکان طب سنتی را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای لیست دکترهای طب سنتی قرار دارد، مطب و کلینیک آنها را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید پزشکان طب سنتی را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

شما عزیزان در صورتی که تجربه استفاده از خدمات طب سنتی برای لاغری در شیراز را دارید، می توانید در لیست پزشکان متخصص طب سنتی با مراجعه به صفحه هر کدام از آنها، در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. طب سنتی (ویکی پدیا)
بلوار استقلال
اطلاعات بیشتر...
خیابان فلسطین
اطلاعات بیشتر...
شهرک گلستان
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...