آموزشگاه شیرینی پزی با ارائه مدرک بین المللی در شیراز

آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

شیرینی پزی یکی از خوشمزه ترین آموزش هایی است که هر انسانی در طول عمر خود می تواند آن را فرا گیرد. آموزش و یادگرفتن شیرینی پزی فقط مخصوص بانوان نیست، بلکه بسیاری از آقایان امروزه در پختن انواع شیرینی ها حرفه ای می باشند.

به هر حال افراد زیادی به دلایل مختلف به دنبال یادگیری دوره های شیرینی پزی هستند که از مهمترین سر تیترهای آموزشی این دوره ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آشنایی با لوازم قنادی
 • یادگیری کاربرد لوازم قنادی
 • چگونگی آماده سازی مواد اولیه
 • آموزش نحوه نگهداری مواد اولیه تا زمان مصرف
 • روش صحیح معادل سازی پیمانه ها
 • روش صحیح اندازه گیری مواد اولیه
 • آموزش تهیه انواع خامه
 • تکنیک های مورد نیاز جهت عمل آوری خامه مناسب
 • آموزش پختن انواع شیرینی ها

علاوه بر سر تیترهای آموزشی بالا، دوره ها شیرینی پزی بسیار متنوع است که با مراجعه به آموزشگاه های آشپزی و شیرینی پزی، اطلاعات بیشتری بدست خواهید آورد.

اما در این میان افرادی هستند که قصدشان از یادگیری شیرینی پزی، مهاجرت به کشورهای دیگر می باشد که بایستی به دنبال آموزشگاه هایی باشند که مدرک بین المللی به آنها ارائه نماید.

البته به این نکته توجه داشته باشید که از مهمترین ویژگی های آموزشگاه های آشپزی و شیرینی پزی، ارائه مدرک بین المللی به هنرجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی می باشد.

به هر حال افرادی که به هر دلیلی قصد دریافت مدرک بین المللی شیرینی پزی را دارند، بایستی حتما در این رابطه از آموزشگاه مورد نظرشان پرس و جو نمایند.

مردم ایران از جمله مردمانی هستند که علاقه بسیار زیادی به شیرینی جات مختلف دارند، به همین دلیل آموزشگاه های بسیاری در این زمینه تاسیس شده اند و دوره های آموزشی لازم را برای شما برگزار می کنند.

به جزء شیرینی های اصیل قدیمی ایران مانند گز و سوهان، شیرینی ها در شیرینی فروشی های ایران به دو دسته اصلی شیرینی خشک و تر تقسیم می شوند. شیرینی های خشک شیرینی هایی هستند که در تهیه آنها از خامه استفاده نشده باشد و قابلیت نگهداری برای مدت بالا را داشته باشند. از معروف ترین این شیرینی ها می‌توان به شیرینی زبانی، کشمشی، دانمارکی و مربایی اشاره کرد. شیرینی های تر شیرینی هایی هستند که در تهیه آن‌ها از خامه استفاده شده باشد و برای نگهداری باید در محیط یخچال نگهداری شوند. از معروف ترین این شیرینی ها می توان به شیرینی خامه ای و رولت اشاره کرد. (منبع: ویکی پدیا)

شهر شیراز از جمله بهترین شهرهای ایران برای یادگیری هنر شیرینی پزی می باشد، زیرا در این شهر آموزشگاه های بسیار مجهز و مدرن وجود دارد که زیر نظر اساتید برجسته آشپزی و شیرینی پزی فعالیت می کنند و مدرک بین المللی شیرینی پزی هم به هنرجویان خود ارائه می دهند.

پس اگر به دنبال آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی در شیراز هستید، می توانید به لیستی که وبسایت کارشد برای شما تهیه کرده است مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری را از آنها بدست آورید.

در پایین لیستی از آموزشگاه های شیرینی پزی با مدرک بین المللی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه آموزشگاه های شیرینی پزی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه آموزشگاه های شیرینی پزی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه آموزشگاه های شیرینی پزی و آشپزی شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی آموزشگاه های شیرینی پزی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش آموزشگاه های شیرینی پزی بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن آموزشگاه های شیرینی پزی دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی آموزشگاه ها بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد شیرینی پزی و آشپزی
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد شیرینی پزی و آشپزی

در صورتی که با آموزشگاه های شیرینی پزی با مدرک بین المللی آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. شیرینی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
خیابان انقلاب
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد آموزشگاه شیرینی پزی با ارائه مدرک بین المللی در شیراز

1

هزینه آموزش شیرینی پزی با مدرک بین المللی چقدر است؟

هزینه آموزش شیرینی پزی با مدرک بین المللی در شهرهای مختلف ایران متفاوت می باشد و به عواملی چون نوع دوره، سطح دوره، تعداد جلسات، حضوری یا آنلاین، خصوصی یا عمومی، شهر و موقعیت جغرافیایی و ... بستگی خواهد داشت.

2

مدرک بین المللی شیرینی پزی در چه کشورهایی معتبر است؟

مدرک بین المللی شیرینی پزی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برای هنرجویان صادر می گردد و قابل ترجمه برای همه کشورهای خارجی خواهد بود.

3

هدف از دریافت مدرک بین المللی شیرینی پزی چیست؟

در ابتدا هدف از دریافت مدرک بین المللی شیرینی پزی عضویت در یک سازمان معتبر جهانی می باشد که نهایتا داشتن مهارت پخت و پز (شیرینی پزی) به کارفرما برای دریافت پیشنهاد کار اثبات گردد.