ساعت کار اتوبوسرانی در شیراز

ساعت کار اتوبوسرانی شیراز

در سال 1400 ساعت کار اتوبوسرانی در شیراز از ساعت 6 صبح تا ساعت 15 خواهد بود که این ساعت نیز ممکن است با تغییرات فصل یا به دلیل شیوع ویروس کرونا تغییر نماید.

خط واحدها در شهر شیراز نقش بسیار مهم و پر رنگی را در حمل و نقل مسافران شهری ایفا می کنند. خط واحد های بسیاری در این شهر فعالیت می کنند که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از آنها می توانید به مقاله خط واحدهای شیراز مراجعه نمایید.

مشاهده لیست خط واحدهای شیراز

امروزه حمل و نقل های شهری به طریقه های مختلف انجام می شود که یکی از پرطرفدارترین آنها، اتوبوس واحدها یا خط واحد ها می باشد. از آنجایی که مردم در طول روز مجبور به مسافرت های شهری هستند، مطمئنا استفاده از خط واحد به صرفه ترین گزینه پیش رو خواهد بود.

سازمان اتوبوسرانی شیراز و حومه در سال ۱۳۴۵ خورشیدی تأسیس گردید. در آن سال ۱۰ دستگاه اتوبوس به صورت نقد و اقساط از شرکت ایران ناسیونال خریداری شد. کارکنان شرکت عبارت بودند از ۱۰ نفر راننده، ۴۰ نفر کمک‌ راننده، ۵۰ نفر بلیت‌ فروش و ۱۰ نفر تعمیرکار و بازرس. حقوق روزانهٔ هر راننده به‌ صورت تمام وقت (۶ صبح تا ۱۰ بعدازظهر) مبلغ ۱۶۰ ریال و هر نفر کمک‌ راننده و بلیت‌ فروش ۸۳ ریال تعیین شده‌ بود. با اتوبوس‌ های خریداری شده، خط های یک، دو و سه راه‌اندازی شدند که این امر با استقبال مردم رو به‌ رو گردید. (منبع: ویکی پدیا)

سازمان اتوبوسرانی شهر شیراز به گونه ای خط های واحد را مدیریت کرده است که شما به هر نقطه ای از شهر شیراز بخواهید بروید، می توانید از آنها استفاده کنید و دغدغه ای در این زمینه نخواهید داشت.

این سازمان روز به روز کیفیت و تعداد اتوبوس ها را بالاتر برده تا مردم شیراز به راحتی بتوانند از آنها استفاده کنند و مشکلی نداشته باشند.

اما یکی از مهمترین مواردی که برای مردم اهمیت زیادی خواهد داشت، اطلاع از ساعت کار اتوبوسرانی شیراز است که از ساعت ابتدایی فعالیت و ساعت پایانی محدوده فعالیت خط واحد ها مطلع باشند.

خط واحدهایی که در سراسر شهر شیراز فعالیت می کنند، از ساعت 6 صبح تا ساعت های 21 تا 22 به فعالیت خود ادامه می دهند و شما می توانید از خدمات آنها استفاده نمایید.

اما در حال حاضر و با همه گیر شدن ویروس کرونا، ساعت فعالیت اتوبوسرانی شیراز کمی تغییر کرده است که معمولا این سازمان تغییرات را از طریق رسانه های عمومی به گوش مردم این شهر خواهد رساند.

وبسایت کارشد به عنوان بزرگترین و جامع ترین بانک مشاغل شهر شیراز، لیستی از مسیرها و ساعت کاری خط واحدهای شیراز را برای شما عزیزان تهیه کرده است. شما عزیزان می توانید به راحتی و با استفاده از گزینه جستجو که در بالای این لیست قرار گرفته است، خط واحدهای مورد نظرتان را پیدا کنید.

آیا شما اطلاعات جدیدی در رابطه با ساعت کار اتوبوس های خط واحد شهر شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در وبسایت کارشد با دیگر کاربران این وبسایت به اشتراک بگذارید تا همشهری های ما از تغییرات این ساعت کاری مطلع شوند.

منبع:

  1. اتوبوسرانی شیراز (ویکی پدیا)