نمایندگی ساعت رادو در شیراز

نمایندگی ساعت رادو در شیراز(معرفی 4ساعت فروشی)

مشاهده مراکز معرفی شده

رادو از برند های ساعت سازی سوئیسی بسیار مشهور در دنیا می باشد و در سال 1917 تاسیس شد. این شرکت سالیانه نیم میلیون ساعت تولید می کند. در شهر شیراز میتوانید ساعت های رادو اصل و معتبر را در ساعت فروشی های معتبر شیراز پیدا کنید.

معمولا بعضی از ساعت فروشی ها، نمایندگی ساعت رادو در شیراز را نیز دارند که شما می توانید با خیالی آسوده از آنها خرید خود را انجام دهید و از اصل بودن آن مطمئن باشید. اما باید دقت نمایید که ساعت فروشی مورد نظر شما حتما نمایندگی ساعت رادو باشد.

شاید به جرات بتوان گفت که مهمترین ویژگی های ساعت های رادو، شیک و ضد خش بودن آنها است که همین موضوع باعث پرطرفدار شدن این برند سوئیسی شده است.

بهترین طراحی و ظاهر، داشتن انواع ساعت های ست مردانه و زنانه نیز از دیگر ویژگی های برند رادو می باشد.

چگونه اصل بودن ساعت رادو را تشخیص دهیم؟

برای اطمینان از ساعت رادو کافیست به دنبال نمایندگی رسمی و معتبر این برند باشید تا با خیالی آسوده خرید کنید و از راهنمایی فروشندگان آنها بهره مند شوید.

اما می توانید به موارد زیر نیز توجه داشته باشید و آنها را در هنگام خرید مورد بررسی قرار دهید:

  • داشتن ظرافت در پیچ پشت صفحه ساعت رادو اصل
  • حک شدن فقط عبارت Swiss به همراه اعداد نمایانگر مدل رادو (تنها ۸ عدد)
  • عدم استفاده از طلا در ساعت های رادو (مخصوصا پشت صفحه ساعت)
  • ظرافت طراحی لوگو رادو بر روی ساعت
  • درخشیدن ساعت های رادو در تاریکی
  • عدم داشتن اشکال املایی و یا گرامری در واژه های روی ساعت و جعبه آن

به هر حال علاوه بر اینکه بایستی ساعت های برند رادو را از نمایندگی آن خریداری کرد، می بایست موارد بالا را نیز به دقت مورد بررسی قرار داد تا از اصل بودن آن اطمینان حاصل نمود.

جالب است بدانید که:
ساعت‌های حرکت فنری در قرن ۱۵ پدیدار شدند. در طی قرن‌های ۱۵ و ۱۶، ساعت‌سازی رونق گرفت. تحول بعدی در دقت پس از سال ۱۶۵۶ با اختراع ساعت آونگی توسط کریستین هویگنس رخ داد. محرک عمده‌ای برای بهبود دقت و قابلیت اطمینان ساعت‌ها، اهمیت زمان دقیق برای دریانوردی بود. مکانیسم یک ساعت با مجموعه‌ای از چرخ‌دنده‌ها که توسط فنر یا وزنه رانده می‌شوند، به عنوان کارکرد ساعت (Clockwork) نامیده می‌شود. ساعت الکتریکی در سال ۱۸۴۰ ثبت اختراع شد و ساعت‌های الکترونیکی در قرن بیستم معرفی شدند که با تولید دستگاه‌های نیمه هادی کوچک مجهز به باتری، گسترده شد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال اگر به دنبال نمایندگی ساعت رادو در شهر شیراز هستید، می توانید از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در ارتباط باشید.

ساعت رادو نسبت به سایر ساعت ها چه ویژگی هایی دارد که شما آن را انتخاب خواهید کرد؟ شما می توانید نظرات خودتان را در رابطه با ساعت رادو در انتهای این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. ساعت (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد نمایندگی ساعت رادو در شیراز

1

ویژگی های ساعت رادو اصل چیست؟

داشتن ظرافت در پیچ پشت صفحه ساعت رادو اصل، حک شدن فقط عبارت Swiss به همراه اعداد نمایانگر مدل رادو (تنها ۸ عدد)، عدم استفاده از طلا در ساعت های رادو (مخصوصا پشت صفحه ساعت)، ظرافت طراحی لوگو رادو بر روی ساعت، درخشیدن ساعت های رادو در تاریکی، عدم داشتن اشکال املایی و یا گرامری در واژه های روی ساعت و جعبه آن جزو مهمترین ویژگی های ساعت رادو اصل می باشد.

2

قیمت ساعت های رادو چقدر است؟

ساعت های رادو جزو ساعت های ارزشمند می باشند و قیمت های متنوعی دارند. بعضی از ساعت های رادو در کشورمان بالای 40 میلیون تومان نیز به فروش می رسند.

3

ساعت های رادو گارانتی چه شرکتی می باشد؟

معمولا در سراسر کشورمان ساعت های رادو با گارانتی کیش بهین عرضه می شوند.