ریباندینگ مو در شیراز

ریباندینگ مو در شیراز(معرفی 5آرایشگاه تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

داشتن موهایی صاف و شاداب آرزوی هر کس می باشد به خصوص که این موضوع در میان بانوان بیشتر به چشم می خورد. روش های زیادی بدین منظور وجود دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به ریباندینگ مو اشاره کرد.

ریباندینگ مو روشی است که در آن موها کاملا صاف شده و از کشور ژاپن به دنیا معرفی گردیده است. این روش برای موهای کاملا طبیعی کاربرد داشته و تا 80 درصد به صافی موها کمک می کند.

توجه داشته باشید که ریباندینگ برای موهایی که قبلا رنگ و یا مش شده است و کار موادی روی مو انجام شده است، کاربرد خاصی نخواهد داشت و تاثیر زیادی به همراه ندارد.

ریباندینگ مو روشی کاملا تخصصی است که برای انجام آن بایستی مهارت کافی داشته باشید؛ پس لازم است برای انجام ریباندینگ مو حتما به یک آرایشگاه تخصصی مراجعه نمایید که دارای نیروی متخصص ریباندینگ مو باشد.

برای انجام این روش بایستی یک بسته ریباندینگ مو، اتوی مو با قابلیت تنظیم دما، سشوار و شامپوی ملایم در اختیار داشت که معمولا این ابزار و وسایل را آرایشگاه های ریباندینگ مو در اختیار دارند.

قطعا افرادی که واجد شرایط انجام ریباندینگ مو هستند، مزیت هایی چون صاف شدن دائمی مو بر خلاف روش های دیگر، بهبود شرایط ظاهری مو، صاف ماندن موها در موقع عرق کردن، رفتن به استحمام، سونا و یا قرار گرفتن در در برابر باد و همچنین صرفه جویی در زمان به منظور مرتب کردن روزانه موها شامل حالشان خواهد شد.

اما توجه داشته باشید که این روش به دلیل اینکه روشی شیمیایی به حساب می آید، ممکن است عوارضی چون ضعیف شدن موها، آسیب به پوست سر، نگهداری مداوم، ریزش موها و ... در بر داشته باشد.

پس قبل از انجام ریباندینگ مو، ابتدا با چند آرایشگر متخصص ریباندینگ مشورت نمایید تا نسبت به انجام این روش مطمئن شوید.

معمولا پس از انجام ریباندینگ مو بایستی به موارد زیر توجه زیادی داشته باشید، هر چند این نکات توسط آرایشگران حرفه ای به شما گوشزد خواهد شد:

  • سعی کنید از خیس شدن موها تا 3 روز پس از انجام ریباندینگ جلوگیری کنید.
  • برای شستشوی موهای خود بعد از انجام ریباندینگ از آب سرد و یا ولرم استفاده کنید تا اثر نرم کنندگی مو از بین نرود.
  • صاف بودن و بدون خم شدگی موها روی متکا بسیار مهم است.
  • شامپوهای مخصوص که آرایشگر حرفه ای به شما پیشنهاد می کند را تهیه کنید و به هیچ عنوان از شامپوهای معمولی استفاده نکنید.
  • دم اسبی بستن موها و یا بستن موها پشت گوش ها را تا یکماه پس از ریباندینگ انجام ندهید و بهتر است که موها آزاد و رها باشند.
  • ترمیم موها پس از 6 ماه توسط آرایشگر شما ضروری می باشد.

به هر حال این روش آرایش مو در اکثر شهرهای ایران مورد استفاده قرار می گیرد و افراد زیادی خواهان انجام آن هستند که تعداد این افراد در شهر بزرگ شیراز نیز کم نیست.

به همین دلیل آرایشگاه های زنانه تخصصی بسیاری ریباندینگ مو در شیراز را انجام می دهند که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید.

وبسایت کارشد در راستای کمک و اطلاع رسانی به شما عزیزان همشهری، لیستی از آرایشگاه ها و سالن های زیبایی که به صورت تخصصی ریباندینگ مو را انجام می دهند، تهیه کرده است که در ادامه مشاهده می فرمایید.

شما می توانید نظرات خودتان را در رابطه با روش ریباندینگ مو با سایر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید و همچنین با امتیازدهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید.

بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...