درمان و رفع تیرگی دور چشم در شیراز

رفع تیرگی دور چشم در شیراز(معرفی 5مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

رفع تیرگی دور چشم یکی از مشکلاتی است که شاید افراد زیادی با آن سر و کار داشته باشند و قطعا این تیرگی دور چشم تاثیرات منفی در چهره انسان می گذارد.

روش های مختلفی برای درمان تیرگی دور چشم وجود دارد. روش های خانگی، روش های دارویی و گیاهی، استفاده از پمادها و ... جزو روش هایی است که شاید تا به حال آنها را انجام داده باشید.

اما بهترین روش برای درمان رفع تیرگی دور چشم، مراجعه به پزشک متخصص پوست است که می تواند در این زمینه بهترین نتایج را برای شما به همراه داشته باشد.

ژنتیک و ارثی بودن، کمبود خواب، خستگی زیاد، عادات غذایی نامناسب، افزایش سن، در معرض بودن نور خورشید، بیماری های مختلف و ... دلایل مهم تیرگی دور چشم است.

همه عواملی که باعث تیرگی دور چشم می شوند، به دو دسته تولید زیاد ملانین و گردش خون ضعیف در ناحیه اطراف چشم تقسیم بندی می شوند.

معمولا پزشکان متخصص برای درمان و رفع تیرگی دور چشم از روش های مختلفی همچون لیزر درمانی استفاده می کنند که بسیار موثر خواهد بود.

لیزر های لایه بردار (لیزر فرکشنال CO2 و لیزر گارنت)، لیزر های غیر لایه بردار (لیزر پالس، لیزر کیوسوئیچ و لیزر فرکشنال) و کربوکسی تراپی جزو روش های لیزر درمانی است که دکترهای متخصص برای افراد مختلف استفاده می کنند. انتخاب نوع لیزر بستگی به وضعیت تیرگی دور چشم بیمار و نظر پزشک متخصص خواهد داشت.

البته علاوه بر روش های لیزری، پزشکان متخصص می توانند برای رفع سیاهی و پف زیر چشم از تزریق ژل و فیلر نیز استفاده کنند که جزو دیگر روش های مفید و موثر به حساب می آید.

پزشکان بسیار زیادی در حوزه زیبایی در کشورمان فعالیت می کنند که معمولا با مراجعه کنندگان متعددی که می خواهند تیرگی دور چشم خود را درمان کنند، سر و کار دارند.

برای درمان تیرگی دور چشم، پیشنهاد می کنیم فقط به پزشکان متخصص پوست مراجعه کنید و یا به کلینیک های زیبایی بروید که دارای پزشک متخصص پوست باشند.

مشاهده تصاویر قبل و بعد بیماران گذشته هر پزشک یا کلینیک زیبایی که برای درمان و رفع گودی زیر چشم به آنها مراجعه کرده اند، کمک شایانی به شما خواهد کرد که یک انتخاب عالی داشته باشید.

اگر قصد دارید برای درمان و رفع تیرگی دور چشم در شیراز اقدام کنید، می توانید به پزشکان و کلینیک هایی که در ادامه توسط وبسایت کارشد معرفی شده اند، مراجعه کنید و یا با آنها در ارتباط باشید تا جزئیات بیشتر را به شما عزیزان توضیح دهند.

رفع تیرگی دور چشم یکی از مواردی است که با اقدام کردن برای آن، زیبایی چهره شما بازگردانده خواهد شد و تاثیر زیادی در جوانسازی پوست صورت دارد.

آیا تا به حال برای رفع تیرگی دور چشم در شهر شیراز اقدام کرده اید؟ شما می توانید تجربیات و نظرات خودتان را با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...