نمایندگی دستگاه لیزر خانگی در شیراز

نمایندگی دستگاه لیزر خانگی شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه لیزر موهای زائد بدن بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است و به شدت خواهان پیدا کرده است، زیرا روشی دائم برای از بین بردن موهای زائد بدن به حساب می آید و دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی نخواهد بود.

یکی از راه هایی که پیش روی علاقه مندان به لیزر موهای زائد بدن می باشد، مراجعه به کلینیک های زیبایی است تا با استفاده از جدیدترین دستگاه های حال حاضر دنیا مانند الکساندرایت، دایود و ... رفع موهای زائد برای آنها انجام شود.

اما شرکت های تولید کننده لیزر موهای زائد، دستگاه های خانگی را نیز جدیدا طراحی کرده اند که می توان این دستگاه ها را در مدل های مختلف تهیه کرد و در خانه از آنها استفاده نمود.

از جمله مهمترین فواید دستگاه های لیزر خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده راحت و آسان
  • کم خطر
  • تاثیرگذاری
  • مناسب برای تمامی نواحی بدن
  • هزینه مناسب
  • رفع تقریبا دائمی موهای زائد
  • دقت و سراعت بالا
  • کاربری راحت با استفاده از دفترچه راهنما
  • مناسب برای هر نوع پوست و مو

به هر حال افرادی زیادی به دلایل مختلف ترجیح می دهند برای از بین بردن موهای زائد بدن خود به کلینیک های زیبایی مراجعه نکنند که خرید دستگاه های لیزر خانگی به آنها پیشنهاد می شود.

نزدیک به ۴۰ سال طول کشید تا دانشمندان توانستند یک سیستم لیزر مو مناسب را برای حذف موهای زائد در خانه طراحی کنند. در سال ۲۰۰۸، FDA اولین سیستم حذف موهای زائد با لیزر خانگی را با نام لیزر تریا فور ایکس Tria Laser 4x تأیید کند. در این لیزر نیز همان تکنولوژی لیزری که در کلینیک های حرفه ای مورد استفاده قرار می گرفت، به کار رفته است و به این ترتیب مشتریان توانستند به راحتی در خانه خودشان تقریباً به‌طور دائم از شر موهای زائد خلاص شوند. از آن به بعد بسیاری از دستگاه های لیزر موی خانگی با هدف کاهش دائمی موهای زائد توسط FDA تأیید شد. اکثر سیستم های لیزر موی خانگی در بازار امروزه بر مبنای IPL یا Tria یا هستند. (منبع: ویکی پدیا)

نکته ای که در هنگام خرید دستگاه های لیزر خانگی بایستی به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که دستگاه لیزر مورد نظرتان سازگاری مناسبی با پوست و موی شما داشته باشد.

دستگاه های لیزر خانگی برای هر کس مناسب خواهد بود به شرط آنکه واقع بین باشید و بسته به شرایط پوست و موی خود بهترین دستگاه لیزر را انتخاب کنید.

این نوع دستگاه ها برای تمامی نواحی بدن مناسب است و کافیست با استفاده از دفترچه راهنما (نوع کاربری، مراقبت های قبل و بعد لیزر و ...) عمل کنید تا به نتیجه دلخواه دست یابید.

سوالی که در مورد دستگاه های لیزر خانگی زیاد پرسیده می شود این است که این دستگاه ها چقدر اثربخش هستند و ماندگاری دارند؟

در پاسخ به این سوال باید گفته که در ابتدا لازم است طی 1 تا 2 هفته اول روش رفع موهای زائد با دستگاه را انجام دهید و سپس با انجام ۴ تا ۵ بار استفاده در هر دو هفته یکبار، بهترین نتیجه را مشاهده خواهید کرد.

به هر حال فروش دستگاه های لیزر خانگی توسط نمایندگی های بسیار زیادی در کشورمان انجام می شود که هر کدام از آنها مزیت های منحصربه فردی دارند.

در شهر شیراز نیز نمایندگی های متعددی در این زمینه فعالیت می کنند که شما می توانید برای خرید محصولات لیزر خانگی به آنها مراجعه نمایید.

اگر به دنبال نمایندگی دستگاه لیزر خانگی در شیراز هستید، وبسایت کارشد در انتهای این مقاله لیستی از آنها را برای شما تهیه کرده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید.

با اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد دستگاه های لیزر خانگی و همچنین نظردهی به این مقاله، وبسایت کارشد را در راستای ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

منبع:

  1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...