داروخانه داروهای خارجی در شیراز

داروخانه داروهای خارجی در شیراز(معرفی 10داروخانه)

مشاهده مراکز معرفی شده

بسیاری از بیماری ها نیازمند خرید داروهای خاص می باشد که اکثر این داروها در کشورمان کمی کمیاب شده اند.

دلیل کمیاب شدن داروها، مسئله واردات آنها می باشد که به دلیل تحریم های اخیر، شرکت های داروسازی خارجی کمتر با کشورمان همکاری می کنند. اما به هر صورت اکثر داروهای خارجی را می توان در کشور پیدا کرد و باید به بعضی از داروخانه ها مراجعه نمود.

اگر می خواهید داروهای خارجی مورد نیازتان را خریداری کنید، بایستی یا به داروخانه هایی که میدانید داروی مورد نظر را دارند مراجعه نمایید و یا از جستجوهای اینترنتی برای خرید دارو استفاده کنید.

برای خرید داروی خارجی، چه از داروخانه های حضوری و چه از داروخانه های آنلاین، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • داروخانه مورد نظرتان (حضوری یا آنلاین) بایستی مجوز رسمی وزارت بهداشت و معاونت غذا و دارو را دارا باشد.
  • داروخانه ها بایستی زیر نظر کارشناس یا دکتر متخصص فعالیت داشته باشند. به بیانی دیگر داروخانه ها بایستی زیر نظر فردی فعالیت داشته باشند که گواهی گذراندن دوره آموزشی قانون و مقررات مربوطه توسط دانشگاه یا مراکز مورد تأیید آن را گرفته باشد.
  • قیمت داروها بایستی منصفانه بوده و بیش از حد معمول نباشد.
  • حتما داروی خارجی مورد نظر را از لحاظ داشتن تاریخ انقضا بررسی نمایید.
  • دارا بودن تاییدیه سازمان غذا و دارو را برای داروهای خارجی بررسی کنید.

موارد بالا را در هنگام خرید داروهای خارجی و حتی داروهای ایرانی در نظر داشته باشید تا خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

به هر حال امروزه در کشورمان برای خرید داروهای خارجی، مردم با مشکلات کمیابی اینگونه داروها رو به رو هستند که بایستی خرید اینگونه داروها به دقت انجام شود، زیرا ارتباط مستقیم با سلامتی انسان خواهد داشت.

جالب است بدانید که:

داروهای OTC به داروهایی گفته می‌شود که بنا به کارایی و خواص آن نیازی به نسخه پزشک معالج نیست و بیمار می‌تواند جهت دسترسی به آن دارو مستقیماً به داروخانه مراجعه کند. {درکل یعنی [داروی آزاد]} نماید.otc مخفف کلمه over-the-counter است به معنای فروش دارو بدون نسخه پزشک است که شخص با خوردن بی‌مورد آن داروها می‌تواند دچار مشکلات عدیده شود. داروهای OTC را می توانید از طریق داروخانه آنلاین خریداری کنید و نیازی به مراجعه به داروخانه (فیزیکی) نیست. (منبع: ویکی پدیا)

داروخانه های بسیار زیادی در سطح کشور به صورت رسمی و معتبر فعالیت می کنند که مردم می توانند داروهای خارجی مورد نظرشان را از آنها خریداری کنند.

اگر به دنبال داروخانه داروهای خارجی شیراز هستید، وبسایت کارشد در ادامه لیستی از آنها را برای شما عزیزان همشهری تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شماره های تماس، آدرس، مسیریابی و ... می توانید به صفحه هر کدام مراجعه کنید و در رابطه با داروی خارجی مورد نظرتان، از آنها پرس و جو نمایید.

به نظر شما کدام داروخانه شهر شیراز اکثر داروهای خارجی را دارد؟ اگر نظر و تجربه ای در این زمینه دارید، می توانید در قسمت نظردهی این مقاله برای ما بنویسید و با امتیاز دهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر به خود یاری کنید.

منبع:

  1. داروخانه (ویکی پدیا)
خیابان انقلاب
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار استقلال
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار جمهوری
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...