داروخانه های اینترنتی در شیراز

داروخانه های اینترنتی در شیراز

امروزه با توجه به اینکه تمامی کارها به سمت مجازی شدن پیش رفته است، بسیاری از داروخانه ها هم بصورت اینترنتی راه اندازی شدند و در مسیر دنیای مجازی قرار گرفته اند.

این داروخانه ها به این گونه هستند که لیست محصولات خود را به همراه توضیحات کامل در صفحه خود قرار می دهند و در صورت درخواست مشتری با رعایت قوانین برای او ارسال می کنند.

اما دقت کنید با توجه به اینکه دارو مستقیما با سلامت شما در ارتباط است، باید از یک داروخانه اینترنتی کاملا معتبر خرید کنید. این داروخانه ها باید دارای مجوز های الکترونیکی و بهداشتی بر روی سایت خود باشند و این مدارک باید قابل پیگیری و رویت باشد.

داروخانه، دواخانه، یا دِراگ اِستور یک فروشگاه خرده‌ فروشی است که دارو، محصولات بهداشتی و آرایشی، و تجهیزات پزشکی ساده و جانبی به فروش می‌ رساند. در صورتی‌ که داروی مورد نیاز خطرناک باشد یا استفاده از آن نیاز به نظر پزشک داشته باشد، داروخانه حتماً از مشتری نسخه پزشک را درخواست می‌ کند. ایرانیان باستان مار را نشانهٔ زندگی و سلامتی می‌ دانستند و جام را نشانهٔ دوستی. آنها در جشن‌ ها و مراسم، شربت را در جامی می‌ ریختند و به نشانهٔ سلامتی می‌ نوشیدند، آنها به کسی که حال خوشی نداشت و در بستر بیماری بود، بیمار می‌ گفتند یعنی فاقد مار. (ویکی پدیا)

از مزایای داروخانه های اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی آسان
  • وجود اطلاعات منحصر بفرد مانند: تداخل دارویی، ترکیبات دارو، نحوه مصرف، مقدار مصرف و ...
  • داشتن اطلاعات در هر زمانی
  • امکان مقایسه محصولات

اما مهمترین نکته ای که لازم است درباره داروخانه های اینترنتی بدانید این است که این داروخانه فقط مواردی را که نیاز به نسخه پزشک نداشته باشد را به فروش می رسانند؛ مانند: انواع مکمل های دارویی، ویتامین ها، انواع مکمل بدنسازی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات مادر و کودک، تجهیزات پزشکی، انواع شیرخشک و از این قبیل موارد. 

همچنین معمولا این محصولات در بالاترین کیفیت و با امکان استفاده از مشاوره آنلاین و ضمانت بازگشت محصول، به مشتریان عرضه می شود.

شهرهای بزرگی مانند شهر شیراز هم با توجه به آنکه جمعیت زیادی دارد و به همین دلیل شلوغی و ترافیک در سطح شهر زیاد است، تعدادی داروخانه اینترنتی را در دسترس شهروندان خود قرار داده است تا راحتی را برای آنها فراهم آورد.

وبسایت کارشد لیستی از داروخانه های شیراز را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات اینترنتی داروخانه ها، می توانید به صفحه هر کدام از آنها مراجعه نمایید.

در پایین لیستی از داروخانه های شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه داروخانه ها در شیراز روی دکمه (مشاهده همه داروخانه های شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه داروخانه ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش داروخانه ها بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. قابلیت جستجوی داروخانه بر اساس خیابان، کوچه و ...

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات داروخانه های آنلاین و اینترنتی را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

نظر شما، در مورد داروخانه های اینترنتی در شیراز چیست؟

منبع:

  1. داروخانه (ویکی پدیا)
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار ابونصر
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسارگاد
اطلاعات بیشتر...