خرید گوشی قسطی در شیراز

خرید گوشی قسطی در شیراز(معرفی 6فروشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

تلفن همراه جزء جدایی ناپذیر زندگی های امروزی به حساب می آید و هر نفر حداقل یک گوشی هوشمند دارد تا بتواند کارهای روزمره خود را بوسیله آن انجام دهد.

خرید گوشی های هوشمند امروزه به یک دغدغه برای مردم تبدیل شده است و موضوع انتخاب یک مدل گوشی هوشمند خوب اهیمت شایانی برای خریداران دارد.

اما نکته دیگری که اهمیت بیشتری برای مردم دارد، موضوع پرداخت نقدی یا قسطی هزینه گوشی می باشد. مخصوصا در کشورمان که قیمت گوشی های موبایل با دلار محاسبه می شود، پرداخت نقدی آن شاید برای همه میسر نباشد.

به همین دلیل بسیاری از موبایل فروشی های کشورمان شرایط خرید اقساطی را برای مشتریان خود فراهم کرده اند که آنها بتوانند بهترین مدل مگوشی مورد نظرشان را با یک پیش پرداخت و یا به اصطلاح از دم قسط خریداری کنند.

هر کدام از موبایل فروشی ها شرایط مختلفی برای فروشی اقساطی خود ارائه می دهند که این شرایط معمولا یکی از دو مورد زیر خواهد بود:

  1. ارائه طلا: بعضی از موبایل فروشی ها به اندازه قیمت اصلی گوشی و یا دو برابر آن از مشتری طلا می گیرند و زمانی که اقساط به پایان رسید، طلای گرو گذاشته شده به مشتری برگردانده می شود.
  2. چک کارمندی: بسیاری از موبایل فروشی ها نیز چک کارمندی مشتریان خود را قبول می کنند که مبلغ نوشته در چک معمولا به اندازه 1، 1.5 یا 2 برابر قیمت اصلی گوشی موبایل مورد نظر خواهد بود و این چک کارمندی نیز پس از پایان اقساط به مشتری برگردانده می شود.

تمامی موبایل فروشی ها درصدی مشخص به عنوان سود در شرایط اقساطی قرار می دهند که میزان درصد سود دریافتی بستگی به موبایل فروشی ها خواهد داشت که معمولا 4 درصد است.

قسط بندی خرید گوشی های موبایل نیز با توافق طرفین انجام می شود و هر چه تعداد اقساط بیشتر باشد، میزان سود دریافتی بر روی اقساط بیشتر خواهد بود که معمولا همه این موارد را موبایل فروشی هایی که فروشی اقساطی را انجام می دهند به صورت کامل به مشتریان خود توضیح خواهند داد.

جالب است بدانید که:

در سال ۲۰۱۳ سامسونگ، ۳۱٫۳ درصد از محموله‌های بازار را به خود اختصاص داد که این مقدار نسبت به مقدار ۳۰٫۳ درصد در ۲۰۱۲ اندکی افزایش داشت. در حالیکه اپل ۱۵٫۳ درصد از محموله‌های بازار را در اختیار داشت که این مقدار نسبت به مقدار ۱۸٫۷ درصد در ۲۰۱۲ کاهش داشت. هوآوی، ال جی، لنووو، هر کدام ۵٪ بازار را در اختیار داشتند که شخصاً از آمارهای مربوط به ۲۰۱۲ بهتر بود و بقیه حدود ۴۰٪ بازار را در اختیار داشتند که این مقدار مشابه با سال ۲۰۱۲ بود. فقط اپل دچار کاهش فروش شد. در کیو یک ۲۰۱۴ سامسونگ فروش ۳۱٪، اپل فروش ۱۶٪ را داشتند. (منبع: ویکی پدیا)

استفاده از تلفن های همراه در بین همه مردم دنیا رواج پیدا کرده است و زندگی روزمره همه ما به این وسیله هوشمند گره خورده است. به همین دلیل نیاز است که به صورت هوشمندانه ای خرید گوشی را انجام دهیم.

در کشورمان آمار خرید تلفن های همراه هوشمند بسیار بالاست و مردم زیادی سالانه برای آن اقدام می کنند که با موبایل فروشی های زیادی رو به رو هستند.

بسیاری از موبایل فروشی ها، فروش اقساطی را در دستور کار خود قرار داده اند تا مشتریان آنها بتوانند گوشی مورد نظرشان را به صورت قسطی خریداری نمایند.

موبایل فروشی های شهر شیراز نیز از این قضیه مستثنی نیستند و شرایط اقساطی را برای مشتریان خود ارائه می دهند. البته بعضی از موبایل فروشی ها فقط به صورت نقد، فروش گوشی را انجام می دهند.

به هر حال اگر می خواهید برای خرید گوشی قسطی در شیراز اقدام کنید، با موبایل فروشی های زیادی رو به رو هستید که می توانید از آنها شرایط اقساطی را جویا شوید و هر کدام که شرایط بهتر اقساطی داشتند، خرید خود را از آنها انجام دهید.

وبسایت کارشد نیز لیستی از موبایل فروشی هایی که فروش اقساطی گوشی را به مشتریان خود ارائه می دهند، تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما کدام موبایل فروشی شرایط فروش اقساطی گوشی های اندروید و آیفون را بهتر از بقیه برای مشتریان خود فراهم کرده است؟ اگر تجربه ای در این زمینه دارید، می توانید در قسمت نظردهی این مقاله برای ما بنویسید.

منبع:

  1. تلفن هوشمند (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...