عمل جراحی بینی نیمه فانتزی در شیراز

جراحی بینی نیمه فانتزی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

همانطور که همه ما می دانیم، یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در کشورمان، جراحی بینی است که به روش های مختلف انجام می شود.

از میان عمل های بینی فانتزی (عروسکی)، نیمه فانتزی و طبیعی، عمل بینی نیمه فانتزی طرفداران زیادی دارد که شاید به جرات بتوان گفت بیشتر آنها بانوان هستند.

دلیل محبوبیت جراحی بینی نیمه فانتزی این است که ترکیبی از عمل بینی طبیعی و فانتزی می باشد و بیش از حد غیر طبیعی نخواهد بود.

مهمترین ویژگی های جراحی بینی نیمه فانتزی عبارتند از:

  • اصلاح ظاهر بینی
  • حفظ ظاهر طبیعی بینی
  • بالا آوردن نوک بینی به مقدار کم
  • ایجاد قوس کمی در نمای جانبی بینی

کاندید مناسب برای عمل بینی نیمه فانتزی را افرادی تشکیل می دهند که دارای بینی با پوست نازک و غضروف قوی هستند و این نوع عمل بینی برای افرادی که بینی گوشتی با غضروف ضعیف، پوست شل و ضخیم دارند، مناسب نمی باشد.

پس لازم است قبل از هر اقدام و تصمیم گیری در رابطه با انجام عمل بینی نیمه فانتزی، به یک پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید تا با معاینات لازم، به شما اعلام شود که کاندید مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی هستید یا خیر.

همچنین پزشک جراح بینی شما که قصد دارید عمل بینی نیمه فانتزی را توسط او انجام دهید، تمامی نکات و مراقبت های قبل و بعد عمل را به شما اعلام خواهد کرد که بایستی همه آنها را به دقت انجام دهید.

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی نیز پس از جلسه مشاوره و بررسی های لازم توسط جراح به شما اعلام می گردد که عوامل موثر در این هزینه عبارتند از: دستمزد پزشک، هزینه داروها، هزینه محل جراحی، مدت زمان عمل، شهر یا موقعیت جغرافیایی و ...

البته اینکه شما کدام نوع عمل بینی را بپسندید، بستگی به نظر شخصی شما خواهد داشت و قطعا در جلسه مشاوره قبل از جراحی، پزشک جراح بینی هر سه نوع جراحی بینی را برای شما تشریح خواهد کرد.

جراحی زیبایی بینی یا راینوپلاستی عمل جراحی‌ای است که معمولاً توسط جراح گوش و حلق و بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می‌شود. جراحی بینی را می‌توان به‌منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به‌منظور اصلاح آسیب‌ها، نقص‌های مادرزادی، انحراف تیغه بینی و مشکلات تنفسی انجام داد. جراحی بینی می‌تواند با دیگر عمل‌های جراحی مانند جراحی زیبایی پلک یا بزرگ‌کردن چانه به‌منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود. (منبع: ویکی پدیا)

همه روش های عمل بینی که شامل فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی می شوند، طرفداران مختلفی دارند و بهتر است به پزشک جراحی مراجعه نمایید که در آن روش تخصص داشته باشد.

شما عزیزان همشهری که می خواهید جراحی بینی نیمه فانتزی در شیراز انجام دهید، می توانید از لیستی که در ادامه تهیه شده است، استفاده کنید؛ زیرا این لیست بر اساس تخصص پزشکان جراح بینی در عمل بینی نیمه فانتزی تهیه شده است.

به نظر شما بهترین دکتر بینی نیمه فانتزی در شهر شیراز کیست؟ می توانید نظرات و تجربیان خودتان را در قسمت نظردهی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...