جراحی بینی با قالب کنترلی در شیراز

جراحی بینی با قالب کنترلی شیراز

افراد بسیار زیادی امروزه برای جراحی زیبایی بینی و یا رینوپلاستی اقدام می کنند که هدف از این جراحی بر طرف کردن عیوب بینی می باشد؛ اما اکثر داوطلبان جراحی بینی استرس نتیجه آن را دارند.

قطعا در جراحی زیبایی بینی علاوه بر اینکه عیوب ظاهری بینی لازم است برطرف شود، مسئله مهم این است که نتیجه جراحی بعد از انجام این عمل به چه شکل خواهد بود.

نتیجه و فرم نهایی تمامی عمل های بینی استخوانی و گوشتی تقریبا بعد از 3 ماه مشخص خواهد شد که در این مدت قطعا فرد کمی دچار استرس و اضطراب خواهد بود که شکل بینی او به چه شکل شده است.

جراحی زیبایی بینی یا راینوپلاستی عمل جراحی ای است که معمولاً توسط جراح گوش و حلق و بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می شود. جراحی بینی را می توان به منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به منظور اصلاح آسیب ها، نقص های مادرزادی، انحراف تیغه بینی و مشکلات تنفسی انجام داد. جراحی بینی می تواند با دیگر عمل های جراحی مانند جراحی زیبایی پلک یا بزرگ‌کردن چانه به منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود. (منبع: ویکی پدیا)

روش های زیادی برای پیش بینی نتیجه عمل جراحی بینی (استخوانی و یا گوشتی) وجود دارد که یکی از این روش ها، جراحی بینی با قالب کنترلی می باشد.

افرادی که می خواهند از طرح نهایی بینی خود مطمئن باشند، می توانند از قالب های کنترلی استفاده کنند. این قالب ها از جنس پلاستیک بوده و بر اساس فرم نهایی و مورد انتظار بینی فرد متقاضی جراحی بینی تولید و ساخته می شود.

این قالب ها به جراح کمک می کند که تا زمانی که فرم بینی شبیه به آن شود، ادامه داشته باشد و در هنگام جراحی به صورت مدام با قالب کنترلی تطبیق داده می شود.

به صورت کلی مراحل انجام جراحی بینی با قالب کنترلی عبارتند از:

  • اسکن سه بعدی از چهره
  • مشاوره با پزشک در رابطه با فرم بینی مورد انتظار
  • ساختن قالب کنترلی
  • بازبینی قالب کنترلی توسط جراح برای رفع عیوب آن
  • جراحی بینی مطابق با قالب کنترلی

تمامی مراحل بالا بایستی زیر نظر پزشک جراح مورد نظر شما انجام شود. بایستی برای انتخاب جراح بینی خود دقت زیادی داشته باشید و به سابقه جراح در رابطه با انجام جراحی بینی با قالب کنترلی توجه کنید.

همچنین لازم به ذکر است که اگر می خواهید برای جراحی بینی با قالب کنترلی اقدام کنید و به دنبال جراح خوب هستید، سابقه پزشک متخصص جراحی بینی را بررسی کنید و تصاویر بیماران قبلی را مشاهده نمایید تا نسبت به انتخاب خود مصمم تر شوید.

همچنین می توانید از جستجوهای اینترنتی استفاده کنید تا پزشکان ماهر در این زمینه را پیدا کرده و نظرات کاربران را در رابطه با جراحی بینی بوسیله قالب کنترلی مطالعه نمایید.

مزیت های جراحی بینی با قالب کنترلی عبارتند از:

  • بالا بودن شانس موفقیت جراحی تا حد زیاد
  • اطمینان جهت انجام جراحی و رسیدن به نتیجه دلخواه
  • دقت بیشتر جراح برای انجام عمل بینی

نکته دیگری که لازم است به آن اشاره داشته باشیم، هزینه جراحی بینی با قالب کنترلی است. هزینه و قیمت انجام آن بستگی به نوع قالب، مهارت، شهرت و تجربه پزشک جراح شما خواهد داشت، به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی از انجام آن را بیان کرد.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی بینی با قالب کنترلی به پزشک جراح مورد نظر خود مراجعه نمایید تا پس از بررسی های لازم، هزینه دقیق به شما اعلام شود.

اما لازم است بدانید که با توجه به جدید و نوین بودن این روش جراحی، هزینه انجام آن نسبت به سایر روش های جراحی بینی، به صرفه تر است.

افراد بسیار زیادی سالانه در کشورمان برای جراحی بینی اقدام می کنند که یکی از بهترین شهرهای ایران برای جراحی زیبایی بینی، شهر شیراز می باشد که دلیل آن حضور پزشکان متخصص، با دانش و همچنین مشهور است.

در میان این پزشکان، جراحان بسیاری جراحی بینی با قالب کنترلی در شیراز را نیز برای شما انجام می دهند که وبسایت کارشد لیستی از آنها را تهیه کرده است.

شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، جراحان بینی را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید در این لیست با مراجعه به صفحه هر پزشک جراح، برحسب تجربه و رضایت خود به آن امتیاز دهید.

منبع:

  1. جراحی بینی ترمیمی (ویکی پدیا)
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...