جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی در شیراز

جراحی بینی بدون بیهوشی در شیراز

جراحی بینی از جمله جراحی های زیبایی می باشد که طرفداران بسیار زیادی داشته و افراد زیادی سالانه در سراسر جهان به دلیل عدم رضایت از فرم بینی خود، برای آن اقدام می کنند.

اما در این بین افراد متعددی نیز هستند که از بیهوشی و تیغ جراحی هراس داشته و به دنبال جراحی بینی بدون بیهوشی هستند که در بسیاری از مواقع بیماران از جراحی بینی نیز پشیمان می شوند.

خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی به خصوص در زمینه جراحی بینی، عمل بینی بدون بیهوشی نیز امروزه امکان پذیر شده است که برای افرادی که از بیهوشی جراحی هراس دارند، بسیار مناسب می باشد.

جالب است بدانید که بیهوشی دو نوع دارد؛ 1. بیهوشی عمومی 2. بیهوشی موضعی

بیهوشی عمومی همان نوع بیهوشی است که برای عمل های جراحی سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و بعضی از مردم فکر می کنند پس از آن دیگر به هوش نمی آیند که معمولا در اکثر جراحی های بینی از این نوع بیهوشی استفاده می شود.

اما بیهوشی موضعی نوع دیگری است که برای بی حس کردن عضلات مختلف بدن کاربرد دارد و امروزه برای جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی می توان از آن استفاده کرد.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که روش جراحی بینی بدون بیهوشی برای افرادی مناسب است که بینی آنها نیازی به تغییرات گسترده نداشته باشد. زیرا تغییرات گسترده در عمل جراحی بینی با تغییر دادن غضروف و استخوان بینی همراه خواهد بود که پزشک جراح بینی بدون بیهوشی عمومی نمی تواند آن را انجام دهد.

تقاضا برای جراحی بینی در کشورمان زیاد شده است و این موضوع به خصوص در میان جوانان بسیار طرفدار پیدا کرده تا مشکلات بینی خود را برطرف کنند و فرم خوبی داشته باشد.

پزشکان جراحی بینی متعددی در کشورمان فعالیت می کنند که شاید به جرات بتوان گفت شهر شیراز از جمله شهرهایی است که دارای جراحان بینی بسیار خوب و مجرب می باشد.

به همین دلیل اگر می خواهید برای جراحی بینی بدون بیهوشی در شیراز اقدام کنید، دغدغه ای نخواهید داشت و جراحان فراوانی در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.

به هر حال جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی نیز دارای مزیت هایی است که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم ایجاد عفونت بعد از جراحی
  • نداشتن عوارض ناشی از بیهوشی عمومی
  • عدم رخ دادن کبودی بعد از جراحی
  • بوجود نیامدن حالت تهوع
  • خونریزی کمتر
  • عدم نیاز به ریکاوری

اگر می خواهید برای جراحی بینی بدون بیهوشی اقدام کنید، لازم است توسط یک پزشک جراح متخصص معاینه شوید تا پس از بررسی های لازم به شما اعلام شود این روش برای شما مناسب است یا خیر.

مدت زمان انجام جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی برای بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به مهارت جراح، نوع جراحی، نوع پوست بینی بیمار، مشکلات بینی و ... خواهد داشت.

یک متخصص گوش و حلق و بینی می گوید: مدت زمان عمل جراحی بینی، بر حسب مشکلات بینی بیمار، بین دو تا سه ساعت است، که اغلب به روش باز انجام می شود و تعدادی هم ممکن است در صورت ضرورت به روش بسته انجام شود. حداقل سن مناسب جراحی بینی بر حسب بلوغ صورت بین ۱۶ تا ۱۷ سال برای خانم ها و ۱۷ تا ۱۸ سال برای آقایان است. زمان ترخیص بیمار از بیمارستان یا کلینیک، حدود ۵ تا ۶ ساعت بعد از اتمام عمل جراحی است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از پزشکان جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، مطب و کلینیک جراحان بینی را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای لیست پزشکان جراح بینی قرار دارد، می توانید آنها را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

منبع:

  1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...