جراحی بینی با بی حسی در شیراز

جراحی بینی بدون بیهوشی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

جراحی بینی از جمله جراحی های زیبایی می باشد که طرفداران بسیار زیادی داشته و افراد زیادی سالانه در سراسر جهان به دلیل عدم رضایت از فرم بینی خود، برای آن اقدام می کنند.

اما در این بین افراد متعددی نیز هستند که از بیهوشی و تیغ جراحی هراس داشته و به دنبال جراحی بینی بدون بیهوشی هستند که در بسیاری از مواقع بیماران از جراحی بینی نیز پشیمان می شوند.

خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی به خصوص در زمینه جراحی بینی، عمل بینی بدون بیهوشی نیز امروزه امکان پذیر شده است که برای افرادی که از بیهوشی جراحی هراس دارند، بسیار مناسب می باشد.

جالب است بدانید که بیهوشی دو نوع دارد؛ 1. بیهوشی عمومی 2. بیهوشی موضعی

بیهوشی عمومی همان نوع بیهوشی است که برای عمل های جراحی سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و بعضی از مردم فکر می کنند پس از آن دیگر به هوش نمی آیند که معمولا در اکثر جراحی های بینی از این نوع بیهوشی استفاده می شود.

اما بیهوشی موضعی نوع دیگری است که برای بی حس کردن عضلات مختلف بدن کاربرد دارد و امروزه برای جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی می توان از آن استفاده کرد.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که روش جراحی بینی بدون بیهوشی برای افرادی مناسب است که بینی آنها نیازی به تغییرات گسترده نداشته باشد. زیرا تغییرات گسترده در عمل جراحی بینی با تغییر دادن غضروف و استخوان بینی همراه خواهد بود که پزشک جراح بینی بدون بیهوشی عمومی نمی تواند آن را انجام دهد.

تقاضا برای جراحی بینی در کشورمان زیاد شده است و این موضوع به خصوص در میان جوانان بسیار طرفدار پیدا کرده تا مشکلات بینی خود را برطرف کنند و فرم خوبی داشته باشد.

پزشکان جراحی بینی متعددی در کشورمان فعالیت می کنند که شاید به جرات بتوان گفت شهر شیراز از جمله شهرهایی است که دارای جراحان بینی بسیار خوب و مجرب می باشد.

به همین دلیل اگر می خواهید برای جراحی بینی بدون بیهوشی در شیراز اقدام کنید، دغدغه ای نخواهید داشت و جراحان فراوانی در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.

به هر حال جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی نیز دارای مزیت هایی است که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم ایجاد عفونت بعد از جراحی
 • نداشتن عوارض ناشی از بیهوشی عمومی
 • عدم رخ دادن کبودی بعد از جراحی
 • بوجود نیامدن حالت تهوع
 • خونریزی کمتر
 • عدم نیاز به ریکاوری

اگر می خواهید برای جراحی بینی بدون بیهوشی اقدام کنید، لازم است توسط یک پزشک جراح متخصص معاینه شوید تا پس از بررسی های لازم به شما اعلام شود این روش برای شما مناسب است یا خیر.

مدت زمان انجام جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی برای بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به مهارت جراح، نوع جراحی، نوع پوست بینی بیمار، مشکلات بینی و ... خواهد داشت.

یک متخصص گوش و حلق و بینی می گوید: مدت زمان عمل جراحی بینی، بر حسب مشکلات بینی بیمار، بین دو تا سه ساعت است، که اغلب به روش باز انجام می شود و تعدادی هم ممکن است در صورت ضرورت به روش بسته انجام شود. حداقل سن مناسب جراحی بینی بر حسب بلوغ صورت بین ۱۶ تا ۱۷ سال برای خانم ها و ۱۷ تا ۱۸ سال برای آقایان است. زمان ترخیص بیمار از بیمارستان یا کلینیک، حدود ۵ تا ۶ ساعت بعد از اتمام عمل جراحی است. (منبع: ویکی پدیا)

در پایین لیستی از جراحان بینی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه پزشکان جراح بینی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه جراحان بینی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه جراحان بینی شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی جراحان بینی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. قابلیت جستجوی کلینیک و مطب جراحان بینی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 3. مطالعه مقاله ای کامل در مورد جراحی بینی
 4. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد جراحی بینی

در صورتی که با روش جراحی بینی بدون بیهوشی آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد جراحی بینی با بی حسی در شیراز

1

جراحی بینی بدون بیهوشی بهتر است یا با بیهوشی؟

نمیتوان بصورت دقیق این سوال رو جواب داد و پزشک متخصص باید با بررسی شرایط شما این سوال را پاسخ دهد.

2

مدت زمان انجام جراحی بینی بدون بیهوشی چقدر است؟

مدت زمان متغییر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. مانند

 • پزشک متخصص
 • نوع بینی
 • تغییرات مورد نیاز بیمار
 • نوع پوست بینی بیمار
3

کاندید مناسب جراحی بینی بدون بیهوشی چه کسانی هستند؟

بصورت کلی بعضی از افراد از بیهوشی عمومی ترس دارند و به همین دلیل خواهان استفاده از روش های بیهوشی موضعی هستند ولی باید توجه داشت بیهوشی موضعی برای همه عمل ها قابل انجام نیست. بهترین کاندید های این روش افرادی هستند که به دلیل بیماری های خاص بیهوشی عمومی برای آنها خطرناک است. در نهایت پزشک متخصص با بررسی شرایط فرد متقاضی میتواند یکی از این روش ها را پیشنهاد کند.