تولیدی مبل در شیراز

تولیدی مبل در شیراز(معرفی 9 مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

همانطور که می دانید خرید مبلمان یکی از مهمترین خریدهایی است که بایستی برای خانه خود یا محل کار انجام داد و امروزه واقعا علاوه بر راحتی، مبل ها تاثیر زیادی بر زیبا سازی فضای داخلی دارند.

اما در هنگام خرید مبل، با دو گزینه رو به رو خواهیم بود. 1- نمایشگاه های مبل 2- تولیدی های مبلمان

نمایشگاه های مبل همیشه بهترین ها را در معرض دید مشتری می گذارند و مبل های راحتی که در گالری یا نمایشگاه هست را می توان خریداری نمود. اما با مراجعه به تولیدی های مبل با گزینه های بیشتری رو به رو خواهید بود و حتی می توانید مبل دلخواه خود را به صورت سفارشی از آن تولیدی مبل بخواهید.

نکته مهم دیگر در رابطه با نمایشگاه های مبل و تولیدی ها، قیمت ارائه شده است که معمولا قیمت های مبل در تولیدی های بسیار مناسب تر از نمایشگاه هاو گالری های مبلمان می باشد.

تفاوت دیگر نمایشگاه ها و تولیدی های مبل این است که شما می توانید به صورت مستقیم متریال استفاده شده در ساختار مبل را در تولیدی ها مشاهده کنید و از کیفیت آن آسوده خاطر باشید. اما در نمایشگاه ها شما فقط ظاهر مبل ها را مشاهده می کنید و اگر تجربه ای در این زمینه نداشته باشید، شاید نتوانید انتخاب خوبی کنید.

دیگر مزیت های خرید مبل از تولیدی ها نیز عبارتند از:

  • زمان مناسب تحویل مبل
  • ساخت مطابق میل شما
  • ضمانت خرید

به هر حال بعضی از مردم مبلمان خود را از نمایشگاه ها و گالری ها انجام می دهند و بعضی دیگر به صورت مستقیم به تولیدی های مبل مراجعه می کنند که در این زمینه شاید مراجعه مستقیم به تولیدی های مبل آسودگی خاطر بیشتری برای مشتری داشته باشد.

ایدۀ طراحی قابل دسترس و تولید-انبوه که برای همه مقرون به صرفه باشد، نه تنها در مکانیک صنعتی، بلکه در زیبایی‌شناسی معماری و مبلمان نیز به کار رفت. این فلسفۀ عملی بودن، کارکردگرایی نامیده شد. این یک «تکیه کلام» محبوب شد و نقش زیادی در تئوری‌های طراحی مدرن ایفا کرد. کارکردگرایی تقلید از فرم‌های سبکی و تاریخی را رد کرد و به دنبال تثبیت کارکرد در یک قطعه بود. طراحان کارکردگرا، تعامل طرح با کاربر و اینکه چه تعداد از ویژگی‌ها، مانند شکل، رنگ و اندازه، با وضعیت بدن انسان مطابقت دارند را در نظر می‌گیرند. طراحی غربی به‌ طور کلی، چه معماری و چه طراحی مبلمان، برای هزاران سال به دنبال انتقال ایده‌ای از اصل و نسب، ارتباط با سنت و تاریخ بود. با این حال، جنبش مدرن به دنبال تازگی، اصالت، نوآوری فنی و در نهایت پیامی بود که منتقل می‌کرد، به جای آنچه که پیش از آن گذشته، از حال و آینده صحبت می‌کرد. (منبع: ویکی پدیا)

مسلما در همه شهرهای کشورمان تولیدی های مبلمان زیادی وجود دارد که مبل ها را به صورت انبوه و یا به صورت اختصاصی طراحی و تولید می کنند.

جالب است بدانید که شهر ملایر به عنوان بزرگترین شهر تولید کننده مبل ایران شناخته می شود، اما در شهر های دیگر نیز تولیدی های مبل زیادی وجود دارد.

به عنوان مثال تعداد بسیاری تولیدی مبل در شیراز فعالیت می کنند که مردم این شهر نیازی نیست برای خرید مبل به شهرهای دیگر کشور سفر کنند و حتی می توانند طرح دلخواه خود را به آنها سفارش دهند و به صورت اختصاصی مبل برایشان ساخته شود.

به هر حال وبسایت کارشد به منظور کمک به شما عزیزان همشهری، لیستی از مبل فروشی های شهر شیراز را تهیه کرده است که در ادامه مشاهده می فرمایید و می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه هر کدام مراجعه کنید.

به نظر شما بهترین تولیدی و گالری مبلمان این شهر کدام است؟ نظرات خودتان را در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

  1. مبلمان مدرن (ویکی پدیا)
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
بلوار خلیج فارس
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
بلوار عدالت
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
بلوار طلائیه
اطلاعات بیشتر...
شهرک صنعتی
اطلاعات بیشتر...