تزریق ژل گونه در شیراز

تزریق ژل گونه در شیراز(معرفی 10مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

ممکن است گونه ها به ظاهر کوچک باشند و فکر کنید تاثیر زیادی در زیبایی چهره نمی گذارند اما دقیقا برعکس است و تاثیر گونه ها در ظاهر بیش از تصور ما می باشد.

برای افرادی که گونه های بسیار کوچکی دارند و دوست دارند که گونه هایشان برجسته تر شود، یکی از بهترین راه ها استفاده از تزریق ژل است.

ژل ها یا فیلرها که امروزه در زمینه های زیبایی زیادی اسم آنها را می شنویم، نوعی ماده پرکننده یا جبران کننده است که بوسیله آنها می توان در ناحیه های خاص از صورت، چربی های از دست رفته را جبران کرد که بایستی زیر نظر پزشک متخصص انجام شود تا به نتیجه مطلوب رسید.

این عمل زیبایی باعث از بین رفتن چین و چروک های صورت شده که در نهایت با تزریق آن به گونه، منجر به جوانسازی و برجسته سازی گونه ها نیز می شود.

تزریق ژل گونه یکی از مقرون به صرفه ترین روش های زیبایی برای داشتن گونه هایی برجسته است که ماندگاری بالایی نیز دارد و طبق دستور پزشک می توان برای ترمیم آن اقدام کرد.

جالب است بدانید که ژل هایی تزریق شده از جنس اسید هیالورونیک می باشد که نوعی اسید طبیعی بوده و در پوست بدن انسان یافت می شود. پس می توان اینطور بیان کرد که این روش جزو روش های طبیعی نیز به حساب می آید.

مراحل تزریق ژل گونه شامل موارد زیر است:

  • ارزیابی صورت و علامت گذاری
  • تمیز کردن محل تزریق و بی حسی
  • تزریق ژل یا چربی به گونه
  • پاک سازی و بهبود

تزریق ژل به گونه ها برای شما می تواند شامل مزایایی باشد که در زیبایی چهره شما قطعا تاثیر گذار است. از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به دلیل غیر تهاجمی بودن تزریق ژل به گونه ها، شما نیاز به بستری شدن نخواهید داشت و خیلی سریع به فعالیت های روزمره خود باز خواهید گشت.
  • جوانسازی پوست گونه و از بین بردن چین و چروک هایی که در اثر پیری و یا آب و هوای بد، بر روی گونه ها تشکیل شده باشد.
  • پر کردن حجم دوباره گونه ها و بر جسته تر شدن آنها نیز در این روش امکان پذیر است که به معنای ترمیم گونه ها می باشد.
  • امکان کاهش حجم ژل یا تخلیه کامل آن در صورتی که متقاضی از نتیجه بدست آمده رضایت نداشته باشد.

انجام تزریق ژل گونه معمولا زمانی در حدود نیم ساعت خواهد بود و این مدت زمان به حجمی که می خواهید گونه هایتان داشته باشد هم دارد.

اسید هیالورونیک در پزشکی ترمیمی و جراحی زیبایی استفاده‌های بسیار دارد. با جاسازی اسید هیالورونیک در زیر چروک‌های پوست (مانند صورت) یا هر بخش لازم از بدن از جمله در بافت پستان یا کپل، حجم مورد نظر با تمرکز آب در منطقه تولید می‌شود. اسید هیالورونیک در زیر پوست تا ۸ ماه و در بافت‌های دیگر چون پستان یا کپل تا سه سال پایدار می‌ماند. (منبع: ویکی پدیا)

تزریق ژل گونه در شیراز به دلیل تخصصی بودن آن توسط کلینیک های بسیاری قابل انجام می باشد ولی برای انجام تزریق ژل گونه حتما به کلینیک های دارای مجوز مراجعه کنید.

دو برند مطرح برای ژل گونه، ژل ژوویدرم و رستیلین می باشند که امروزه توسط پزشکان زیبایی برای متقاضیان تزریق ژل گونه مورد استفاده قرار می گیرد. البته برندهای دیگری (ژل الانسه، ژل پرفکتا، ژل پروفایلو و ....) نیز توسط پزشکان استفاده می شود که بایستی تاییدیه سازمان جهانی دارو (FDA) را دارا باشند.

به هر حال وبسایت کارشد در ادامه لیستی از پزشکان متخصص که تزریق ژل گونه را انجام می دهند، تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در ارتباط باشید.

منبع:

  1. هیالورونیک اسید (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...