تزریق چربی گونه در شیراز

تزریق چربی گونه شیراز

از کاربردهای مهم تزریق چربی، تزریق چربی به گونه برای حجم دهی آن است که امروزه در کشورمان طرفداران زیادی هم پیدا کرده است. مسلما داشتن گونه هایی برجسته و متناسب در زیبایی انسان ها تاثیر گذار خواهد بود.

کلینیک ها و پزشکان بسیار زیادی در حوزه تزریق چربی گونه در شیراز فعالیت می کنند و افراد علاقه مند در این شهر می توانند برای مشاوره و انجام این عمل زیبایی به آنها مراجعه نمایند.

افراد که دارای شرایط زیر هستند و گونه های برجسته ای ندارند، کاندید مناسبی برای تزریق چربی گونه به حساب می آیند:

  • در اثر کاهش وزن
  • عوارض بیماری
  • ساختار ژنتیکی اسکلت صورت

از مهمترین مزیت های تزریق چربی به گونه و گونه گذاری می توان به افزایش اعتماد بنفس اشاره کرد که معمولا انسان ها با داشتن گونه هایی برجسته، حس زیبایی و اعتماد بنفش شان بالاتر می رود.

گونه دارای دو نوع حرکت است، یکی از دو حالت آن تابع حرکت آرواره زیرین است و حرکت دیگر با حرکت لب مشترک است. در حرکتی که تابع اندام دیگر است، حرکت دهنده، ماهیچه آن اندام است و در حرکتی که به طور مشترک با لب انجام می‌گیرد، حرکت دهنده ماهیچه‌هایی است که گونه و لب در آن‌ها مشترکند. ماهیچه جنباننده گونه در هر گونه یک ماهیچه پهن است که بنام ماهیچه گونه (ماهیچه شیپوری) نامیده می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

لازم است بدانید که این روش یکی از موثرترین و کم خطرترین روش های گونه گذاری به حساب می آید و دارای عوارض محدود و کم است.

تمامی مراحل انجام تزریق چربی گونه به مانند تزریق چربی به نواحی مختلف بدن است و چربی مورد نیاز برای تزریق، از بدن خود بیمار استخراج می شود، به همین دلیل سازگاری و قرینه سازی در این روش درصد بسیار بالایی دارد.

زیباسازی، تقارن صورت، ماندگاری بالا، حجم دهی مناسب به گونه و بهبود برآمدگی در قسمت استخوان گونه ها از دیگر مزیت های تزریق چربی گونه است.

اما توجه داشته باشید برای کسب نتایج مطلوب در این زمینه بایستی تمامی مراحل انجام آن، زیر نظر یک پزشک متخصص انجام شود.

در پایین لیستی از کلینیک های تزریق چربی گونه در شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک ها و مطب پزشکان روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق چربی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های تزریق چربی شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی مراکز تزریق چربی گونه بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش مراکز و پزشکان تزریق چربی بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
  4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق چربی

آیا نظری در رابطه با بهترین دکتر تزریق چربی گونه در شیراز دارید؟ شما کدام دکتر را به افرادی که می خواهند برای این روش اقدام کنند، معرفی می کنید؟ شما عزیزان می توانید نظرات خودتان را با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. گونه (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...