تزریق چربی با نانوفت در شیراز

تزریق چربی به روش نانوفت در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

روش های بسیاری برای جوانسازی پوست، از بین بردن چین و چروک ها، حجم دهی و ... وجود دارد که این روش ها در کلینیک های زیبایی و زیر نظر پزشک متخصص بایستی انجام شود.

تزریق چربی یکی از روش های جوانسازی پوست است که طرفداران فراوانی پیدا کرده و به دلیل مزیت های آن، بیشتر مورد استقبال مردم واقع شده است.

مزیت های تزریق چربی عبارتند از:

 • دوره نقاهت کوتاه
 • اثرگذاری و ماندگاری طولانی
 • جوانسازی پوست در نواحی مختلف بدن
 • تطبیق پذیری گرافت های چربی
 • استفاده از چربی طبیعی بدن
 • تحریک کلاژن سازی پوست بدن
 • حجم دهی به لبها و برجسته کردن گونه و چانه
 • از بین بردن افتادگی و شلی پوست

تزریق چربی روشی بسیار موثر در جوانسازی پوست به حساب می آید که امروزه تزریق چربی به روش نانوفت نیز توسط پزشکان متخصص مورد استفاده قرار می گیرد.

اما نانوفت چیست؟

در این روش چربی ها به سلول های بنیادی، فیبروبلاست و ... توسط کیت های مخصوص چربی تبدیل می شوند و سلول زنده ای وجود ندارد. این روش ممکن است خاصیت حجم دهی زیادی نداشته باشد، اما برای جوانسازی پوست بی نظیر عمل می کند.

سلول های بنیادی و فیبروبلاست عملکرد بسیار خوبی در بازسازی بافت های آسیب دیده پوست دارند و تولید کلاژن، خاصیت کشسانی پوست و نشستن پروتئین های ساختاری به زیر پوست را تقویت و تحریک می کنند.

تزریق چربی به روش نانوفت اکثرا برای پوست دست و صورت استفاده می شود که مهمترین کاربردهای آن عبارتند از: از بین بردن کک و مک، لک، تیرگی زیر چشم، برطرف کردن اسکارهای مختلف، جوانسازی و شادابی دست ها و صورت.

در روش نانوفت ابتدا پزشک متخصص چربی ها را از بدن بیمار (پهلوها، ران، بالا و پایین ناف و داخل زانو) استخراج می کند. سپس این چربی ها بوسیله کیت نانوفت یکدست خواهد شد و در مرحله پایانی به ناحیه تحت درمان بیمار تزریق خواهد شد.

در روش نانوفت به دلیل اینکه از چربی های بدن بیمار استفاده می شود، واکنش های آلرژیک را به همراه نخواهد داشت و نتایج مطلوب و بلند مدتی به همراه خواهد داشت. همچنین این روش جزو روش های طبیعی و فیزیولوژیک است که عوارضی را برای بیمار نخواهد داشت.

جالب است بدانید که:
در بافت شناسی بافت چربی گونه‌ای از بافت همبند شل است که به‌طور عمده از آدیپوسیت‌ها تشکیل می‌شود. این بافت ۸۰ درصد چربی را تشکیل می‌دهد و نقش اصلی آن ذخیره انرژی به صورت چربی است و موجب چاقی و اضافه وزن می‌گردد. دو نوع بافت چربی وجود دارد: بافت چربی سفید و بافت چربی قهوه‌ای. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال امروزه روش ها و عمل های زیبایی بسیار مورد استقبال مردم کشورمان قرار گرفته است و بایستی به این نکته توجه داشته باشید که روش تزریق چربی نانوفت بایستی زیر نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی انجام شود تا عوارضی را برای شما به همراه نداشته باشد و شاهد نتایج مطلوب باشید.

در پایین لیستی از کلینیک های تزریق چربی در شهر شیراز برای شما تهیه شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش نانوفت می توانید با آنها در تماس باشید.

برای مشاهده همه کلینیک ها و مطب پزشکان تزریق چربی روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق چربی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های تزریق چربی شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی کلینیک های تزریق چربی گونه بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش کلینیک ها و پزشکان تزریق چربی بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق چربی
 5. امکان دیدن مراکز دارای تخفیف

آیا تا به حال برای تزریق چربی به روش نانوفت در شیراز اقدام کرده اید و یا اطلاعاتی در این مورد دارید؟ در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

 1. بافت چربی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...