تزریق چربی صورت در شیراز

تزریق چربی صورت شیراز

یکی از پرکاربردترین نواحی بدن برای تزریق چربی، صورت است. با بالا رفتن سن، میزان تولید کلاژن و الاستین بدن کاهش پیدا می کند که این موضوع باعث می شود حجم چربی پوست شما کم شده و شاهد خشکی، چین و چروک و ... در صورت خود باشید.

به همین دلیل روش تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک و خشکی، حجم دهی، زاویه سازی، جوانسازی و ... بسیار مناسب است و به افراد مختلف پیشنهاد می شود.

جراحی زیبایی، به اعمال جراحی پزشکی پلاستیک می‌ گویند که برای تغییر، بازسازی و زیباسازی یا رفع آسیب‌ های ظاهری و نواقص بخشی از صورت یا بدن انجام می‌ شود. این نوع جراحی شامل موارد بسیار زیادی می شود که تزریق چربی نیز جزو آن به حساب می آید. (منبع: ویکی پدیا)

چربی هایی که در این روش مورد استفاده قرار می گیرد از چربی های خود بدن بیمار است که معمولا از نواحی ران، پهلو و ... برداشته می شود. متخصص و پزشک شما این چربی ها را با سوزن های بسیار ریز در منافذ پوست شما تزریق می کند.

این روش جز روش های کم تهاجمی به حساب می آید و نیازی به بیهوشی نخواهد داشت. در روش تزریق چربی از بی حسی های موضعی استفاده می شود.

تزریق چربی صورت امروزه طرفداران بسیار زیادی در شهرهای بزرگ به خصوص شهر شیراز پیدا کرده است. اگر می خواهید برای تزریق چربی صورت در شیراز اقدام کنید، باید توجه داشته باشید که این عمل زیبایی در موارد زیر نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد:

 • جوانسازی پوست صورت
 • به منظور حجم دادن به گونه و چانه
 • افزایش دادن حجم لب ها
 • کاهش فرورفتگی های گودی زیر چشم و شقیقه ها و برطرف کردن آنها
 • از بین بردن مشکلات پوستی مثل جای زخم، جوش، آکنه و اسکار
 • بر طرف کردن شل بودن پوست بدن در افراد سن بالا
 • از بین بردن چین و چروک های نسبتا عمیق اطراف دهان و زیر بینی

توجه داشته باشید که در تمامی موارد بالا بایستی با پزشک متخصص مشورت نمایید تا پس از معاینه شما، بهترین روش درمانی برای شما انتخاب شود.

به نظر شما بهترین دکتر تزریق چربی صورت در شیراز کیست و چه ویژگی هایی بایستی داشته باشد؟ شما می توانید نظرات و پیشنهادات خودتان را در وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

در پایین لیستی از کلینیک ها و پزشکان تزریق چربی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک ها و پزشکان متخصص تزریق چربی صورت در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق چربی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز تزریق چربی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش پزشکان و کلینیک ها بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی کلینیک و مطب پزشکان بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق چربی
 5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد تزریق چربی

در صورتی که با روش های تزریق چربی صورت آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. جراحی زیبایی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...