تزریق چربی به زیر چشم در شیراز

تزریق چربی زیر چشم در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

گودی زیر چشم و رفع افتادگی پوست گونه از جمله نشانه های پیری می باشد که با ظهور آن در صورت هر فرد باعث کاهش اعتماد بنفس وی خواهد شد.

افراد بسیار زیادی امروزه برای جوانسازی پوست صورت خود اقدام می کنند که روش های مختلفی در این زمینه توسط پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

جالب است بدانید که یکی از مهمترین قسمت های صورت که تاثیر زیادی در زیبایی چهره خواهد داشت، زیر چشم است. زیر چشم انسان با پا به سن گذاشتن، ممکن است دچار گودی، فرو رفتگی و سیاهی شود که می توان برای درمان آن اقدام نمود.

یکی از بهترین روش های حال حاضر در زمینه زیبایی برای برطرف کردن گودی و مشکلات زیر چشم، تزریق چربی می باشد.

تزریق چربی از جمله روش های بسیار ایمن است، زیرا چربی تزریق شده به زیر چشم از چربی های اضافه بدن بیمار استخراج می شود. تزریق چربی به عنوان پرکننده در قسمت های مختلف صورت استفاده می شود و جزو روش های محبوب برای جوانسازی پوست است.

چربی استفاده شده در روش تزریق چربی زیر چشم را می توان از  شکم، پهلوها و پشت بدن خود بیمار استخراج نمود.

تزریق چربی بر خلاف تزریق پرکننده های دیگر، ماندگاری بالایی داشته و در قسمت زیر چشم تا 10 سال هم اثرات و ماندگاری آن باقی خواهد ماند.

پزشکان متخصص زیادی در زمینه جوانسازی زیر چشم، توصیه می کنند که افراد متقاضی از روش تزریق چربی استفاده کنند، زیرا بسیار مثمر ثمر واقع می شود.

به هر حال این روش جوانسازی محبوبیت زیادی پیدا کرده است و در شهرهای بزرگ ایران بسیار مورد استقبال واقع شده است. به همین دلیل پزشکان زیبایی بسیاری در شهرهای بزرگی همچون شهر شیراز فعالیت می کنند و این روش زیبایی را برای متقاضیان استفاده می نمایند.

به طور کلی مزیت های تزریق چربی زیر چشم عبارتند از:

 • روشی غیرتهاجمی
 • مقرون به صرفه
 • از بین بردن چین و چروک های زیر چشم
 • سازگاری بالا به دلیل استفاده از چربی بدن بیمار
 • ماندگار برای جوانسازی زیر چشم
 • عوارض جانبی احتمالی کم

در مجموع تزریق چربی زیر چشم برای بانوان و آقایان بالای 30 سال که در زیر چشم های خود دچار چین و چروک، گودی، سیاهی و نمایان شدن آثار پیری شده اند بسیار مناسب است و بایستی این روش زیر نظر پزشک متخصص انجام شود تا به نتیجه مطلوب دست یابید.

اگر به دنبال تزریق چربی زیر چشم در شیراز هستید، وبسایت کارشد لیستی از کلینیک ها و پزشکان متخصص در این زمینه را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید.

با امتیاز دادن به این مقاله ما در در ارائه خدمات بهتر به خود یاری کنید.

برای مشاهده همه کلینیک ها و پزشکان متخصص تزریق چربی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق چربی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک ها و پزشکان، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز تزریق چربی زیر چشم بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مراکز و پزشکان بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز و کلینیک های دارای تخفیف دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی کلینیک ها بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق چربی
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد تزریق چربی

در صورتی که با روش تزریق چربی زیر چشم آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...