تزریق چربی با دستگاه بادی جت در شیراز

تزریق چربی با دستگاه بادی جت شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه روش های جوانسازی پوست مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است که یکی از ایمن ترین روش های جوانسازی پوست، تزریق چربی می باشد، زیرا در این روش از چربی خود بدن انسان استفاده شده و عوارض آن به صورت چشمگیری کاهش می یابد.

تزریق چربی روش های مختلفی دارد که یکی از تکنیک های آن استفاده از دستگاه بادی جت می باشد و برای استخراج و تزریق چربی، پزشک متخصص با دقت و مهارت بالاتری عمل خواهد کرد.

دستگاه بادی جت برای استخراج چربی و همچنین تزریق آن از آب استفاده می کند و با فشار آب سلول های چربی جدا شده و راحت تر از بدن بیمار خارج خواهند شد.

روش بادی جت برای استخراج و تزریق چربی در 4 مرحله انجام می شود که مرحله اول آماده سازی بیمار جهت شروع استخراج چربی بوسیله استریلیزاسیون و بی حسی در ناحیه مورد نظر می باشد.

در مرحله بعد چربی ها بوسیله دستگاه بادی جت از ناحیه مورد نظر استخراج شده و در مرحله سوم چربی های استخراج شده آماده سازی می شوند.

نهایتا در مرحله آخر پزشک متخصص چربی های استخراج شده را بوسیله سرنگ به ناحیه مورد نظر جهت تزریق چربی، تزریق خواهد کرد.

این 4 مرحله بایستی زیر نظر پزشک متخصص و همچنین در کلینیک های تخصصی انجام شود تا با نتیجه مطلوب برای شما به همراه باشد.

از جمله مهمترین مزیت های روش تزریق چربی با دستگاه بادی جت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم داشتن درد یا تورم و التهاب
  • آسیب نرسیدن به بافت، عروق و اعصاب
  • زمان بسیار کوتاه جهت استخراج چربی ها
  • دوره نقاهت کم و کوتاه
  • استفاده از بی حسی و نیاز به بی هوشی کم
  • هزینه نسبتا مناسب

به هر حال این روش جزو روش های جدید در زمینه تزریق چربی می باشد که طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است.

هزینه تزریق چربی با دستگاه بادی جت بستگی به مواردی چون چربی های استخراج شده، نواحی هدف، هزینه دستمزد پزشک و کلینیک و همچنین هزینه بیهوشی خواهد داشت و به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی از آن را بیان کرد. به همین دلیل لازم است توسط به یک پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا با جزئیات بیشتر شما را راهنمایی کنند.

این روش زیبایی به دلیل اینکه جزو روش های نوین و جدید می باشد، فعلا در شهرهای بزرگ ایران توسط پزشکان متخصص مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از بهترین شهرهای ایران برای انجام آن شهر شیراز است.

زیرا در این شهر پزشکان متخصص و همچنین کلینیک های مدرن فعالیت می کنند که به بهترین شکل ممکن شما می توانید برای تزریق چربی با دستگاه بادی جت در شیراز اقدام نمایید.

در همین راستا وبسایت کارشد لیستی از پزشکان و کلینیک های تخصصی تزریق چربی با بادی جت را تهیه کرده است که در ادامه مشاهده می فرمایید.

اگر تا به حال برای انجام تزریق چربی با دستگاه بادی جت به یک پزشک متخصص مراجعه کرده اید، می توانید نظرات خودتان را با دیگر کاربران وبسایت کارشد در انتهای این مقاله به اشتراک بگذارید.