تزريق چربي به سينه در شيراز

تزريق چربي به سينه شيراز

مشاهده مراکز معرفی شده

تزریق چربی از جمله روش های زیبایی به حساب می آید که امروزه در میان مردم جهان مورد استقبال قرار گرفته است و به منظور جوانسازی و حجم دهی به نقاط مختلف بدن استفاده می شود.

در کشور ایران نیز عمل های زیبایی بسیاری توسط پزشکان متخصص انجام می شود که تزریق چربی نیز محبوبیت فراوانی پیدا کرده است.

تزریق چربی را می توان به نواحی مختلف بدن مثل سینه، باسن، صورت و ... انجام داد و مهمترین مزیت تزریق چربی این است که از چربی های خود بدن بیمار استفاده می شود.

به بیانی دیگر چربی های اضافی در نواحی بدن بیمار استخراج شده و به عنوان مثال در ناحیه سینه تزریق می گردد. توجه داشته باشید که این روش بایستی زیر نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی یا جراحان پلاستیک انجام شود تا نتیجه مطلوب به همراه داشته باشد و هیچگونه عارضه ای برای بیمار بوجود نیاید.

تزریق چربی به سینه جزو عمل های زیبایی است که در ایران و به خصوص شهرهای بزرگ مانند شیراز بسیار مورد توجه قرار گرفته و به همین دلیل پزشکان متخصص زیادی در این زمینه فعالیت می کنند.

حجم دهی و زیباسازی در روش تزریق چربی به سینه جزو مهمترین هدف های این عمل زیبایی است و جالب است بدانید که پزشکان متخصص و به خصوص جراحان پلاستیک سراسر دنیا از دهه 1990 از این روش درمانی استفاده می کنند.

اگر می خواهید برای تزریق چربی به سینه اقدام کنید، بایستی بیماری قلبی و عروقی نداشته باشید و وضعیت سلامت عمومی شما مطلوب باشد.

همچنین انتظارات صحیح از تزریق چربی داشته باشید و در رابطه با محدودیت ها و اثرات آن از پزشک متخصص خود پرس و جو کنید.

یکی از انتظارات افراد متقاضی تزریق چربی به سینه، افزایش سایز سینه می باشد که بوسیله این روش امکان پذیر خواهد بود، اما بدین منظور بایستی شکل پستان و وضعیت پوست آن در شرایط مطلوب باشد.

به هر حال افراد زیر کاندید مناسبی برای تزریق چربی به سینه می باشند:

  • افزایش سایز سینه
  • خوش لباس شدن
  • ایجاد تناسب بین سینه ها
  • بوجود آوردن تقارن مناسب سینه ها
  • مناسب برای افرادی که به دلایلی مثل شیردهی، بارداری، علائم پیری، کاهش وزن و ... دچار افتادگی یا کاهش سایز سینه شده اند.

تزریق چربی به سینه برای افرادی که وضعیت پوست سینه آنها مطلوب نیست و یا سینه هایی افتاده دارند، روش مناسبی نمی باشد. همچنین این روش برای افرادی که می خواهند سایز سینه خود را زیاد از حد افزایش دهند نیز مناسب نخواهد بود.

برای انجام تزريق چربي به سينه بایستی به دنبال مراکزی باشید که دارای پزشکان متخصص و به خصوص پزشکان متخصص جراحی پلاستیک باشند، زیرا اصلی ترین مرحله تزریق چربی انجام لیپوساکشن است که چربی های اضافی از نواحی مختلف بدن برداشته می شود.

برداشت چربی، آماده سازی چربی و تزریق چربی به سینه جزو مراحل این روش جوانسازی به حساب می آید و مهمترین عوارض آن کبودی، قرمزی و ورم در ناحیه سینه خواهد بود که نهایتا تا 2 هفته بدون نیاز به هیچگونه درمانی بهبود پیدا می کند.

ماندگاری تزریق چربی به سینه اگر توسط پزشک متخصص انجام شود، دائمی خواهد بود ولی به مرور زمان و با افزایش سن، ممکن است کمی تحلیل برود.

در نهایت مهمترین سوال علاقه مندان تزریق چربی به سینه این است که چقدر چربی برای افزایش حجم سینه ها نیاز می باشد؟

میزان چربی مورد استفاده برای تزریق به سینه بستگی به موارد زیر خواهد داشت:

  • شرایط شخصی و خواسته شما
  • نظر پزشک متخصص
  • میزان چربی اضافی در بدن شما

به صورت کلی برای تزریق چربی به سینه می توان 30 تا 500 سی سی چربی از بدن بیمار توسط روش لیپوساکشن استخراج نمود و در ناحیه سینه تزریق کرد.

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از کلینیک ها، مراکز و پزشکان متخصص تزريق چربي به سينه در شيراز را تهیه کرده است که در ادامه مشاهده می فرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید.

در صورتی که قبلا برای انجام تزریق چربی به سینه اقدام کرده اید، می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...