ترمیم جراحی بینی در شیراز

ترمیم جراحی بینی شیراز

همیشه افرادی هستند که بعد از مدتی که از عمل بینی شان می گذرد از آن راضی نبوده و ترجیح می دهند ترمیم آن را انجام دهند. عمل ترمیم بینی به منظور بازسازی و اصلاح عمل قبل انجام می شود.

مسلما در بعضی از مواقع عمل جراحی زیبایی بینی با نتیجه مطلوب برای بیمار به همراه نخواهد بود که دلیل آن می تواند یکی از موارد زیر باشد:

  • روش جراحی نادرست برای بیمار
  • سهل انگاری بیمار در مراقبت های بعد از جراحی
  • آزمایشات و ارزیابی های ضعیف قبل از جراحی
  • بالا بودن توقع بیمار نسبت به عمل زیبایی بینی

بعد از عمل بینی ممکن است مشکلاتی از قبیل: عدم تقارن، کجی، قوز، ایجاد مشکلات تنفسی، انحراف، باریک یا بزرگ بودن زیاد بینی و آسیب دیدگی پوست بوجود آید به همین دلیل با مراجعه به پزشک و جراح خود می توانید این مشکلات را تا حدی اصلاح نمایید.

برای ترمیم جراحی بینی هم از روش جراحی دوم و هم از روش های بدون جراحی استفاده می شود که بستگی به نظر پزشک جراح بینی خواهد داشت.

در روش جراحی دوم می توانید یا به جراحی که بینی شما را عمل کرده است مراجعه کنید و یا به دنبال بهترین جراحان ترمیم بینی بگردید که این موضوع بستگی به نظر شخصی شما خواهد داشت.

شهر شیراز از جمله شهرهای بزرگ ایران است که در تمامی زمینه های پزشکی دارای بهترین پزشکان می باشد و قطعا تمامی مردم ایران آوازه پزشکان شیرازی به خصوص جراحان بینی این شهر را شنیده اند.

ترمیم جراحی بینی در شیراز به دلیل وجود جراحان فوق العاده در این شهر، به خوبی قابل انجام است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پزشکان جراح بینی و جراحان ترمیمی بینی می توانید به لیستی که وبسایت کارشد برای شما عزیزان تهیه کرده است، مراجعه کنید.

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی عمل جراحی ای است که معمولاً توسط جراح گوش و حلق و بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می شود. جراحی بینی را می توان به منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به منظور اصلاح آسیب ها، نقص مادرزادی یا مشکلات تنفسی اعمال کرد. جراحی بینی می تواند با دیگر عمل های جراحی مانند جراحی زیبایی پلک یا بزرگ کردن چانه به منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود. (منبع: ویکی پدیا)

همواره احتمال بروز مشکلاتی مثل کجی، آسیب دیدگی پوست، انحراف و ... در عمل بینی وجود دارد، برای حل این مشکل می توانید با کمک اطلاعات سایت کارشد و لیست پزشکان جراحی بینی، بهترین دکتر ترمیم بینی در شیراز را پیدا کنید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، جراحان ترمیمی بینی را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات پرشکان جراح ترمیم بینی را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید بهترین جراحان ترمیمی بینی را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

منبع:

  1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...