ترمیم جراحی بینی در شیراز

بهترین دکتر ترمیم بینی در شیراز(معرفی 4 جراح)

مشاهده مراکز معرفی شده

همیشه افرادی هستند که بعد از مدتی که از عمل بینی شان می گذرد از آن راضی نبوده و ترجیح می دهند ترمیم آن را انجام دهند. عمل ترمیم بینی به منظور بازسازی و اصلاح عمل قبل انجام می شود.

مسلما در بعضی از مواقع عمل جراحی زیبایی بینی با نتیجه مطلوب برای بیمار به همراه نخواهد بود که دلیل آن می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • روش جراحی نادرست برای بیمار
 • سهل انگاری بیمار در مراقبت های بعد از جراحی
 • آزمایشات و ارزیابی های ضعیف قبل از جراحی
 • بالا بودن توقع بیمار نسبت به عمل زیبایی بینی

بعد از عمل بینی ممکن است مشکلاتی از قبیل: عدم تقارن، کجی، قوز، ایجاد مشکلات تنفسی، انحراف، باریک یا بزرگ بودن زیاد بینی و آسیب دیدگی پوست بوجود آید به همین دلیل با مراجعه به پزشک و جراح خود می توانید این مشکلات را تا حدی اصلاح نمایید.

برای ترمیم جراحی بینی هم از روش جراحی دوم و هم از روش های بدون جراحی استفاده می شود که بستگی به نظر پزشک جراح بینی خواهد داشت.

در روش جراحی دوم می توانید یا به جراحی که بینی شما را عمل کرده است مراجعه کنید و یا به دنبال بهترین جراحان ترمیم بینی بگردید که این موضوع بستگی به نظر شخصی شما خواهد داشت.

شهر شیراز از جمله شهرهای بزرگ ایران است که در تمامی زمینه های پزشکی دارای بهترین پزشکان می باشد و قطعا تمامی مردم ایران آوازه پزشکان شیرازی به خصوص جراحان بینی این شهر را شنیده اند.

ترمیم جراحی بینی در شیراز به دلیل وجود جراحان فوق العاده در این شهر، به خوبی قابل انجام است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پزشکان جراح بینی و جراحان ترمیمی بینی می توانید به لیستی که وبسایت کارشد برای شما عزیزان تهیه کرده است، مراجعه کنید.

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی عمل جراحی ای است که معمولاً توسط جراح گوش و حلق و بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می شود. جراحی بینی را می توان به منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به منظور اصلاح آسیب ها، نقص مادرزادی یا مشکلات تنفسی اعمال کرد. جراحی بینی می تواند با دیگر عمل های جراحی مانند جراحی زیبایی پلک یا بزرگ کردن چانه به منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود. (منبع: ویکی پدیا)

بهترین دکتر ترمیم بینی در شیراز

اگر از عمل اول بینی خود رضایت کافی ندارید، بایستی برای ترمیم آن به دنبال بهترین دکتر و جراح باشید تا وضعیت بینی شما را به نحو دلخواه ترمیم نماید.

به همین دلیل لازم است با ویژگی های بهترین دکتر ترمیم بینی بیشتر آشنا شوید و طبق این ویژگی ها پزشک جراح ترمیم بینی را برای خود پیدا کنید.

ویژگی های بهترین پزشک ترمیم بینی عبارتند از:

 • دارا بودن تجربه، تخصص و مهارت کافی در زمینه ترمیم بینی
 • سابقه درخشان ترمیم بینی
 • مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران قبلی
 • هزینه مناسب
 • توضیحات کافی و جامع به بیمار در رابطه با مراحل انجام جراحی ترمیمی بینی
 • خوش برخورد بودن و داشتن اخلاق کاری
 • بهره مندی از کادر درمانی مجرب و خوب
 • به روز بودن اطلاعات پزشکی در رابطه با جراحی ترمیمی بینی

همچنین علاوه بر موارد فوق، شما می توانید از جستجوهای اینترنتی استفاده کنید و لیست جراحان ترمیمی بینی شهر خود را پیدا کنید. خواندن نظرات کاربران در فضای مجازی نیز کمک ویژه ای به شما خواهد کرد تا نسبت به انتخاب خود مصمم تر شوید.

در بسیاری از مواقع نیز پرس و جو از دوستان و آشنایان خود در رابطه با جراحان ترمیمی بینی، کمک زیادی به شما خواهد کرد تا با بهترین ها در این زمینه آشنا شوید و برای ترمیم بینی به آنها مراجعه کنید.

همواره احتمال بروز مشکلاتی مثل کجی، آسیب دیدگی پوست، انحراف و ... در عمل بینی وجود دارد، برای حل این مشکل می توانید با کمک اطلاعات سایت کارشد و لیست پزشکان جراحی بینی، بهترین دکتر ترمیم بینی در شیراز را پیدا کنید.

در پایین لیستی از جراحان ترمیمی بینی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه جراحان بینی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه بهترین جراحان بینی در شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه پزشکان جراح بینی، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی بهترین جراحان بینی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش پزشکان جراحی بینی بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی مطب جراحان بینی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد جراحی بینی
 5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد جراحی بینی

تا به حال برای ترمیم جراحی بینی اقدام کرده اید و یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد ترمیم جراحی بینی در شیراز

1

چه کسانی به جراحی ترمیم بینی نیاز دارند؟

بعد از جراحی بینی و گذشت مدت زمان کافی اگر فرد احساس کند از نتیجه کار راضی نیست یا مشکلات تنفسی دارد میتواند جهت انجام عمل ترمیمی بینی اقدام نماید. البته ابتدا باید با متخصص در این مورد صحبت شود.

2

چه زمانی رینوپلاستی ثانویه انجام می گیرد؟

پیشنهاد میشود بعد از گذشت یک سال میتوان برای عمل ترمیم اقدام کرد.

3

دوران نقاهت برای رینوپلاستی ثانویه چقدر است؟

پیشنهاد میشود دو هفته بعد از عمل فرد استراحت کند تا دوران نقاهت به خوبی طی شود. البته متخصص بعد از عمل بینی تمام توصیه های لازم را به شما خواهد کرد.