تزریق بوتاکس برای میگرن در شیراز

بوتاکس میگرن در شیراز(معرفی 7مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

میگرن یکی از دردهایی است که تحمل آن بسیار سخت می باشد و با سردرد شدید، حالت تهوع و مشکلات بینایی همراه خواهد بود. بسیاری از مردم با استفاده از داروهای مختلف از آن جلوگیری می کنند، ولی یکی از جدیدترین راه حل های درمان میگرن به خصوص میگرن های مزمن، استفاده از بوتاکس می باشد.

تزریق بوتاکس امروزه بسیار محبوب شده است و بیشتر مردم بر این باورند که بوتاکس فقط جنبه جوانسازی دارد، در صورتی که این چنین نیست و برای درمان میگرن، تعریق شدید، لوچی، بلفارواسپاسم و ... نیز کاربرد دارد.

اما یکی از نتایج مثبت تزریق بوتاکس در زمینه درمان میگرن های مزمن است که این درد همراه با حملات شدید به بیمار رخ می دهد و انسان را زمین گیر می کند.

تزریق بوتاکس برای درمان میگرن نتایج ثابت شده ای دارد و توسط سازمان FDA آمریکا نیز مورد تایید قرار گرفته است.

بوتاکس یک نوع سم نوروتوکسین است که با تزریق آن به نواحی مورد نظر، عضلات را فلج می کند و با تولید یک نوع باکتری باعث مسدود شدن سیگنال های اعصاب می شود. لازم به ذکر است که تزریق بوتاکس به بدن انسان دارای هیچگونه عوارضی نبوده و جای هیچگونه نگرانی نخواهد بود.

کلینیک های زیبایی متعددی در شهرهای بزرگ ایران فعالیت می کنند که تزریق بوتاکس را برای مراجعه کنندگان خود انجام خواهند داد و امروزه در میان مردم ایران نیز این روش بسیار محبوب شده است.

شهر شیراز نیز از جمله شهرهایی است که دارای کلینیک های بسیار خوب و مجهز بوده و پزشکان متخصص فراوانی در این شهر فعالیت می کنند. به همین دلیل اگر می خواهید برای بوتاکس میگرن در شیراز اقدام کنید، با گزینه های متعددی رو به رو خواهید بود؛ فقط کافیست به این نکته توجه داشته باشید که این روش درمانی بایستی زیر نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی انجام شود.

برای درمان میگرن بایستی بوتاکس در نواحی پیشانی، هر دو گیجگاه، پشت و کناره های گردن، قسمت بالایی شانه ها و پشت سر انجام شود که این موضوع بستگی به نظر پزشک متخصص شما خواهد داشت.

بوتاکس برای درمان میگرن ماندگاری بالایی دارد و بسته به نوع میگرن افراد، این ماندگاری متفاوت است. اما به طور کلی اثرات مثبت بوتاکس تا 4 الی 6 ماه بر روی افراد ماندگاری خواهد داشت و برای اینکه ماندگاری آن بالاتر برود، لازم است 5 یا 6 جلسه درمانی را پشت سر گذاشت.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر سردردهای شما کمتر از 15 روز در ماه است و یا سردردهای نوع دیگر دارید، تزریق بوتاکس برای شما مناسب نیست و بایستی توسط پزشک متخصص مورد معاینه و درمان قرار بگیرید.

سم بوتولینوم با فلج عضلات زیر پوستی برای صاف کردن چین و چروک های صورت و ایجاد ظاهری جوان تر در افراد به کار می رود؛ مانند چین و چروک های ناشی از اخم کردن که در بین ابروها یا روی پیشانی ایجاد می شوند و چروک های اطراف چشم و دهان که در موقع خندیدن ظاهر می شوند. بوتاکس در برخی موارد برای کاهش میزان تعریق در کف دست ها یا زیر بغل نیز استفاده می شود. بوتاکس در درمان لوچی، بلفارواسپاسم، میگرن مزمن و دیستونی نیز کاربرد دارد. (منبع: ویکی پدیا)

در پایین لیستی از کلینیک های تزریق بوتاکس میگرن شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های تزریق بوتاکس میگرن در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق بوتاکس در شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی کلینیک ها بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش کلینیک ها بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. امکان دیدن کلینیک ها دارای تخفیف
  4. قابلیت جستجوی کلینیک ها بر اساس خیابان، کوچه و ...

شما عزیزان در صورتی که تجربه استفاده از خدمات تزریق بوتاکس میگرن در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. سم بوتولینوم (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد تزریق بوتاکس برای میگرن در شیراز

1

آیا تزریق بوتاکس از باعث بهبود میگرن میشود؟

درمان قعطی میگرن تاکنون پیدا نشده است ولی با استفاده از روشی هایی میتوان از حملات میگرن جلوگیری و آن را درمان کرد. یکی از این روش ها تزریق بوتاکس است که از سال 2010 مورد تایید FDA هم قرار گرفته است.

2

چه کسانی برای درمان میگرن با بوتاکس کاندید مناسبی هستند؟

افراد زیر کاندیدهای مناسبی برای این روش هستند:

  • مبتلا به میگرن مزمن
  • دارای سردردهای پس سری
  • سردردهای تنشی
  • سردردهای همراه با درد گردن

البته بهتر است رای بررسی بیشتر حتما با پزشک مشورت نمایید.

3

تزریق بوتاکس چقدر برای درمان میگرن مفید است؟

با بررسی مطالعات و تحقیق های که روی این روش صورت گرفته است بصورت تقریبی 80درصد بیمارن پس از تزریق کاهش شدت سردرد یا تعداد حملات سردرد و یا هر دو مورد را گزارش کرده اند.