انجام بوتاکس مو در شیراز

بوتاکس مو در شیراز(معرفی 10آرایشگاه تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

بوتاکس علاوه بر از بین بردن چین و چروک های پوستی و جوانسازی پوست، برای تقویت موها نیز کاربرد بسیاری دارد و اتفاقا تاثیرات بسیار مثبتی را نیز به همراه خواهد داشت.

بد حالت بودن موها و همچنین وز شدن آنها یکی از مشکلاتی است که به خصوص در میان بانوان بسیار مشاهده می شود و فقط با شامپوهای نرم کننده برطرف نخواهد شد. یکی از بهترین و موثرترین روش های حال حاضر دنیا برای برطرف کردن وز بودن مو، استفاده از بوتاکس مو است.

جالب است بدانید که بوتاکسی که برای موها مورد استفاده قرار می گیرد، حاوی موارد زیر است:

 • کلاژن
 • مرطوب کننده
 • تغذیه کننده
 • ویتامینB6
 • ویتامینE
 • روغن خاویار

موارد بالا که در بوتاکس مو قرار دارد، شکاف موجود در الیاف مو را پر می کند و هر گونه آسیب دیدگی که در موها وجود داشته باشد را برطرف خواهد کرد. پس از انجام بوتاکس مو، موهای شما مثل ابریشم، درخشان خواهد شد.

تمامی مشکلاتی که در موهای بدحالت و وز وجود دارد، به دلیل شکاف در ساقه مو، نوک شکافته شده و پیچ و تاب مو‌ها است که اگر به یک متخصص خوب بوتاکس مو مراجعه نمایید، به طور کلی برطرف می شود و موهای شما شادابی و درخشندگی بی نظیری بدست می آورد.

علاوه بر بد حالت بودن موها و وز شدن آنها، اگر مواردی چون موهای نازک، مو خوره، موهای کم پشت، کدر و آسیب دیده دارید؛ بهتر است برای انجام بوتاکس مو اقدام کنید تا نتیجه فوق العاده آن را مشاهده نمایید.

بوتاکس مو روشی است که امروزه در تمامی کلینیک ها و سالن های زیبایی کشورمان مورد استفاده قرار می گیرد و اتفاقا استقبال بسیار خوبی از این روش شده است. شهر شیراز نیز از جمله شهرهایی است که برای انجام بوتاکس مو گزینه های زیادی پیش رو خواهید داشت.

اگر می خواهید برای بوتاکس مو در شیراز اقدام کنید، کافیست به کلینیک ها و سالن های زیبایی و همچنین آرایشگاه های زنانه مراجعه کنید، فقط توجه داشته باشید که بوتاکس مو توسط متخصص برای شما انجام شود تا نتیجه مطلوبی را به همراه داشته باشد.

تفاوت بوتاکس صورت و بوتاکس مو در این است که، بوتاکس به موها تزریق نمی شود بلکه ماده ای است که به عنوان یک عامل نرم کننده به موهای شما ماساژ داده خواهد شد.

به هر حال اگر می خواهید موهایی سالم، پرپشت و نرم داشته باشید، روش بوتاکس مو بسیار موثر و مفید است و می توانید برای انجام آن به یک سالن و یا آرایشگاه زنانه خوب و معتبر مراجعه کنید.

در ایالات متحده آمریکا کمپانی آلرگان (Allergan) با نام تجاری بوتاکس (BOTOX) تولیدکننده سم بوتولینیوم می باشد که هم استفاده درمانی و هم استفاده زیبایی دارد. شرکت آلمانی آمریکایی مرز (Merz) با نام تجاری زاُمین (XEOMIN)؛ شرکت کره ای (جنوبی) مدی تاکس (Medy-Tox) با نام تجاری نورونکس (NEURONOX) و شرکت فرانسوی ایپسن (Ipsen) هم با نام تجاری دیسپورت (DYSPORT) از تولیدکننده های اصلی بوتولینیوم می باشند. چند کمپانی داروسازی دیگر در برنامه تحقیق و توسعه خود در حال سرمایه گذاری روی این محصول می باشند. (منبع: ویکی پدیا)

وبسایت کارشد لیستی از آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی بوتاکس مو را تهیه کرده است که در پایین مشاهده می فرمائید.

برای مشاهده همه سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه در شیراز روی دکمه (مشاهده همه آرایشگاه های زنانه شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه آرایشگاه های زنانه، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی آرایشگاه های زنانه بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش سالن ها و آرایشگاه های زنانه بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن آرایشگاه های دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی آرایشگاه های زنانه بر اساس خیابان، کوچه و ...

در صورتی که با روش بوتاکس مو آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. سم بوتولینوم (ویکی پدیا)
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...
بلوار میرزای شیرازی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...