بوتاکس زیر بغل در شیراز

تزریق بوتاکس زیر بغل در شیراز

یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست که امروزه مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است، بوتاکس می باشد. اکثر مردم بر این باورند که تزریق بوتاکس بیشتر به منظور رفع چین و چروک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، ولی کاربردهای بسیار موثر و مفید دیگری نیز دارد.

از دیگر کاربردهای موثر تزریق بوتاکس می توان به درمان تعریق شدید زیر بغل اشاره کرد. زیر بغل تمامی انسان ها به صورت طبیعی دچار تعریق می شود، اما بعضی از مردم بیش از حد زیر بغل شان عرق می کند و این موضوع در بسیاری از مواقع باعث سرخوردگی افراد می شود.

علاوه بر آن با تعریق زیاد زیر بغل، انسان در جمع های دوستانه و یا غیر دوستانه دچار شرمندگی می شود و این موضوع بر اعتماد بنفس ما نیز تاثیر گذار خواهد بود. قطعا تزریق بوتاکس روشی مناسب برای درمان تعریق شدید زیر بغل است که خوشبختانه امروزه به راحتی قابل انجام است.

طی تحقیقات انجام شده، تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیر بغل تا هشتاد درصد موثر است و بعد از تزریق، نتایج آن تا 1 الی 2 هفته قابل مشاهده خواهد بود. همچنین ماندگاری تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیر بغل به مدت 4 ماه الی 1 سال می باشد.

تزریق سم بوتولینوم (بوتاکس): نخستین بار در سال ۱۹۹۳ میلادی شخصی به نام خلف بشارا کاربرد بوتاکس برای کنترل تعریق را نشان داد و پس از آن این روش برای درمان عرق زیر بغل مورد پذیرش قرار گرفت. هر چند در عمل برای نواحی دست و پا نیز به کار گرفته می شود. تأثیر بوتاکس بسته به محل تزریق می‌تواند بین ۳ تا ۹ ماه ادامه داشته باشد. تزریق های تقریبا بوتاکس دردناک هستند. (منبع: ویکی پدیا)

علاوه بر درمان تعریق زیر بغل بوسیله تزریق بوتاکس، تعریق نواحی پیشانی، دست ها و پاها نیز بوسیله این روش درمانی قابل انجام خواهد بود که در بسیاری از مواقع نتایج مطلوبی را به همراه دارد.

به دلیل علاقه و محبوبیت تزریق بوتاکس و کاربردهای فراوان آن، در شهرهای بزرگ ایران کلینیک ها و پزشکان بسیار خوبی در این زمینه فعالیت می کنند و خوشبختانه در اکثر موارد درمانی و پزشکی کشورمان بی نیاز از سایر کشورها می باشد.

شیراز یکی از بهترین شهرهای ایران برای انجام خدمات زیبایی، درمانی و پزشکی می باشد که شهرت کلینیک ها و پزشکان متخصص این شهر در کشورمان به گوش همگان رسیده است.

تزریق بوتاکس زیر بغل در شیراز توسط بسیاری از کلینیک های زیبایی و پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی قابل انجام است و شما می توانید برای انجام تزریق بوتاکس زیر بغل به آنها مراجعه نمایید.

جالب است بدانید که بوتاکس برای درمان تعریق چگونه عمل می کند؟

ماده اصلی بوتاکس شامل سمی به نام بوتولینیوم است که از یک نوع باکتری تولید تولید می شود و این ماده بر سیستم عصبی تاثیرگذار است. سم بوتولینیوم بوتاکس، انتقال دهنده های عصبی را مسدود می کند و عملکرد سلول های عصبی از کار می افتد.

به طور کلی مزیت های تزریق بوتاکس در موارد مختلف عبارتند از:

  • غیرتهاجمی بودن
  • بدون درد
  • اثربخشی بالا و طولانی مدت

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های تزریق بوتاکس را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، مطب پزشکان متخصص بوتاکس را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات بوتاکس زیر بغل در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "بروز شده ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید کلینیک هایی که به تازگی تاسیس، بروزرسانی یا در وبسایت کارشد ثبت شده اند را مشاهده کنید.

منبع:

  1. هیپرهیدروز (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...