تزریق بوتاکس زیر بغل در شیراز

تزریق بوتاکس زیر بغل(رفع تعرق) در شیراز(معرفی 9مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست که امروزه مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است، بوتاکس می باشد. اکثر مردم بر این باورند که تزریق بوتاکس بیشتر به منظور رفع چین و چروک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، ولی کاربردهای بسیار موثر و مفید دیگری نیز دارد.

از دیگر کاربردهای موثر تزریق بوتاکس می توان به درمان تعریق شدید زیر بغل اشاره کرد. زیر بغل تمامی انسان ها به صورت طبیعی دچار تعریق می شود، اما بعضی از مردم بیش از حد زیر بغل شان عرق می کند و این موضوع در بسیاری از مواقع باعث سرخوردگی افراد می شود.

علاوه بر آن با تعریق زیاد زیر بغل، انسان در جمع های دوستانه و یا غیر دوستانه دچار شرمندگی می شود و این موضوع بر اعتماد بنفس ما نیز تاثیر گذار خواهد بود. قطعا تزریق بوتاکس روشی مناسب برای درمان تعریق شدید زیر بغل است که خوشبختانه امروزه به راحتی قابل انجام است.

طی تحقیقات انجام شده، تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیر بغل تا هشتاد درصد موثر است و بعد از تزریق، نتایج آن تا 1 الی 2 هفته قابل مشاهده خواهد بود. همچنین ماندگاری تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیر بغل به مدت 4 ماه الی 1 سال می باشد.

تزریق سم بوتولینوم (بوتاکس): نخستین بار در سال ۱۹۹۳ میلادی شخصی به نام خلف بشارا کاربرد بوتاکس برای کنترل تعریق را نشان داد و پس از آن این روش برای درمان عرق زیر بغل مورد پذیرش قرار گرفت. هر چند در عمل برای نواحی دست و پا نیز به کار گرفته می شود. تأثیر بوتاکس بسته به محل تزریق می‌تواند بین ۳ تا ۹ ماه ادامه داشته باشد. تزریق های تقریبا بوتاکس دردناک هستند. (منبع: ویکی پدیا)

علاوه بر درمان تعریق زیر بغل بوسیله تزریق بوتاکس، تعریق نواحی پیشانی، دست ها و پاها نیز بوسیله این روش درمانی قابل انجام خواهد بود که در بسیاری از مواقع نتایج مطلوبی را به همراه دارد.

به دلیل علاقه و محبوبیت تزریق بوتاکس و کاربردهای فراوان آن، در شهرهای بزرگ ایران کلینیک ها و پزشکان بسیار خوبی در این زمینه فعالیت می کنند و خوشبختانه در اکثر موارد درمانی و پزشکی کشورمان بی نیاز از سایر کشورها می باشد.

شیراز یکی از بهترین شهرهای ایران برای انجام خدمات زیبایی، درمانی و پزشکی می باشد که شهرت کلینیک ها و پزشکان متخصص این شهر در کشورمان به گوش همگان رسیده است.

تزریق بوتاکس زیر بغل در شیراز توسط بسیاری از کلینیک های زیبایی و پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی قابل انجام است و شما می توانید برای انجام تزریق بوتاکس زیر بغل به آنها مراجعه نمایید.

جالب است بدانید که بوتاکس برای درمان تعریق چگونه عمل می کند؟

ماده اصلی بوتاکس شامل سمی به نام بوتولینیوم است که از یک نوع باکتری تولید تولید می شود و این ماده بر سیستم عصبی تاثیرگذار است. سم بوتولینیوم بوتاکس، انتقال دهنده های عصبی را مسدود می کند و عملکرد سلول های عصبی از کار می افتد.

به طور کلی مزیت های تزریق بوتاکس در موارد مختلف عبارتند از:

 • غیرتهاجمی بودن
 • بدون درد
 • اثربخشی بالا و طولانی مدت

در پایین لیستی از مراکز تزریق بوتاکس زیر بغل شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک ها و مراکز روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق بوتاکس شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های تزریق بوتاکس شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی کلینیک ها بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق بوتاکس

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات بوتاکس زیر بغل در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. هیپرهیدروز (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد تزریق بوتاکس زیر بغل در شیراز

1

تزریق بوتاکس برای درمان تعریق بیش از حد مفید است؟

این روش برای درمان عرق کردن بیش از حد مفید بوده و مورد تایید FDA است. علاوه بر زیر بغل برای سایر نقاط بدن مانند دست ها، کف پا و غیره استفاده می شود.

2

این روش چقدر ماندگاری دارد؟

اثرات و نتایج تزریق بصورت معمول بعد از یک هفته خود را نشان میدهند. میزان ماندگاری در هر فردی متفاوت است ولی معمولا 4 تا 12ماه ماندگاری دارد.

3

آیا بوتاکس زیر بغل خطرناک است؟

این روش در صورتی که در مراکز معتبر و از برندهای با کیفیت استفاده شود خطری در پی نخواهد داشت. عوارض جانبی و احتمالی این روش موارد زیر میتواند باشد:

 • کبودی زیر بغل
 • احساس درد در ناحیه زیر بغل
 • نشانه های سرماخوردگی
 • سردرد

برای اطمینان بیشتر حتما با پزشک متخصص قبل از تزریق مشورت نمایید.