بوتاکس دور چشم در شیراز

تزریق بوتاکس دور چشم در شیراز(معرفی 10مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

چشم انسان یکی از مهمترین اجزای صورت به حساب می آید که تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد. هرچه پوست دور چشم شفاف تر و صاف تر باشد، قطعا چشم ها خودشان را بهتر نمایان خواهند کرد.

بالا رفتن سن، عادات غذایی نامناسب، کمبود خواب، خستگی بیش از حد و ... عوامل مهمی است که تاثیر زیادی بر روی چشم و پوست دور آن می گذارد و این موارد باعث ایجاد چین و چروک خواهد شد که قطعا زیبایی طبیعی چشم را کاهش می دهد.

اما افرادی که دچار این مشکل می شوند، اصلا نیاز به نگرانی نداشته باشند؛ زیرا روش های پزشکی زیبایی متعددی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد.

یکی از بهترین راه حل ها برای برطرف کردن مشکلات پوستی دور چشم، استفاده از بوتاکس است که جزو روش های کم تهاجمی به حساب می آید و بایستی زیر نظر پزشک متخصص انجام شود.

بوتاکس (3 عنصر اصلی بوتاکس: سم بوتولینیوم، آلبومین و کلرید سدیم) ماده ای است که انقباض عضلانی را مسدود کرده و از حرکت عضلات جلوگیری می کند که همین ویژگی بوتاکس منجر به برطرف شدن چین و چروک های دور چشم شده و به جوانسازی آن کمک شایانی می کند.

معمولا علاوه بر برطرف شدن چین و چروک های دور چشم، درمان سیاهی و پف زیر چشم نیز بوسیله بوتاکس قابل انجام است، هر چند در این زمینه نوع بوتاکس و تخصص پزشک متخصص بسیار مهم می باشد.

هزینه انجام بوتاکس دور چشم به مقدار بوتاکس جهت تزریق، تخصص پزشک، وسعت ناحیه درمان، برند بوتاکس، هزینه داروها، سایر خدمات کلینیک و ... بستگی خواهد شد و به همین دلیل برای همه هزینه تزریق بوتاکس دور چشم یکسان نخواهد بود.

جالب است بدانید که:
بوتاکس پس از تزریق، جذب عضله می‌شود و در انتهای اعصابی که فرمان انقباض را به عضلات می‌رسانند مستقر می‌شود. در این محل بوتاکس از آزاد شدن یک واسطه شیمیایی به نام استیل کولین- که مسئول انقباض عضلانی است، جلوگیری می‌کند. در نتیجه دستور انقباض به عضله نمی‌رسد و در حقیقت نوعی فلج عضلانی موقت ایجاد می‌شود که ۳ تا ۶ ماه طول می‌کشد. توکسین بوتولیسم از ۲ زیر واحد تشکیل شده‌است. زیر واحد کوچکتر با اثر بر پروتئین‌های SNARE که در اگزوسیتوز نقش دارند مانع از آزاد سازی استیل کولین می‌شوند. (منبع: ویکی پدیا)

اگر برای انجام بوتاکس دور چشم اقدام کردید، به موارد زیر توجه داشته باشید. این موارد جزو مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس می باشد:

  • عدم ماساژ دادن نواحی تزریق بوتاکس
  • پرهیز کردن از دراز کشیدن به مدت چند ساعت
  • دوش نگرفتن تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق بوتاکس
  • اجتناب از مصرف داروهای ضدالتهاب
  • عدم انجام فعالیت های سنگین و ورزش
  • دوری کردن از مصرف الکل و دخانیات

افراد زیادی علاقه مند به انجام تزریق بوتاکس دور چشم در شیراز هستند که به مانند دیگر شهرهای ایران این عمل زیبایی بایستی در کلینیک های زیبایی و زیر نظر پزشک انجام شود، پس به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که به نتیجه مطلوب دست یابید و مشکلات پوستی دور چشم شما به خوبی برطرف شود.

وبسایت کارشد به منظور دسترسی آسان تر شما عزیزان همشهری، لیستی از پزشکان متخصص و کلینیک های زیبایی را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام کار، میزان بوتاکس مورد نیاز برای تزریق، هزینه انجام آن و ... می توانید با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما کدام کلینیک یا پزشک برای انجام بوتاکس دور چشم بهترین می باشد؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت نظردهی به اشتراک بگذارید و با امتیازدهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

منبع:

  1. بوتولینوم (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
شهرک گلستان
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...