بوتاکس خط اخم در شیراز

تزریق بوتاکس خط اخم در شیراز(معرفی 10مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

اخم کردن از جمله مواردی است که امروزه بعضی از مردم به آن عادت کرده اند و به مرور زمان باعث پدیدار شدن چین و چروک در ناحیه اخم می شود.

ایجاد اینگونه چین و چروک ها تاثیر بسیار منفی در زیبایی ظاهری چهره خواهد داشت که اگر این موضوع برای شما مهم است و به زیبایی خود اهمیت می دهید، می توانید برای درمان و از بین بردن این چین و چروک ها اقدام کنید.

چین و چروک های مربوط به خط اخم در ناحیه پیشنانی نمایان می شود که می توان به روش های مختلفی آن را از بین برد و بهترین روش در این زمینه تزریق بوتاکس است، البته به شرط آنکه توسط پزشک متخصص پوست انجام شود.

تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط پیشنانی و خط اخم عوارض و خطراتی را به همراه نخواهد داشت و از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از بین رفتن خطوط و چین و چروک ها
  • کاهش نشانه های پیری و داشتن چهره ای جوان تر
  • کم تهاجمی
  • عدم انجام جراحی
  • درد و خونریزی ناچیز
  • جلوگیری کردن از ایجاد چین و چروک ها در آینده
  • هزینه مناسب

تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط اخم برای همه افرادی که حس می کنند این چین و چروک ها باعث کاهش زیبایی چهره آنها شده است، مناسب می باشد؛ البته پزشک متخصص در این زمینه بیشتری کمک را به شما خواهد کرد که شما کاندید مناسبی برای تزریق بوتاکس خط اخم هستید یا خیر.

اگر می خواهید برای این عمل زیبایی اقدام کنید و با مواردی چون آلرژی به مواد دارویی خاص، هرگونه بیماری حاد یا مزمن، داشتن بیماری های مربوط به عضلات و اعصاب، دوران بارداری یا شیردهی و  انجام جراحی خاص بر روی صورت سر و کار دارید، حتما این موارد را به پزشک خود اطلاع دهید.

جالب است بدانید که:
در کاربردهای آرایشی، سم بوتولینوم برای کاهش چین و چروک‌های صورت، به ویژه در یک سوم بالایی صورت، نسبتاً ایمن و مؤثر در نظر گرفته می‌شود؛ مانند چین و چروک‌های ناشی از اخم کردن که در بین ابروها یا روی پیشانی ایجاد می‌شوند و چروک‌های اطراف چشم و دهان که در موقع خندیدن ظاهر می‌شوند. بوتاکس در برخی موارد برای کاهش میزان تعریق در کف دست‌ها یا زیر بغل نیز استفاده می‌شود. محل تزریق بوتاکس برای درمان میگرن در نواحی مختلف پوست سر می‌باشد و معمولاً بر اساس منطقه‌ای از سر که بیشترین احساس درد را دارد انجام می‌شود. این در حالی است که در تزریق بوتاکس به منظور زیبایی نواحی پیشانی و اطراف چشم مورد تزریق قرار می‌گیرند. (منبع: ویکی پدیا)

امروزه افراد بسیار زیادی عادت به اخم کردن کرده اند که همین موضوع باعث می شود به مرور زمان خط اخم باقی بماند و تبدیل به یکی از چین و چروک های صورت شود.

برای برطرف کردن خط اخم می توان به پزشکان متخصص پوست مراجعه کرد تا بوسیله بوتاکس، این مشکل را برطرف نمایند. خوشبختانه در کشورمان پزشکان متخصص زیادی در زمینه زیبایی فعالیت دارند که می توان برای از بین بردن خط اخم بوسیله بوتاکس به آنها مراجعه کرد.

شما عزیزان همشهری نیز که به دنبال تزریق بوتاکس خط اخم در شیراز هستید، لازم است حتما به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید و به هیچ عنوان این عمل زیبایی را در مراکز غیر معتبر انجام ندهید.

کدام دکتر پوست را برای تزریق بوتاکس خط اخم پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما و دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

همچنین وبسایت کارشد لیستی از پزشکان و کلینیک های زیبایی که تزریق بوتاکس خط اخم را انجام می دهند، تهیه کرده است که در ادامه مشاهده می فرمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در ارتباط باشید.

منبع:

  1. بوتولینوم (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار جمهوری
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...