بهترین دکتر ترک اعتیاد در شیراز

بهترین دکتر ترک اعتیاد شیراز

اعتیاد یکی از بدترین معضلات هر جامعه ای به حساب می آید و افرادی که به دام مواد مخدر گرفتار شده اند، لازم است برای ترک اعتیاد به کمپ های خصوصی و یا دولتی مراجعه نمایند تا روند بهبودی آنها زیر نظر پزشک متخصص طی شود.

البته کلینیک های تخصصی ترک اعتیاد نیز در تمامی شهرهای ایران فعالیت می کنند که دارای دکتر ترک اعتیاد هستند و با روش های جدید، وابستگی به مواد مخدر را از بین می برند.

اگر قصد ترک اعتیاد دارید و می خواهید برای آن اقدام کنید، لازم است به دنبال دکترهای خوب در این زمینه باشید تا به صورت اصولی روند درمان شما طی شود و وابستگی به مواد مخدر برای همیشه از بین برود.

مطمئنا بعد از مراجعه به مراکز ترک اعتیاد (دولتی یا خصوصی) شما بایستی از وجود یک دکتر خوب ترک اعتیاد بهره مند شوید تا در دوره درمان به شما بیشترین کمک را کند.

ویژگی های بهترین دکتر ترک اعتیاد را می توان اینطور بیان کرد:

  • دارا بودن تخصص لازم در ضمینه ترک اعتیاد
  • تجربه بسیار زیاد و درمان بیماران مختلف
  • شنیدن حرف های بیمار و وابسته به موارد مخدر
  • ارائه بهترین راه حل برای دوره درمان بیمار
  • مشاوره های متوالی در دوره درمان

برای پیدا کردن بهترین دکتر ترک اعتیاد در شیراز نیز بایستی به دنبال این ویژگی ها باشید تا خیالتان کاملا آسوده و راحت باشد و روند درمان و بهبودی زیر نظر ایشان طی شود.

روش های ترک اعتیاد متفاوتی وجود دارد که ممکن است دکتر ترک اعتیاد این روش ها را برای درمان شما استفاده نماید. (بسته به شرایط فرد)

به طور کلی می توان از این 3 روش یاد کرد:

  1. ترک اعتیاد سنتی و کم کردن مصرف مواد مخدر به مرور زمان
  2. ترک اعتیاد بوسیله داروهای مختلف
  3. ترک اعتیاد بدون استفاده از دارو

به هر حال هر کدام از این روش ها ممکن است برای هر فرد مورد استفاده قرار گیرد، اما بهترین تشخیص در این زمینه را دکتر متخصص ترک اعتیاد خواهد داشت، پس برای ترک اعتیاد نباید به صورت دلخواه روشی را انتخاب نمود.

از نظر شما بهترین دکتر ترک اعتیاد در شیراز کیست؟

پزشکان قابلی در زمینه ترک اعتیاد در شهر شیراز فعالیت می نمایند و به خوبی می توانند در موارد بالا، بهترین مشاوره را به شما اختصاص دهند.

ترک اعتیاد به مواد مخدر به روند درمان روانی یا پزشکی اعتیاد به مواد مخدر مانند تریاک، هروئین، کوکائین، برخی داروها و الکل اطلاق می‌شود. بنا بر تعریف اداره خدمات مواد مخدر و بهداشت روانی آمریکا در سال ۲۰۱۰ میلادی، که بر اساس تجربیات کسانی که خود را از چنگال اعتیاد رها کرده‌اند بنا شده‌است، تعریف ترک اعتیاد (بهبودی از اعتیاد) به شرح زیر است: «بهبودی یک فرایند تغییر است که از طریق آن افراد برای به دست آوردن سلامت و رفاه و آسایش خود و به دست گرفتن اختیار زندگی تلاش کرده و سعی می‌کنند تا همه امکانات و قابلیت‌های بالقوهٔ خود را مجدداً به دست آورند.» (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از کمپ های ترک اعتیاد را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای لیست مراکز ترک اعتیاد قرار دارد، پزشکان و این مراکز را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

شما عزیزان در صورتی که تجربه استفاده از خدمات مراکز و پزشکان ترک اعتیاد را دارید، می توانید در لیست آنها با مراجعه به صفحه هر کدام، در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید کمپ ها و پزشکان ترک اعتیاد را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

منبع:

  1. ترک اعتیاد (ویکی پدیا)
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
شهرک گلستان
اطلاعات بیشتر...
شهرک گلستان
اطلاعات بیشتر...